Jabuk
kompatibilnost programov
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 13.08.2006
Prispevkov: 12
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 14.08.2006 10:50:26
kompatibilnost programov
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
LP vsi mac uporabniki

ali ima kdo izkusnjo z risanjem v autoCAD-u na macu? zelo sem namrec navajena na program in me zanima kako je kompatibilen na macovem racunalniku? kako se obnese Virtual PC? je to popolnoma enako kot delo v PCju? verjetno se bom morala slej ko prej odlociti za VectorWoks, ampak ker za to letos ne bo cisto nic casa, bo nekako moral biti virtual PC moj zasilni izhod. ce bi bilo cito po moje, bi se naprej uporabljala autocad (v firmah je pac na prvem mestu). poleg tega velja isto vprasanje se za Rhino, photoshop (ki itak dela normalno se mi zdi?), cinema in se kaj.

hvala vnaprej
i'm a pc Confused


PS: razmisljam o nakupu laptopa. za kaj naj se odlocim?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 14.08.2006 13:07:50
Re: kompatibilnost programov
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
wai je napisal/a:
LP vsi mac uporabniki

ali ima kdo izkusnjo z risanjem v autoCAD-u na macu? zelo sem namrec navajena na program in me zanima kako je kompatibilen na macovem racunalniku? kako se obnese Virtual PC? je to popolnoma enako kot delo v PCju? verjetno se bom morala slej ko prej odlociti za VectorWoks, ampak ker za to letos ne bo cisto nic casa, bo nekako moral biti virtual PC moj zasilni izhod. ce bi bilo cito po moje, bi se naprej uporabljala autocad (v firmah je pac na prvem mestu). poleg tega velja isto vprasanje se za Rhino, photoshop (ki itak dela normalno se mi zdi?), cinema in se kaj.

hvala vnaprej
i'm a pc Confused


PS: razmisljam o nakupu laptopa. za kaj naj se odlocim?


Odloči se za za Največjega Laptopa. MacBook PRO 17". Poglej malo različne prodajalce (cene so zelo različne). In uporabljaj ArchiCAD od http://www.graphisoft.com/ pa bo to izpolnilo vse tvoje potrebe. Hkrati si lahko namestiš na MacBook PRo še Windowse, pa ni potrebno da preko Virtual PC, ampak kar direktno na mašino, tako da tečejo potem enako hitro kot na PCju in lahko tam uporabljaš tudi AutoCAD.

Rhino ne poznam. photoshop in cinema pa delata na macu bp.
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 13.08.2006
Prispevkov: 12
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 14.08.2006 13:22:30
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hvala za odgovor Mitja, me ze manj skrbi transformacija na mac =) ampak vseeno se eno vprasanje, ali obstajajo studentske ponudbe (paketi) pri Applu/Eplu v Sloveniji? ker na internetni (epl.si) strani sem opazila samo obrocno placevanje, ne pa tudi ponudb za studente kot npr.: iBook+iPod+se nekej? ce ne, se mi bolj splaca kupiti vse skupaj v npr. nemciji.

lp
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 14.08.2006 15:43:50
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
wai je napisal/a:
hvala za odgovor Mitja, me ze manj skrbi transformacija na mac =) ampak vseeno se eno vprasanje, ali obstajajo studentske ponudbe (paketi) pri Applu/Eplu v Sloveniji? ker na internetni (epl.si) strani sem opazila samo obrocno placevanje, ne pa tudi ponudb za studente kot npr.: iBook+iPod+se nekej? ce ne, se mi bolj splaca kupiti vse skupaj v npr. nemciji.

lp


Žal to pri nas ne obstaja Sad
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 13.08.2006
Prispevkov: 12
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 14.08.2006 16:41:32
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
res zalostno Sad tudi stran apple.si je graficno nekam cudna pri menijih Confused potem je vprasanje, ce v tujini kot tuj student spoh lahko kupis - bom povprasala.

hvala za odgovore
Lp
wai
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 14.08.2006 20:15:21
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
wai je napisal/a:
potem je vprasanje, ce v tujini kot tuj student spoh lahko kupis - bom povprasala.


Moram reči, da bolj ne kot ja :/ Razen, če si vpisana na študij v tujino na izmenjavi ali pa študiraš v tujini.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 272
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 17.08.2006 13:14:35
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
wai: http://www.fmc.si/product.cp2?guid=644D1F74-F36B-563F-1D1D-7DF0F3AAC553
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 15.05.2006
Prispevkov: 119
Kraj: Maribor / Slovenija
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 17.08.2006 16:07:29
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
wai poglej tudi na eBay.
Jaz sem ponosen lastnik MacBook Pro-ja, ki sem ga kupil pred tremi meseci na eBayu od enga nemca. takrat je bila cena pri epl.si 100k višja kot sem jaz dal za masinco + postnina.

Včasih se splača kaj preko eBaya kupit.
Edino kar je tipke na tipkovnici so nemške, kar pa mene ne moti, ker bolj malo gledam na tipkovnico. =)

Lep pozdrav,
Rok
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani