Jabuk
Vprašanja pred nakupm IPod Shuffle-a
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 11.06.2006
Prispevkov: 1
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 11.06.2006 17:45:07
Vprašanja pred nakupm IPod Shuffle-a
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdravo vsem,

razmišljam o nakupu MP3 playerja, ker mi je moj minidisc dopizdil. Pretvarjanje MP3 v Atrac namreč traja predolgo, da ne govorim o vseh kablih, softwareih in podobnih zadevah ki otežujejo rokovanje z njim. Kvaliteta zvoka pa je seveda neprimerljiva z MP3 predvajalnik. Sonyu v prednost, seveda.

OK, mal sem gledu MP3 flash predvahalnike, in prebiral reviewe na internetu, in se na koncu zagrel za 1GB iPod shuffla. Slišal sem da ima celo boljšo reprodukcijo zvoka kot ostali iPodi. Baterija naj bi držala 12 ur, ampak to mi itak ni problem ker sem vsak dan doma, kjer mam računalnike kjer ga lahko nafilam. Zanimata pa me naslednji dve stvari:

1. Slišal sem da baterije po malo več kot enem letu rade crknejo, nova baterija pa baje stane toliko kot nov shuffle. A res?
2. A je za prenos muske na komp iTunes nujen, al računalnik iPoda prepozna kot USB disk?
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 303
Kraj: Ruše
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 11.06.2006 19:01:26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
No, da ti odgovorim.

1. Osebnih izkušenj s tem nimam, čeprav sem ga nekja časa uporabljal. In baje je tudi res. Ni pa uradno potrjeno.
2. Da, za prenos muzike je iTunes nujen, obstajajo pa tudi plugini za WinAMP. In lahko ga uporabljaš kot USB disk, samo da tja ne moreš nalagat muzke. Samo datoteke.



PS. Predlagam ti iPod nano 1gb. Cena je takšna kot pri iPod shufflu, ko je le-ta izšel. Aja. V novicah na prvi strani si preberi, da gre shuffle rakom žvižgat.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani