Jabuk
wlan z USB wi-fi kartico in OS X
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 22.03.2007
Prispevkov: 1
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 26.03.2007 03:29:25
wlan z USB wi-fi kartico in OS X
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ce je komu Airport express kartica predraga in hoce vseeno imet wlan kartico na svojem MAC-u, je USB wlan dost cenejsa resitev.
Naj vam povem da ne delujejo vse USB wlan kartice na MAC-u ampak je treba ugotovit to pri prodajalcu oz. na spletni strani proizvajalca.
Bil sem v Comtronu, in sem vprasal pa mi niso znali nic pomagat z njihovo ASUS USB kartico. Niti pozanimal se ni ali obstajajo gonilniki...
In ker macke v vreci nihce ne kupi tudi jaz nisem kupil te kartice (na sreco).
Dva dni kasneje sem sel mimo ene trgovine in sem slucajno opazil da imajo mrezno opremo. Sel sem not in povprasal po USB wlan kartici. In prijazni prodajalec je rekel da imajo. Ko pa sem povprasal kak je kaj podpora za MAC-a in OS X, pa je takoj skocil na spletno stran proizvajalca in pogleda. Rekel mi je da gonilniki na strani obstajajo in da lahko kartico kupim in sprobam. Ce nebo delalo pa jo lahko vrnem (kaj se cem lepsega).
Kartica je bila celo 5eurov cenejsa od tiste v comtronu, in zato sem jo kupil.
Ko sem prispel domov sem sel na spletno stran proizvajalca, povlekel dol gonilnik in instaliral. hokus-pokus je bla mrezna instalirana. potem sem zagnal programsko opremo, ki je prilozena k gonilniku in takoj mi je zaznalo moj WinXP racunalnik z wlan kartico nastimano na ad-hoc.

V glavnem: JE MOGOCE IMET USB WLAN KARTICO NA MAD-U IN OS X SISTEMU.

Moja kartica je: Digitus dn-7003 USB w-lan card

Upam, da je to komu v pomoc.

Uzivajte!
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani