Jabuk
iphone 12 mini- nedelovanje mikrofona
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 04.04.2013
Prispevkov: 7
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 29.02.2024 16:38:55
iphone 12 mini- nedelovanje mikrofona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
pozdrav! imam problem na iphone 12 mini..pri klicu, klicu preko viberja, messengerja, in teh appih, mi izklopi mikrofon ko vkljucim zunanji zvocnik- oseba na drugi strani ne slisi nic, medtem ko pri snemanju videa pod “Camera”, je zvok normalno..tezava se je pojavila ko sem ga dobil iz servisa (menjala se je baterija),kamor sem ga dal iz razloga, da mi prelotajo čip, da mi ne pod settings pise da ni original baterija..po 2 dneh lotanja in nategovanja sem le dobil telefon nazaj, kjer pa cipa niso mogli zrihtat, ker je en “mojster” kao telefon ze odpiral..se da kako resit? kaj potrebno zamenjat? hvala!
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 29.02.2024 18:18:53
Re: iphone 12 mini- nedelovanje mikrofona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Živjo,

najverjetneje je spodnji mikrofon v okvari in je potrebna menjava...

LP
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 04.04.2013
Prispevkov: 7
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 29.02.2024 20:56:45
Re: iphone 12 mini- nedelovanje mikrofona
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
zdaj sem malo research naredo in naj bi bil za vide calle in to zgornji mikrofon pri selfie kameri (spodnji mikrofon je za normalne klice, tisto dela ok, tudi zadnji mikrofon pri snemanju videov dela)..nekaj sem pa bral, da zgornji mikrofon pri selfie kameri, da ima neke veze z face recognition? ce ga menjam, je potreben se kaksen postopek “programiranja”, al je samo fizicno za zamenjat in je to to? hvala
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani