Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Operaterji in problemi ...
Jablanator

Jablanator

Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #181   Objavljeno 15.10.2019 11:25:03
Re: Operaterji in problemi ...
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
To vsekakor, ampak govori se potem zelo malo glede tega.. Najbolj je vedno na udaru tisti ki je prvi naredil spremembe...

Meni pa je top VoLTE in ravno zaradi tega nebi šel drugam... Tisti ki še niste imeli izkušnje z govorom preko LTE... Zvok je res top, razločno ter glasno... Jaz bi rekel kar sramota za 21. stoletje, v katerem je svet že v razvoju 5G, naši operaterji pa še VoLte ne podpirajo.. Tukaj bi bilo super, če bi Telekom imel kaj konkurence. Mad

Stevie Wozniak

Moški

Prispevek: #182   Objavljeno 15.10.2019 17:02:05
Zvok je že bil top v začetku tega 21. stoletja, potem pa je nekje po letu 2008 spet začel pešati...

Eno drugo vprašanje, ker mi nikakor ne pusti odpreti svoje teme (T2 forum sindrom... Rolling Eyes )
A je možno, da ovitki s "kovinsko" barvo ovirajo signal (wifi ali mobilni) pri iPhonu, da je ta šibkejši (manj "črtic", slabša kvaliteta povezave ipd.)?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Kraj: LJ
Moški

Prispevek: #183   Objavljeno 15.10.2019 17:37:10
azrael je napisal/a:
Zvok je že bil top v začetku tega 21. stoletja, potem pa je nekje po letu 2008 spet začel pešati...

Eno drugo vprašanje, ker mi nikakor ne pusti odpreti svoje teme (T2 forum sindrom... Rolling Eyes )
A je možno, da ovitki s "kovinsko" barvo ovirajo signal (wifi ali mobilni) pri iPhonu, da je ta šibkejši (manj "črtic", slabša kvaliteta povezave ipd.)?

Pri meni se pogosto zgodi, da moram dat telefon iz ovitka in se potem normalno sliši. Enako se dogaja pri mami. Pri njej je bilo še posebej očitno, ko je imela nek "krasen" zlat ovitek. Plastika prevlečena z zlato folijo. Pogosto je bila nedosegljiva. Ko je dobila gumijast ovitek, je bilo precej bolje.

Stevie Jobs

Ni navedeno

Prispevek: #184   Objavljeno 15.10.2019 18:12:46
No ovitki so itak za stare mame Smile
Drgač pa, v enem prostoru imam slabši wifi signal. Brskam lahko, ko pa zaženem eon me pa vedno vpraša če lahko predvaja preko gsm.
Jablanator

Jablanator

Moški

Prispevek: #185   Objavljeno 15.10.2019 19:09:42
Ovitkov in stekel ne potrebujejo tisti ki sedijo v pisarni do avta ga nesejo v pedertaški doma ga postavi na nočno omarico. Če maš tel na kakem drugem delovnem mestu in ravno ne serješ €€€€ meni steklo in ovitek že velikokrat rešilo tel. Pa nisem stara mama

Iphone7 plus 128gb ⌚Apple watch 4 44mm black
Macbook pro 15 mid 2013
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Moški

Prispevek: #186   Objavljeno 15.10.2019 21:04:42
Martininvesna je napisal/a:
Ovitkov in stekel ne potrebujejo tisti ki sedijo v pisarni do avta ga nesejo v pedertaški doma ga postavi na nočno omarico. Če maš tel na kakem drugem delovnem mestu in ravno ne serješ €€€€ meni steklo in ovitek že velikokrat rešilo tel. Pa nisem stara mama

In kaj je recimo delovno mesto kjer so takšne nevarnosti za telefon?
Meni je XS Max že večkrat padel iz žepa na beton, tudi iz mize na ploščice, tudi na zemlji je že bil. Sicer ima tu in tam kakšno prasko, nič motečega razen če ravno ne iščeš prask. Je bil tudi v morju namerno za snemanje v vodi. Plačujem sicer 6€ zavarovanja, ker sem mnenja, da če kupim tak drag telefon ga je vredno izkoristit (ekran pač ni enak z dodatnim steklom), če se kaj zgodi slučajno.

Stevie Jabuk

Ni navedeno

Prispevek: #187   Objavljeno 16.10.2019 08:10:31
Samo 1x sem imel ovitek in to na iPhone 4... od takrat dalje nikoli vec nobenega ovitka ali stekla.
Nimam ga zato, da ga bom lepega prodal naprej ampak da ga uporabljam takega kot je.
Bolj mi je pomembno kako deluje ne pa kako zgleda. Itak so ze mnogo preogromni vsi ti telefoni... res rabis pederušo, da ga lahko neseš Sad Sad.
« Poglej prejšnjo temo - iPhone/iPad omrežja - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2014 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani