Jabuk
Učenje Logic Pro
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 11.09.2019
Prispevkov: 2
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 11.09.2019 12:25:50
Učenje Logic Pro
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni,

Zanimam se za učenje programa Apple Logic, izkušenj s tem programom ali ostalimi za ustvarjanje glasbe žal še nimam nič, vendar imam voljo Wink

Če kdo koga pozna ki bi bil pripravljen pomagati naj mi prosim napiše v sporočilo.

Seveda bi bil pripravljen odšteti kakšen € za inštrukcije Wink

Lp

Mark

_________________
markiMark86 Wink
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1230
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 11.09.2019 13:34:43
Re: Učenje Logic Pro
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
markeeezyyyy je napisal/a:
Pozdravljeni,

Zanimam se za učenje programa Apple Logic, izkušenj s tem programom ali ostalimi za ustvarjanje glasbe žal še nimam nič, vendar imam voljo Wink

Če kdo koga pozna ki bi bil pripravljen pomagati naj mi prosim napiše v sporočilo.

Seveda bi bil pripravljen odšteti kakšen € za inštrukcije Wink

Lp

Mark

Če si res pripravljen plačati kakšen EUR za inštrukcije, ni boljšega mesta za to, kot pri Lynda.com.

Za Logic Pro X imaš recimo čisto najnovejši course tukaj: https://www.lynda.com/Logic-Pro-tutorials/Logic-Pro-11-Essential-Training/2803417-2.html

Na tej spletni strani imaš tako rekoč kar hočeš. Drugi viri, ki so zanimivi in morda celo cenejši so tudi https://www.udemy.com/ idr.

Jaz sem se recimo na Lynda.com učil Photoshopa naprednih tehnik, pa komplet Final Cut Pro itd. Res dobra zadeva, imaš na voljo tudi datoteke za prenos, tako, da lahko sam v svojem programu slediš inštruktorju, sam pa sem običajno naredil naslednje: naročil sem enomesečno naročnino ali pa max. za dva meseca in posnel vse course, ki so me zanimali, prenesel dol datoteke in potem v miru brez plačevanja naročnine usvajal programe. Tako je še najcenejše. Za snemanje ekrana imaš ogromno programov, jaz sem se navadil na Camtasia 3 (https://www.techsmith.com/video-editor.html). Stane sicer okrog 260,00 EUR, ampak je enkraten nakup in imaš potem za vedno mir. Ni malo denarja, ampak je dober program, obstajajo pa seveda tudi cenejši in morda tudi zastonjski. Wink

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 11.09.2019
Prispevkov: 2
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 11.09.2019 17:32:09
Re: Učenje Logic Pro
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hvala lepa za odgovor Like

Zelo prirocne strani Very Happy

lp

_________________
markiMark86 Wink
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani