Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Naslednja
Swirly MMS
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 23.06.2008
Prispevkov: 422
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #161   Objavljeno 28.06.2009 00:20:35
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Da pa ti dam samo primer nazaj:
Kupiš hišo pa jo še kr plačuješ državi,kupiš avto pa ga še kr plačuješ državi plus 5 drugih dajatev zraven itd.itd.

Tako velja tudi za iPohne in milijone drugih stvari do kdaj bomo pa samo tiho in dovolili vse to?

Al bomo pa nehali kupovat-
Če sem kupil iPhone je po vseh univerzalnih pravilih MOJ!
In nobeden nebi smel šarat po njem!!!

Z tako idiotsko miselnostjo bomo prišli tako daleč da ti bo recimo BMW kr izklopil Avto na daljavo ker si dal nepooblaščen z njihove strani radio ali gume na avto!
Lepa bodočnost.
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10426
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #162   Objavljeno 28.06.2009 00:26:18
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Se strinjam, da ima apple v veliko primerih preveč kapitalistično usmerjeno politiko... ampak tako pač je. Kar me je pa zmotilo, je pa ta tvoja (sorry izrazu) neumna izjava:
Citiram:
Samo pohlep pohlep pohlep od kod njim pravica inštalirat take stvari v software da če ni njihov software da sesuje tel od kod??

Kaj so ti pa oni inštalirali na telefon, da ti je sesulo telefon? Kolikor vem, ti ni noben apple zaposlen prišel na dom in ti naložil nov OS. Če si pa to sam storil, si pa tudi sam kriv. Oni so ti le ponudili nov OS za star telefon (kar ne naredi skoraj noben proizvajalec telefonov). Če si pa ti nepremišljeno nadgradil in si s tem pokvaril delovanje NEURADNIH programov, ki uporabljajo NEURADNE API-je, za katere si apple pridržuje pravico, da jih lahko po mili volji spremeni, je pa to čisto tvoja krivda. Tisto, kar so ti oni obljubili, so tudi izpolnili (zaklenjeni telefoni so še naprej zaklenjeni, uradni programi delajo tako, kot je treba, uradno odklenjeni telefoni so še vedno odklenjeni, funkcije so takšne, kakršne so napovedali, ...). Če ti pa kaj ni všeč, imaš pa na izbiro še malo morje drugih telefonov.
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10426
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #163   Objavljeno 28.06.2009 00:30:29
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pretorian je napisal/a:

Al bomo pa nehali kupovat-
Če sem kupil iPhone je po vseh univerzalnih pravilih MOJ!
In nobeden nebi smel šarat po njem!!!

Še enkrat... kupil si telefon, ki je sedaj tvoj... vse lepo in prav. Ampak še enkrat --> Kdo ti šara po njem? (apple gotovo ne). Če si ti kaj nepremišljeno naložil, si TI šaril po svoji lastnini in si sam naredil, kar si pač naredil. Če si kupil zaklenjen telefon, se bo po nadgradnji seveda zaklenil (saj si takega tudi kupil). Glede neuradno podprtih programov sem pa že napisal, da apple nima nič s tem.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 26.06.2009
Prispevkov: 45
Kraj: Koper
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #164   Objavljeno 28.06.2009 10:11:42
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
NO, da se vrnemo na temo SWIRLY, včer sem zadevo kupil, in mi dela brez problemov, seveda verzijo 2 za 3.0.

Lp, serviser75
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 23.06.2008
Prispevkov: 422
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #165   Objavljeno 28.06.2009 10:45:35
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ki uporabljajo NEURADNE API-je, za katere si apple pridržuje pravico, da jih lahko po mili volji spremeni"

IN to se tebi kot enemu v čredi pač zdi vse OK????? OMG!

Sam sem si kriv ker sem kupil iphone in sam sem si kriv ker sem naložil baje izboljšano verzijo software-a.
Kakšna idiotska miselnost,ki je že sprejeta kot normalna.

Takšna čredna miselnost nas pospešeno pelje proti propadu in suženjstvu.
nazaj na swirly....
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 23.06.2008
Prispevkov: 422
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #166   Objavljeno 28.06.2009 10:47:01
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Na swirly support sem poslal email in upam da bodo napako hitro odpravili.
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10426
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #167   Objavljeno 28.06.2009 11:04:05
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pretorian je napisal/a:
ki uporabljajo NEURADNE API-je, za katere si apple pridržuje pravico, da jih lahko po mili volji spremeni"

IN to se tebi kot enemu v čredi pač zdi vse OK????? OMG!

Sam sem si kriv ker sem kupil iphone in sam sem si kriv ker sem naložil baje izboljšano verzijo software-a.
Kakšna idiotska miselnost,ki je že sprejeta kot normalna.

Takšna čredna miselnost nas pospešeno pelje proti propadu in suženjstvu.
nazaj na swirly....

Ne bluzi prosim.... meni kor razvijalcu se to zdi popolnoma OK. Zakaj? Zato, ker vem, kako so stvari narejene in vem, da tega niso naredili namerno. Pač so stvari zelo kompleksne in če gredo razvijati nove funkcije, je zelo težko obdržati kompatibilnost uradnih API-jev, kaj šele neuradnih. Neuradni so z razlogom neuradni. Meni se to zdi popolnoma normalno. Če nalagaš take stvari, ki niso uradno podprte, ne moreš pričakovati, da bo vse normalno delovalo.

Recimo primer:
Kupiš avto (mislim, da si tak primer že sam navedel), predelaš motor, ker bi rad imel več konjev... potem se pa pizdiš na proizvajalca avtomobila, zato ker tvoj nov motor ne paše v karoserijo, ker pač to ni bilo predvideno za to.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 23.06.2008
Prispevkov: 422
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #168   Objavljeno 28.06.2009 12:30:19
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
oprosti ampak bluziš samo ti v opravičilu svojega blejanja in opravičevanja svojih pastirjev.

Vedno se najdete takšni ki še zagovarjate take zato pa smo tu kjer smo.

Npr. applov KILLSWITCH nima nič s tem a ne?
Pa kar sam se je naenkrat znašel v telefonu!
Ta dodatek k programu sploh nima nič s tem da se določene aplikacije sesuvajo a ne?

Verjetno sem spet sam kriv a ne!!!!
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27193
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #169   Objavljeno 28.06.2009 12:34:47
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pretorian je napisal/a:
oprosti ampak bluziš samo ti v opravičilu svojega blejanja in opravičevanja svojih pastirjev.

Vedno se najdete takšni ki še zagovarjate take zato pa smo tu kjer smo.

Npr. applov KILLSWITCH nima nič s tem a ne?
Pa kar sam se je naenkrat znašel v telefonu!
Ta dodatek k programu sploh nima nič s tem da se določene aplikacije sesuvajo a ne?

Verjetno sem spet sam kriv a ne!!!!


Killswitch s tem nima prav nobene veze... In ce se prav spomnim, sem ti ze enkrat svetoval, da prodaj iPhone in se ne bo treba obremenjevati s tem... Aja saj res... pri drugih mobilnikih so tudi problemi... samo mogoce drugacni... Se najbolje bi bilo, ce bi kdo pogruntal, kako se vrniti nazaj v kameno dobo... takrat ni bilo nobenega, ki bi te buzeriral in ti sral na glavo... Edino merkat si se moral, da te kaksen dinozaver ni pohodil Smile ... Cool

Sorry za malo "grobo" pisanje.. ampak pri takih zal kaj drugega pametnega ne znam napisat... Verjetno zato, ker sem ovca ... in se moram pazit psa ovcarja, da mi ne odgrizne rit ... Confused Cool Wink
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 23.06.2008
Prispevkov: 422
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #170   Objavljeno 28.06.2009 12:48:31
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Točno tako ker si ovca in boš očitno to ostal kajti razmišljat izven okvirjev je primitivno a ne.

Posmehovat se pa vsem drugače mislečim in takim ki opozarjajo pa je napredno in sodi v ta čas a ne OVCA!!!!

Idi bleji malo.

Iphone ima napake kot vse kar človek naredi a bi bil toliko boljši aparat če nebi bil omejevan s strani pohlepa in idiotov ki tako stanje še zagovarjajo zato da ostanejo v čredi in da se posmehujejo vsem ki se ne strinjajo s tem!

K......
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27193
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #171   Objavljeno 28.06.2009 13:00:31
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pretorian je napisal/a:
Točno tako ker si ovca in boš očitno to ostal kajti razmišljat izven okvirjev je primitivno a ne.

Posmehovat se pa vsem drugače mislečim in takim ki opozarjajo pa je napredno in sodi v ta čas a ne OVCA!!!!

Idi bleji malo.

Iphone ima napake kot vse kar človek naredi a bi bil toliko boljši aparat če nebi bil omejevan s strani pohlepa in idiotov ki tako stanje še zagovarjajo zato da ostanejo v čredi in da se posmehujejo vsem ki se ne strinjajo s tem!

K......




Beeeee Beeee Beeee... Laughing Very Happy


Daj mi povej samo nekaj... Zakaj se vztrajas s takim idiotskim, s strani pohlepnezev narejen mobilnikom?

Ali ne bi bilo bolj enostavno in bolj humano do nas ovc, da nas pustis pri miru... ? S tem samo kazes svojo neciviliziranost in nezmoznost prilaogitve civilizirani druzbi...

Konec koncev lahko napisem svojo ugotovitev... da se ne razlikujes kaj dosti od razvpitih Strojanov Very Happy ki se tudi ne znajo prilagoditi civilizirani druzbi...

Over and out... Beeee Beee Beeee Cool



Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 20.08.2007
Prispevkov: 81
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #172   Objavljeno 28.06.2009 13:01:32
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pa dobro, ali imamo na tem forumu kakšnega moda, ki bi tega ''ovčarja'' Pretoriana malo ohladil ali si vsak lahko dovoli, da piše neprimerne stvari. Človek očitno nima razjasnenih določenih stvari, oziroma, če se po njegovo izrazim, smo vsi ostali ovce oz. idioti, kot je napisal, ker se ne strinjamo z njim in ne razmišljamo ''izven okvirov''. Kakorkoli že, njegovo pisanje je neprimerno. Se opravičujem za off, samo nekdo bi res moral poskrbeti za tole.

Lp. TheCjen
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 23.06.2008
Prispevkov: 422
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #173   Objavljeno 28.06.2009 13:21:10
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ovce ste rojeni in ovce boste ostali.
Ovce ki zagovarjajo pohlep na lastno škodo in pol bo nekdo sodil o tujem primitivizmu!

Koga bi pa ti hladil seronja!

čredni nagon ostaja ali si v čredi ali te pa vsi popljuvamo ker si primitivec ker nisi v čredi proklete ovce zahojene.

Še malo pa klanje ovce.....me zanima kako boste pa takrat pametni!
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27193
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #174   Objavljeno 28.06.2009 13:26:55
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pretorian je napisal/a:
Ovce ste rojeni in ovce boste ostali.
Ovce ki zagovarjajo pohlep na lastno škodo in pol bo nekdo sodil o tujem primitivizmu!

Koga bi pa ti hladil seronja!

čredni nagon ostaja ali si v čredi ali te pa vsi popljuvamo ker si primitivec ker nisi v čredi proklete ovce zahojene.

Še malo pa klanje ovce.....me zanima kako boste pa takrat pametni!


Ampak ti pa res ne premores niti kancka kulture pri tvojem izrazanju (to mislim, da sem ti ze enkrat napisal, ko si preklinjal vse po vrsti... le priznati nisi hotel, da si popolnoma sam kriv, ker ne znas misliti s svojo glavo... vendar zal niti pomislis ne na to, da si lahko tudi sam zajebal kaksno stvar... zato pa smo potem vsi drugi kreteni, idioti in nevem kaj se vse)... zato mocno upam, da moderatorji crno ovco po hitrem postopku odstranijo iz crede belih ovc.. .

Se vedno sem raje ovca kot pa [*****] << vstavi po želji ... Cool Je bolje za zdravje... Prevec sekiranja namrec skodi... (visok pritisk, vecja moznost mozganske kapi,... Very Happy Rolling Eyes Smile ) ...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 15.02.2009
Prispevkov: 770
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #175   Objavljeno 28.06.2009 13:46:05
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Pretorian je napisal/a:
Ovce ste rojeni in ovce boste ostali.
Ovce ki zagovarjajo pohlep na lastno škodo in pol bo nekdo sodil o tujem primitivizmu!

Koga bi pa ti hladil seronja!

čredni nagon ostaja ali si v čredi ali te pa vsi popljuvamo ker si primitivec ker nisi v čredi proklete ovce zahojene.

Še malo pa klanje ovce.....me zanima kako boste pa takrat pametni!


Ampak ti pa res ne premores niti kancka kulture pri tvojem izrazanju (to mislim, da sem ti ze enkrat napisal, ko si preklinjal vse po vrsti... le priznati nisi hotel, da si popolnoma sam kriv, ker ne znas misliti s svojo glavo... vendar zal niti pomislis ne na to, da si lahko tudi sam zajebal kaksno stvar... zato pa smo potem vsi drugi kreteni, idioti in nevem kaj se vse)... zato mocno upam, da moderatorji crno ovco po hitrem postopku odstranijo iz crede belih ovc.. .

Se vedno sem raje ovca kot pa [*****] << vstavi po želji ... Cool Je bolje za zdravje... Prevec sekiranja namrec skodi... (visok pritisk, vecja moznost mozganske kapi,... Very Happy Rolling Eyes Smile ) ...


Kaj moremo... eni ljudje so pač barbari*. Očitno si ni nihče od vas prebral pravil foruma. Praetorian, ti pa se malo kontroliraj, pa si kupi uzdo in vajeti. Very Happy




*(Ljudstvo brez razvite kulture)
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3713
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #176   Objavljeno 28.06.2009 13:54:13
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
o madona kakšna tema na temo Swirly-a.
Najbolje da razvijalcu link do teme pošljemo, in da neha razvijat aplikacijo, ker se bodo ovce (beri ljudje) še pobil med sabo:).

Skratka umirite se še posebej pa Pretorian. Kot so ti že ostali povedal, če ti telefon ni všeč, ga prodaj (kupim po ugodni ceni Laughing ), ker drugače boš res infarkt staknu.

p.s.: mobi reglja je bla super Wink
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10426
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #177   Objavljeno 28.06.2009 14:57:14
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pretorian je napisal/a:
Ovce ste rojeni in ovce boste ostali.
Ovce ki zagovarjajo pohlep na lastno škodo in pol bo nekdo sodil o tujem primitivizmu!

Raje sem ovca po tvoji definiciji kot pa izraziti nepoznavalec, kot si ti. S tem svojim "lajanjem" samo potrjuješ, da ne razumeš, kako stvari delujejo. Jaz sem ti na lep način hotel razložiti, da stvari niso tako preproste, kot si ti predstavljaš. Ampak zgleda, je stvar preveč zakomplicirana, da bi jo ti kadarkoli razumel.
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 22.03.2008
Prispevkov: 19
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #178   Objavljeno 28.06.2009 15:06:31
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mms on iphone 2g http://www.modmyi.com/forums/file-mods/641191-mms-iphone-2g-os-3-0-a.html

sam ne vem če dela.. pravjo pa da naj bi to delal... na 15 strani imate download fajla ki ga je nek rus patch-ov...
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10426
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #179   Objavljeno 28.06.2009 15:45:39
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tole preverjeno deluje: http://www.hackint0sh.org/forum/f201/76905.htm
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 21.11.2008
Prispevkov: 33
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #180   Objavljeno 29.06.2009 16:36:26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz bom ponorela od tega Swirly MMS 2.1.1 na iPhone 2G. Sami problemi. Vedno ko pošljem MMS se telefon resetira, MMS-a sploh ne dobim, da ne govorim da M ni nikoli zelen, ko rabm nujno MMS poslat.
S tem da ko sem naložila Swirly MMS mi sploh ni naredil MMS ikone ampak mam ikono od aplikacije Paper toss (koš s papirčkom) ker je bla ta aplikacija pred Swirlyjem nazadnje naložena.

Jajca od jajc. Crying or Very sad

Danes menjam OS 3.0 nazaj na OS 2.2.1.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani