Jabuk
Velika Britanija


Ni navedeno

Prispevek: #1   Objavljeno 18.01.2009 22:34:35
Velika Britanija
Odgovori s citatom
Mene zanima ce je mozen nakup iz Britanije iphone 3g prek kasne strani brez narocnine?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 25.08.2008
Prispevkov: 1640
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 18.01.2009 22:50:09
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
UK ebay? Smile


Ni navedeno

Prispevek: #3   Objavljeno 18.01.2009 23:08:03
Odgovori s citatom
tam te sam zaserjajo
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 25.08.2008
Prispevkov: 1640
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 18.01.2009 23:17:08
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Potem ga boš pa še najbolj ziher dobil v Italiji... Wink


Ni navedeno

Prispevek: #5   Objavljeno 19.01.2009 00:49:45
Odgovori s citatom
toxic.slo je napisal/a:
tam te sam zaserjajo

Najdi prodajalca z vsaj nekaj 100, če že ne nekaj 1000 prodanimi izdelki in vsaj 99% feedbackom. Potem preveri negativne in pozitivne feedbacke.
Če iphona ne dobiš ali z prejetim nisi zadovoljen sprožiš postopek proti prodajalcu in v nekaj dneh dobiš denar nazaj. Če boš kupoval od nekoga, ki ima recimo 10 000 pozitivnih feedbackov je še najbolj sigurno, saj se taki ponavadi zelo trudijo za zadovoljstvo strank. Pred kratkim sem bral feedbacke enega takega prodajalca, ki je stranki v odškodnino poslal 16gb 3g namesto 4gb iphone. Kupec je namreč plačal preko bančne trasakcije, pri nakupu pa se je z prodajalcem zmenil za 24h letalsko dostavo. Prodajalec je počakal, da je denar prišel potem pa pošiljko še isti dan poslal. Skupaj je to trajalo probližno 5 dni. Kupec se je vmes razjezil, dal prodajalcu negativen feedback, ta pa je hitro odgovoril, se zmnenil z kupcem in mu v povračilo za izbris feedbacka poslal nov 16gb 3g iphone, razliko v vrednosti in poštnino do sebe za 4gb iphone in potem do kupca za 16gb pa je kril sam.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 28.01.2007
Prispevkov: 350
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 31.01.2009 20:35:01
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ok, da ne bom odpiral nove teme: v eni izmed tem sem zasledil, da je nekdo naročil iphone v UK (pay & go). Žal tega posta ne najdem, rad bi pa kontaktiral uporabnika za podrobnejše informacije. Prosim, če se kdor koli javi, ki je naročil iphone v UK.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 28.01.2007
Prispevkov: 350
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 31.01.2009 20:37:35
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
TheZeroX je napisal/a:
Ok, da ne bom odpiral nove teme: v eni izmed tem sem zasledil, da je nekdo naročil iphone v UK (pay & go). Žal tega posta ne najdem, rad bi pa kontaktiral uporabnika za podrobnejše informacije. Prosim, če se kdor koli javi, ki je naročil iphone v UK.


Ok, sem že našel Very Happy.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 05.02.2009
Prispevkov: 62
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 05.02.2009 19:43:40
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Znima me kak je s tem
http://www.o2.co.uk/iphone?cm_re=consumerarea-_-leftbox-_-iPhone3G

ve mogoce kdo ce je pri tem operaterju (O2) tel. zaklenjen? cena je zdaj kr dobra( pay & go iphone-352,33) glede na to da je funt nizko. Grem naslednji mesec v london pa bi ga vzel....

vsaka informacija dobrodošla

Lp
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27193
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 05.02.2009 19:47:34
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
abbraci je napisal/a:
Znima me kak je s tem
http://www.o2.co.uk/iphone?cm_re=consumerarea-_-leftbox-_-iPhone3G

ve mogoce kdo ce je pri tem operaterju (O2) tel. zaklenjen? cena je zdaj kr dobra( pay & go iphone-352,33) glede na to da je funt nizko. Grem naslednji mesec v london pa bi ga vzel....

vsaka informacija dobrodošla

Lp


Ce nimas UK naslova, ga ne bos mogel kupiti... pa se zaklenjeni so... in ce so ze z zadnjo verzijo FW (2.2.1) potem zaenkrat ni moznosti odklepa (edino mogoce s TurboSIM kartico) ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 05.02.2009
Prispevkov: 62
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 05.02.2009 20:03:12
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
aha torej ga ne more vsak kupit. nisem nikjer zasledil tega mores bit tam prijavljen. ok hvala za podatek da je zaklenjen.

kaj pa ce kupis rabljenega kak ves da je kupljen iz proste prodaje in da ni bil naknadno odklenjen?

Lp
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 28.01.2007
Prispevkov: 350
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 09.02.2009 20:19:43
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zadeva je naslednja: ja drži, preko neta, torej v O2 spletni trgovini, Apple storu pač iPhona ne moreš kupiti. Na nemškem forumu pa sem zasledil, da so Angleži že šli tako daleč, da tudi ko greš sam kupit v Angliji, moraš predložiti osebno oziroma nek drugi primeren dokument, iz katerega je razvidno, da imaš britanski naslov.

Mi je pa uspelo v Angliji v eni trgovini naročiti 2 iPhona, jutri lahko potrdim, če je uspelo prodajalcu dobiti oba iPhona. Sicer sem za enega moral odšteti dodatnih 50 funtov glede na ceno, po kateri se prodaja, ampak to je pač biznis Smile.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani