Jabuk
Problem z ugasanjem in spanjem MB
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 21.04.2007
Prispevkov: 1036
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 10.07.2007 13:51:11
Problem z ugasanjem in spanjem MB
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kot ze nekaj ljudi pred mano sem dobil sledeci problem:

Macbook se mi ne ugasne oz. zaspi ampak ostane prizgan ter se zacne mocno pregrevati (sleep lucka gori ves cas). Malo sem pobrskal tudi drugod po spletu in vidim da imajo ljudje podobne tezave. Sem dokaj preprican, da je problem strojne narave, ker mi je to delalo ze na direktni instalaciji, preden sem nalozil vecjo kolicino drugih programov.

Zacelo se je s tem da MB obcasno ni hotel zaspati ce sem zaprl pokrov. To me sicer ni prevec motilo ker sem ga v spanje dajal rocno, preko menija. Ko sem ga zacel priklapljati na monitor in ga vcasih nato samo izklopil iz elektrike, da bi zaspal tega ni storil.

Ce se mi to zgodi doma, to dokaj hitro opazim in ga rocno ugasnem tako da tiscim "power button". Vendar pa se mi je to vceraj ze 3. zgodilo med tem ko sem ga imel v nahrbtniku, kar ga je totalno pregrelo in tudi izpraznilo baterijo. Vsakic ko se mi to zgodi "zdravje" baterije pade za 10% in je sedaj ze na 70% pri 130 praznjenjih.

Trenutno si z neta prenasam TechTool Pro, da malo potestiram in pogledam, ce je okvara ocitna v kaksnem kosu strojne opreme. Ima kdo idejo kaj specificno naj iscem? Racunalnik je sicer se v garanciji in me zanima ce lahko skupaj z napako v spanju uveljavljam tudi zmanjsanje kapacitete baterije zaradi te napake?
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani