Jabuk
Garmin Connect
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 09.03.2016
Prispevkov: 37
Kraj: Jesenice
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 31.07.2020 09:02:06
Garmin Connect
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni,

V zadnjem casu (2 meseca) mi v Health ne prenasa vec aktivnih kalorij ki jih pokurim
Z Garmin Connect app! Probal sm ze na novo nalozit app, izklopit in vklopit vse v app za Health ampak noce in noce ... mi lahko kdo pomaga:)
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 30.10.2008
Prispevkov: 1034
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 31.07.2020 10:40:06
Re: Garmin Connect
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MiBa je napisal/a:
Pozdravljeni,

V zadnjem casu (2 meseca) mi v Health ne prenasa vec aktivnih kalorij ki jih pokurim
Z Garmin Connect app! Probal sm ze na novo nalozit app, izklopit in vklopit vse v app za Health ampak noce in noce ... mi lahko kdo pomaga:)


https://slo-tech.com/novice/t769187#crta
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 10.01.2018
Prispevkov: 28
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 31.07.2020 11:11:55
Re: Garmin Connect
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
najmoD je napisal/a:
https://slo-tech.com/novice/t769187#crta


Meni se je nekaj podobnega dogajalo s SUUNTO.
Bolj za hec sem imel na drugi roki še suunto uro, ne pa tudi pas za merjenje utripa ter vklopljen samo GPS.
Po prihodu domov je v app treninga na iwatch bila razvidna pot in porabljen čas merjen s suunto, pa tudi porabljene kalorije merjene z iwatch. Čez čas pa so te kalorije kar izginile, saj je aplikacija povzela merjenje s suunto, kjer pa ni bila vkljopljena funkcija merjenja utripa in posledično ni beležila porabe kalorij.
Malo nejasno mogoče , ampak parkrat je delovalo, potem pa ne več in sem suunto brisal iz povezave.





Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani