Jabuk
Files - Content Unavailable
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 06.04.2013
Prispevkov: 1650
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 20.10.2019 09:26:31
Files - Content Unavailable
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ce grem na iPadu v "stock" appu Files odpreti iCloud Drive razdelek, na desni izpise:

Content Unavailable
The folder contents could not be displayed because of an unknown error.
Try Again

Ce v Search field na vrhu kaj vtipkam, bo nasel in prikazal tudi fajle iz iClouda. Preko icloud.com pa so prikazani samo tisti, ki sem jih preko weba uploadal.

Se da to kako resiti? Reboot, shutdown, odinstalacija in reinstalacija Files... ze vse probal.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9090
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 20.10.2019 15:20:58
Re: Files - Content Unavailable
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Rebuild spotlight index
https://help.dayoneapp.com/en/articles/470105-what-does-rebuild-index-do-ios-only

Ni nujno, je pa zlo pogosto, da je spotlight index podrt in potem ne zna več iskat, napačno prikazuje zasedenost spomina, itd.

Že od nekdaj Applov problem.

Mislim da moraš izklopit in spet vklopit Siri suggestions.
Mal pogooglaj, ker se konkreten postopek stalno spreminja. Čeprav problem ostaja že leta enak.

_________________
Get a life, get a Mac! ¯\_(ツ)_/¯
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 06.04.2013
Prispevkov: 1650
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 20.10.2019 18:20:43
Re: Files - Content Unavailable
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
V bistvu sem se enkrat naredil shutdown (hard reset mi na ipados sploh ne rata vec) in po tistem napake ni bilo vec. Res pa je, da kaze natanko tisto, kar kaze na icloud.com, ne pa posameznih reci od appov (za tiste, kjer je kaj gor). Enako na iPhonu.

Po moji logiki bi moral prikazovati vse (enkrat sem izkoristil Download Apple Data in je tam se cel kup praznih subfolderjev, v enih pa celo nekaj je - od prastarih appov). Ne vem, a je to namenoma ali jim tale poskus vzpostavitve file systema na uporabniski strani nekako se ni najbolje uspel...
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani