Jabuk
iPhone 3G ali iPhone 3GS
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.03.2008
Prispevkov: 570
Kraj: Kranj
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 23.06.2009 16:18:00
iPhone 3G ali iPhone 3GS
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Živijo
Dajte mi prosim nekaj pomagati: prodal sem svoj iphone 1g sedaj pa holem kupt novga in me zanima a se mi splača dt 620€ za iPhone 3GS ali naj raje kupim 3G... bom pr 3GS res tok pridobil a ne? Kaj sploh ima 3GS več od 3G po posodobitvi na 3.0
Hvala za vsa mnenja.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.09.2008
Prispevkov: 3287
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 23.06.2009 16:32:53
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Velik napredek je opazen na hitrosti telefona - res velik. Odzivnost je veliko boljša kot tudi nalaganje in izvajanje aplikacij (v nekaterih primerih tudi do 3x hitreje pri 3GS). Potem sta tukaj še video snemanje - dela zelo lepe video posnetke pri normalnih pogojih in pa 3.2Mpix tipalo in lepše (na 3G je 2Mpix).
Potem je tukaj še vgrajen kompas, ki omogoča natančno rotiranje kart med navigacijo (npr. v Maps aplikaciji).
Med drugim velja omeniti Voice control, ki omogoča glasovno kontrolo nad iPodom, klicanje z glasovnim ukazom itd.

Več o novostih si lahko pogledaš TUKAJ.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.06.2008
Prispevkov: 205
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 23.06.2009 16:42:22
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Moje mnenje: 3GS in nič drugega kot to. Jaz sem res zadovoljen.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 29.04.2008
Prispevkov: 331
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 25.06.2009 20:14:03
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
alenbec je napisal/a:
Velik napredek je opazen na hitrosti telefona - res velik. Odzivnost je veliko boljša kot tudi nalaganje in izvajanje aplikacij (v nekaterih primerih tudi do 3x hitreje pri 3GS). Potem sta tukaj še video snemanje - dela zelo lepe video posnetke pri normalnih pogojih in pa 3.2Mpix tipalo in lepše (na 3G je 2Mpix).
Potem je tukaj še vgrajen kompas, ki omogoča natančno rotiranje kart med navigacijo (npr. v Maps aplikaciji).
Med drugim velja omeniti Voice control, ki omogoča glasovno kontrolo nad iPodom, klicanje z glasovnim ukazom itd.

Več o novostih si lahko pogledaš TUKAJ.

3G bo ostal hitrejši in to , glede funkcije snemanja videov pa sem prepričan, da jo bo 3G tudi dobil. Neuradno seveda.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani