Jabuk
Jabuk.si zboleva za isto boleznijo kot jo je imel epl.si
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1142
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 16.09.2006 17:50:28
Jabuk.si zboleva za isto boleznijo kot jo je imel epl.si
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pred dnevi se mi je oglasi kolega, ki ga poznamo pod imenom HKS13, ogorčen nad dejstvom, ki ga je doživel ob logiranju na jabuk.si. Citiram iz sporočila:

Pomembno obvestilo

Iz tega foruma si bil izločen.
Za dodatne informacije se, prosim, poveži z Administratorjem ali z upraviteljem foruma.

Konec citata.

Zakaj? Verjetno zato, ker se je pritoževal nad kvaliteto storitev m-store-a. Pravzaprav so bila edina njegova sporočila v zadnjem mesecu na temo slabe kvalitete apple cinema 23" displayev in komplikacij pri nakupu/vrnitvi dveh prej omenjenih monitorjev.

Kaj torej moti administratorja jabuka? Kritika apple monitorjev, ali morda kritika m-store-a?

V prvem primeru je administrator fanatični zanesenjak, v drugem pa? Je morda deležnik m-store-a, prodana duša, ki za primeren popust pri nakupu reklamira m-store preko Jabuka, ali celo prejema honorar za svoje "objektivno" poročanje?

Še pomnite, tovariši, koliko prahu se je dvignilo, ko so se podobne stvari dogajale na epl.si? Kako "grd" je bil administrator te strani?

Če smo lahko vsi uporabniki tega foruma zaradi par kritik, ki očitno nekomu niso povšeči, enostavno izobčeni, potem izobčite še mene. Ne potrebujem takega foruma. Zanima pa me, če ima administrator dovolj argumentov za pojasnilo tega neljubega dogodka. In dovolj jajc, da se postavi na oder pred vso publiko in pove zakaj je to storil. Ker "grdi" No.1 je vsem znan in mnogi - tudi sam - smo ga kritizirali zaradi takega dejanja. In nikoli nismo dobili argumentov za to početje. Bo v tem primeru kaj bolje?

Vsekakor pa se mi zdi tako početje popolna otročarija, užaljenost mulčka iz drugega razreda. Odrastite že.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 16.09.2006 19:31:18
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Moram reči, da se kar stirnjam z njegovo kritiko, da se nekaj čudnega dogaja z monitorji, tudi na internetu piše. Poleg tega pa tudi m-store nekako čudno deluje, ker jih tudi jaz, ki sem pri njih dosti kupoval in sem Andreasa celo malo bolj spoznal, ne dokličem. Od lastnika sem dobil reply, da je do 11.9. na dopustu, za ostale pa težko rečem, ker ni nobenega gor za dobit z moje strani - kličem, pa ravno ne.

Kar se tiče denarja, ki ga je navajal, pa dvomim, da ga bodo kar zamolčali, pač pa mogoče res malo zamujajo - nikakor pa (niti pravno gledano) tega ne morejo obdržati zase.

S forumom pa sem slišal, da so problemi, ker ga zaradi specifike in predelave ni mogoče nadgraditi z novejšo verzijo, je pa velik pripad avtomatiziranih prijav na forum, da niti ne omenim, da je bil dvakrat prevzet s strani tretjih oseb - celo neznanih, mogoče celo robotov.

Jaz sem dobil enkrat isto tako sporočilo, pa sem hkrati tud dobil mail za avtorizacijo, pa sem moral potrdit svojo prijavo. Vem, da je blo to naknadno urejeno. Naj preveri, če ima v profilo pravi e-mail vpisan!
Jabukspešl

Jabukspešl

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1392
Kraj: delta quadrant of the galaxy
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 17.09.2006 08:24:05
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mene recimo ni blo na forumu par mescev ker sem si nekaj spreminjal profil,pol pa več ni prijelo geslo ali pa username.Ko sem to omenil na E.P.L. forumu sem kojci dobil mejl,kam naj pošljem podatke,ampak pass. & username še vedno nista prijela.

Ko sem se že na novo prijavil,sem dobil že zadnji mejl z delujočom username & geslom.

Hvala,adminom Smile

Pravzaprav se je stvar pošlihtala v eni uri.Razlog zakaj me tako dolgo ni blo pa je bil preprosto lenobne narave,ko sem čez nekaj cajta ugotovil da je ta forum le nekak bolj svoboden in lepših barv Wink ,pa me je spet zamikal Smile
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 46
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 18.09.2006 08:17:54
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
naj admin razloži ban uporabnika HKS13
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 303
Kraj: Ruše
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 18.09.2006 14:26:44
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
??

Ma nič nimam pri tem. Edino če je to naredil kdo drug iz ekipe. Jaz tega nisem storil. Confused
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani