Jabuk
Kako pohitriti Safari preko Wifi?
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 22.03.2008
Prispevkov: 111
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 08.01.2009 16:52:20
Kako pohitriti Safari preko Wifi?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Na mojem 1st gen, 8GB, fw 2.2 iPhoneu je surfanje oz. nalaganje strani v Safariju relativno počasno, primerljivo s kakšnim ISDN-jem. Sedaj sem izmeril še hitrost na speedtest.net in nameril skoraj enako brzino kot na PCju:

Kljub temu je iPhone bistveno počasnejši. A obstaja kakšen trik kako ga pohitrit? Ima prepočasen CPU? Sumim tudi, da ne uporablja predpomnilnika, ker iste slike nalaga vedno znov in znova.

B.
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10433
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 08.01.2009 17:51:50
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tako pač je... še vedno je telefon, ki se ne more primerjati s hitrostjo računalnika.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.09.2008
Prispevkov: 3287
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 08.01.2009 17:52:44
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja na Mozillo za iPhone bo treba počakat Smile
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10433
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 08.01.2009 17:57:10
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če mene vprašaš, bo tisto še počasnejše (manj optimirano). To je tudi eden izmed razlogov, zakaj nočejo pri applu pravega flash plugin-a... ker bi še bolj upočasnil surfanje. Sprobaj enkrat kak WM telefon pa boš videl, da je tam še veliko počasneje (na isti wifi povezavi). Pač je ozko grlo slab cpu, premalo rama, ...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 15.02.2009
Prispevkov: 770
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 30.03.2009 14:42:46
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPhone ima preko WiFi-ja hitrost okoli 2.5mb/s (iPhone 3G tudi do 4mb/s). Pri cellural networku pa lahko doseže do 15mb/s. Veliko je pa odvisno od tvojega WiFi oddajnika, razdalijo med WiFi oddajnikom, naročniškega paketa,... (razlogov je vsaj 15 in se mi jih ne da naštevat Rolling Eyes )

Lp
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.09.2008
Prispevkov: 3287
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 30.03.2009 15:00:05
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mat13 je napisal/a:
iPhone ima preko WiFi-ja hitrost okoli 2.5mb/s (iPhone 3G tudi do 4mb/s). Pri cellural networku pa lahko doseže do 15mb/s. Veliko je pa odvisno od tvojega WiFi oddajnika, razdalijo med WiFi oddajnikom, naročniškega paketa,... (razlogov je vsaj 15 in se mi jih ne da naštevat Rolling Eyes )

Lp


Od kje pa tebi teli podatki? iPhone podbira wifi b in g standard, ki pa je teoreticno 54mbit/s. Meni speedtest izmeri polno hitrost (10mbit/s simetricno).
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani