Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Najbolj priljubljene alternative iPhonu
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 17.06.2009
Prispevkov: 199
Kraj: Izola
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 02.07.2009 15:48:31
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
še neki sem pozabu dodat lahko je kopirat potem ko je nekdo že izdal nekaj ven. Pomislimo na obdobje ko si bil hud če si mel IBM ne pa (japonske) kopije. Zdej vlogo copy & past pomojem delalo vsi in jim deloma uspeva ker dopolnijo in izboljšajo zadevo. Če pomislim malo na "disajn" in uporabniško prijazen telefon me prime slabo. Recimo Omnia dobiš styles zranen in še ga ne moreš pospravit in pol si newem folk si pušča dolg nogh da lahko zapre aplikacijo v win mo 6.1.

Male pare malo muzike Smile

Ni vse samo v strojni opremi , software pol odigra še več kot lahko nardi hardware Very Happy .

Iphone je pa totalno pretresel trg mobilcev ... prodanih že več kot 20 miljonov in še raste Cool
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 09.01.2008
Prispevkov: 201
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 02.07.2009 16:44:57
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
u resnic me tale moj iPhončk,včasih tko zjeza da b ga pregriznu(zato k nč preveč ne znam sam zrihtat Very Happy ) morm pa tut rečt,da sm imu vse najdražje in "najboljše" telefone zadnjih let(zagonu sm malo morje denarja zato) in se prov res noben ne more primerjat z Iphonom... 100%
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 16.04.2008
Prispevkov: 272
Kraj: kras
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #23   Objavljeno 02.07.2009 17:24:15
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Very Happy Very Happy Very Happy
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 26.06.2009
Prispevkov: 65
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #24   Objavljeno 02.07.2009 22:35:41
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Marsikdo ne razume, da fotoaparat z veliko piksli še ni nujno dober fotoaparat. 3mp iPhone-a 3GS z lahkoto slika celotno A4 stran v taki kvaliteti, da lahko normalen tisk z lahkoto prebereš. Omnia s 5mp je to storila s težavo in je bilo bolje, da si slikal po polovico strani, da se je za ziher dalo brat. Sicer pa se vsi mobilniki z windowsi lahko po mojem mnenju skrijejo. Sploh z izjemno inovativnim načinom zapiranja aplikacij, ki jih sploh ne zapre zares in čez čas zmanjka rama za kaj drugega.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 04.02.2008
Prispevkov: 61
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #25   Objavljeno 03.07.2009 12:28:06
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
HTC Touch HD + xda.develepers je edina prava stvar. Very Happy Very Happy Very Happy
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.03.2008
Prispevkov: 570
Kraj: Kranj
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #26   Objavljeno 03.07.2009 12:37:28
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
dj mal argomentiraj tole odločtev Very Happy
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 09.12.2007
Prispevkov: 1085
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #27   Objavljeno 03.07.2009 13:34:47
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jaz imam Touch HDja (pogosto sprobam tudi kak nov ROM) in iPhone 3G (pa še par drugih). Sedaj ko so še navigacije na iPhonu, HDja praktično ne vklopim več. Če ne bi oba bila službena, bi HDja v trenutku prodal
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani