Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Apple Watch Ultra
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 24.04.2008
Prispevkov: 558
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #181   Objavljeno 06.12.2023 21:44:57
Re: Apple Watch Ultra
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kot kaže sem jaz kupil to Ultro o kateri je bilo govora... Možakar jo je res kupil oktobra lani. Uro prinesel domov in odšel v tujino. In tako je ura ostala v vrečki dobro leto dni... V ponedeljek zvečer sem jo aktiviral in od takrat je začela tudi teči garancija.



In sedaj sem po dolgem času zopet na Apple Watch Ultra-i... In moram priznati, da sem pozitivno presenečen. Ker sem vedel da bom naslednjih nekaj dni v Münchnu-u, sem v ponedeljek zvečer uro napolnil na 100%, ugasnil always on display ter prižgal "Low power mode"... In danes, po 48h urah imam še 37% baterije, s tem da se mi zdi da za nic nisem prikrajšan. Na uro dobivam obvestila, klice, sporočila... Zadovoljen za 1x zelo Smile


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 31.08.2009
Prispevkov: 623
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #182   Objavljeno 07.12.2023 07:50:38
Re: Apple Watch Ultra
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Apple mora nekaj naredit kar se tiče baterije na urah.
Naj si vzamejo zgled pri Garminu. Človek pozabi kje ima kabel za polnit...
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1234
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #183   Objavljeno 07.12.2023 08:14:21
Re: Apple Watch Ultra
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MarkB je napisal/a:
Apple mora nekaj naredit kar se tiče baterije na urah.
Naj si vzamejo zgled pri Garminu. Človek pozabi kje ima kabel za polnit...

Se popolnoma strinjam s tabo: idealno bi bilo, če bi "navadna" Watch zdržala vsaj 2-3 dni brez polnjenja, VENDAR pa po drugi strani upoštevam, da je Watch zelo "intenzivna" ura v smislu nenehnega "dogajanja" v ozadju, merjenja tega in onega, pa ves čas različna obvestila itd., zato menim, da je to dodatna poraba baterije in zato tudi omejen čas delovanja. Imam pa občutek, da kar precej lahko zmanjšaš porabo energije, če imaš ČB face, namesto barvnega. Mislim, da barvni Face porablja še več baterije. Jaz imam še vedno AW4 in mi dejansko zdrži cca. 12-15 ur (odvisno od uporabe, predvsem beleženja aktivnosti), ampak že vsaj eno leto uporabljam ČB Watch Face. Se mi zdi zelo "minimalističen", med tem, ko se mi barvni Watch Face zdi nekako "kičast". Pač, stvar preferenc...

Evo, primer: uro sem nazadnje polnil včeraj in je bila napolnjena na 100% ob nekje 15h, danes zjutraj ob 8h pa je bila na 3%, pri čemer sem beležil tudi spanje ponoči, ker jo imam vedno na roki. Torej je zdržala 16 ur od zadnjega polnjenja, res pa je, da nisem uporabljal nobenega beleženja aktivnosti, kot so Workouts itd. Ampak upoštevajte, da je to Series 4, kar pomeni, da baterija ni več "top" in po mojem mnenju za 5 let staro uro še vedno baterija zrži kar spodobno...



_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 19.04.2008
Prispevkov: 872
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #184   Objavljeno 07.12.2023 19:45:41
Re: Apple Watch Ultra
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
s3c je napisal/a:
Kot kaže sem jaz kupil to Ultro o kateri je bilo govora... Možakar jo je res kupil oktobra lani. Uro prinesel domov in odšel v tujino. In tako je ura ostala v vrečki dobro leto dni... V ponedeljek zvečer sem jo aktiviral in od takrat je začela tudi teči garancija.



In sedaj sem po dolgem času zopet na Apple Watch Ultra-i... In moram priznati, da sem pozitivno presenečen. Ker sem vedel da bom naslednjih nekaj dni v Münchnu-u, sem v ponedeljek zvečer uro napolnil na 100%, ugasnil always on display ter prižgal "Low power mode"... In danes, po 48h urah imam še 37% baterije, s tem da se mi zdi da za nic nisem prikrajšan. Na uro dobivam obvestila, klice, sporočila... Zadovoljen za 1x zelo Smile


Jezen nate Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
iPhone 12 Pro Max 128 GB
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 19.04.2008
Prispevkov: 872
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #185   Objavljeno 19.12.2023 22:01:05
Re: Apple Watch Ultra
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdrav,
nekdo prodaja novo ultro, še ni aktivirana, ima garancijsko izjavo A1 nima pa računa, ker jo je dobil na A1 za darilo (zaposleni). Bo to ok ali rabim račun za uveljavljanje garancije?

Hvala
Lp
P.S. Pa, da mi je ne bi spet nekdo kupil pred nosom Smile)

_________________
iPhone 12 Pro Max 128 GB
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 24.04.2008
Prispevkov: 558
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #186   Objavljeno 19.12.2023 22:21:31
Re: Apple Watch Ultra
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
stojko je napisal/a:
Pozdrav,
nekdo prodaja novo ultro, še ni aktivirana, ima garancijsko izjavo A1 nima pa računa, ker jo je dobil na A1 za darilo (zaposleni). Bo to ok ali rabim račun za uveljavljanje garancije?

Hvala
Lp
P.S. Pa, da mi je ne bi spet nekdo kupil pred nosom Smile)


Haha, preveč si cagav Smile kupi pa je... Ce bo pri nas problem zaradi racuna Ti jo bom jaz v Munchen nesel. V Apple Store-u nikoli ne sprašujejo za račun.
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10433
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #187   Objavljeno 19.12.2023 22:29:23
Re: Apple Watch Ultra
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Za uveljavljanje garancije pri apple produktih še nikoli nisem potreboval računa. Izjema so lahko produkti, ki nimajo online aktivacije.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 19.04.2008
Prispevkov: 872
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #188   Objavljeno 20.12.2023 04:50:52
Re: Apple Watch Ultra
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
s3c je napisal/a:
Haha, preveč si cagav Smile kupi pa je... Ce bo pri nas problem zaradi racuna Ti jo bom jaz v Munchen nesel. V Apple Store-u nikoli ne sprašujejo za račun.

Hvala, te kontaktiram Very Happy

_________________
iPhone 12 Pro Max 128 GB
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 19.04.2008
Prispevkov: 872
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #189   Objavljeno 20.12.2023 04:51:50
Re: Apple Watch Ultra
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mikrohard je napisal/a:
Za uveljavljanje garancije pri apple produktih še nikoli nisem potreboval računa. Izjema so lahko produkti, ki nimajo online aktivacije.

Hvala. Se mi je zdelo, pa vseeno????????

_________________
iPhone 12 Pro Max 128 GB
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 19.04.2008
Prispevkov: 872
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #190   Objavljeno 20.12.2023 04:53:52
Re: Apple Watch Ultra
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mikrohard je napisal/a:
Za uveljavljanje garancije pri apple produktih še nikoli nisem potreboval računa. Izjema so lahko produkti, ki nimajo online aktivacije.

Se mi je zdelo, pa vseeno preverjam Smile
Hvala

_________________
iPhone 12 Pro Max 128 GB
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.11.2009
Prispevkov: 1645
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #191   Objavljeno 10.01.2024 07:32:20
Re: Apple Watch Ultra
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ali se da kako nastavit v watch os, da ti ob določenem času dneva ura samodejno preide v low power mode? Včeraj dopoldan sem imel uro v low power mode in mi je 20% več baterije ostalo na telefonu. V službi mi ni toliko pomembo kaj ura vse meri, ker itak nič ne gledam razen obvestil. Tud ponoči ko jo odložim na omarico bi lahko imel to vklopljeno. Mi je pa nadležno vsak dan ročno to vklapljat

_________________
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 24.07.2007
Prispevkov: 2060
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #192   Objavljeno 10.01.2024 12:34:24
Re: Apple Watch Ultra
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Preko shortcuts bi šlo, ampak ta akcija še ne obstaja.

Najlažje je it v "control center", kjer je levo zgoraj balonček s prestalimi procenti baterije. Klikneš na številko in imaš tam možnost za vklop low power mode.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.11.2009
Prispevkov: 1645
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #193   Objavljeno 11.02.2024 12:13:12
Re: Apple Watch Ultra
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tekalna steza in ura kažeta različno razdaljo- 20% razlike na 5km razdalji.Zunaj mi ok kaže ura. Na tekalni pa nikakor ura ne kaže kot tekalna. Nekaj sem bral da bi moral reset kalibracije ure in sicer tako da bi ponovno hodil 20min. Na prejšnji navadni aw nisem mel teh problemov. Beram po spletu da velik ljufi ma te probleme ker ura ne meri gps v notranjem prosotru in se zanaša na mahanje rok


[img]https://i.postimg.cc/rpQCtLdJ/temp-Image10ngjh.avif[/img]

[img]https://i.postimg.cc/gj6v5XgS/temp-Image-NKwfw-Q.avif[/img]

_________________
« Poglej prejšnjo temo - iPad, Watch, ... - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani