Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Naslednja
Apple Music
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 24.02.2008
Prispevkov: 479
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #121   Objavljeno 15.11.2018 17:48:44
Re: Apple Music
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Odpreš playlist, ki ga želiš deliti, desno klikneš na tri pikice in daš Share playlist. Potem pa pošlješ, komur hočeš.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 25.06.2010
Prispevkov: 637
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #122   Objavljeno 15.11.2018 17:56:51
Re: Apple Music
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
kako pa bi storil, da ne vidim tujih playlist?

niso bile deljene, poslane, oziroma karkoli v tem smislu.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.11.2012
Prispevkov: 508
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #123   Objavljeno 07.09.2019 20:57:56
Re: Apple Music
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Imam iPod 2 gen. iOS 4.2.1 že vrsto let, sedaj ga uporabljam na radiu z iPod priključkom, v uporabi je predvsem TuneIn radio.

Utopično vprašanje, obstaja kaksna moznost za predvajanje Apple music (naročnina)?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1772
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #124   Objavljeno 26.12.2019 19:13:17
Re: Apple Music
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zivjo eno uprasanje , kakšno je vase mnenje o Tidal Music ? Kdo pozna ali se splaca met ?

_________________
People dont know,what they want,until you show it to them ! - Steve Jobs
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 16.04.2009
Prispevkov: 764
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #125   Objavljeno 26.12.2019 19:23:10
Re: Apple Music
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Krco17 je napisal/a:
Zivjo eno uprasanje , kakšno je vase mnenje o Tidal Music ? Kdo pozna ali se splaca met ?


ma ni slabo, sprobaj... zdaj imas offer 150dni za samo 3€ katerikoli paket

https://offer.tidal.com/campaigns/5de98726e2ce7a0034626634/products?geo=SI&campaignId=5de98726e2ce7a0034626634
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 28.07.2009
Prispevkov: 1064
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #126   Objavljeno 26.12.2019 20:05:13
Re: Apple Music
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Krco17 je napisal/a:
Zivjo eno uprasanje , kakšno je vase mnenje o Tidal Music ? Kdo pozna ali se splaca met ?


jaz ga uporabljam že lep čas in je definitivno meni najljubši glasbeni servis, sploh ker uporabljam family paket in je res najlažje delit account, ker pri appl music morajo vsi na applu uporabljati enako državo idja.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.01.2013
Prispevkov: 939
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #127   Objavljeno 24.01.2020 09:41:55
Re: Apple Music
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če koga zanima.

Univerza v LJ in Unidays očitno ne posodabljata email naslovov, ki so eligible za Apple Music Student. Danes sem podaljšal zadevo za dodatno leto, čeprav sem končal s študijem že konec oktobra.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.11.2012
Prispevkov: 508
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #128   Objavljeno 05.02.2020 18:59:52
Re: Apple Music
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kako v playlisti nastaviš, da se pesmi sortirajo po naslovu pesmi in ne izvajalcu?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.11.2012
Prispevkov: 946
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #129   Objavljeno 06.02.2020 16:10:58
Re: Apple Music
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Playliste moraš na roke, v takem zaporedju, kot si dodajal jih imaš po default
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.11.2012
Prispevkov: 508
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #130   Objavljeno 06.02.2020 19:11:41
Re: Apple Music
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sem si kar Celsius naložil (cs music), je občutno lažje Very Happy
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.06.2011
Prispevkov: 466
Kraj: Jesenice
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #131   Objavljeno 06.02.2020 20:37:57
Re: Apple Music
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mogoče kakšna ideja...?

V avtu sem si zamislil še en telefon (iPhone 6S+) ki je brez SIM kartice in ki je vseskozi priklopljen na USB.
Ker je kvaliteta zvoka veliko boljša kot prek bluetooth in ker se mi ne da vedno telefon priklapljat ko pridem v avto, in ker avtoradio ob zagonu vedno zažene musko z USBja in ne radio se mi zdi super ideja.
Telefon se še fila zraven. Ker nima SIM kartice se poveže na moj aktivni telefon prek hotspota.

Problem je ker se ne poveže avtomatsko...? Ugotavljam da goljufa in predvaja očitno samo tiste ki so že zlowdani ...al pa nekaj takega.
Enkrat sem kliknil en komad, in mi je rekel da se moram povezat z internetom.
Kako to rešit?


Problem je še to, da kjlub temu da je telefon vključen, vedno v avtu in priklopljen na USB, ga audio sistem ne zazna avtomatsko. Moram ga prijet v roko in odklenit. Takrat pa takoj začne predvajat Apple music.

Ugotovil sem še to, da če avto stoji pol urce, urco tega problema ni. Če pa stoji par ur, potem izgleda zaspi in se ne zgane ob zagonu audio sistema v avtu.

Je mogoče to kako rešit?
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.08.2010
Prispevkov: 1413
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #132   Objavljeno 06.02.2020 21:15:46
Re: Apple Music
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
For je napisal/a:
Mogoče kakšna ideja...?

Je mogoče to kako rešit?



tole si si pa kr ornk zakompliciral .... telefon k ga nočeš prklaplat / filat ti istočasno laufa hotspot + LTE mobilni podatke .. to gre baterija ko šus ..

drgač pa kvaliteta zvoka k gre prek bluetootha je odvisna od bluetooth codeka k ga podpira posiljatelj + sprejemnik tko da evo en namig .. mogoče pa še zamenaš main telefon in radio Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ..

kaj pa preko aux-a od 6S+ ? =)

_________________
Probaj bit ne-užaljen če si citiran =)
Fuck new MacOS'es! X, El Capitan is at the TippyTop!
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.07.2010
Prispevkov: 2753
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #133   Objavljeno 07.02.2020 07:27:10
Re: Apple Music
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
For je napisal/a:
Mogoče kakšna ideja...?
Problem je še to, da kjlub temu da je telefon vključen, vedno v avtu in priklopljen na USB, ga audio sistem ne zazna avtomatsko. Moram ga prijet v roko in odklenit. Takrat pa takoj začne predvajat Apple music.

Ugotovil sem še to, da če avto stoji pol urce, urco tega problema ni. Če pa stoji par ur, potem izgleda zaspi in se ne zgane ob zagonu audio sistema v avtu.

Je mogoče to kako rešit?


Poskusi Settings-Face ID & Passcode - poskrolaj dol do - USB accessories in obrni na On (zeleno obarvano)
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 31.08.2009
Prispevkov: 623
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #134   Objavljeno 07.02.2020 07:52:59
Re: Apple Music
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Menjaj avto.
Meni se tel poveze z avtom, ko vklopim avto, telefon je v torbi v prtljazniku...
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.07.2010
Prispevkov: 2753
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #135   Objavljeno 07.02.2020 08:51:26
Re: Apple Music
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Njegov je stalno povezan s kablom, kar pa potegne za sabo težavo, ki jo ima. Če ne bi bil bi se povezal.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.06.2011
Prispevkov: 466
Kraj: Jesenice
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #136   Objavljeno 07.02.2020 11:28:00
Re: Apple Music
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Aux?
Potem bi mogu spet vsakič pitisnit play?

jerca je napisal/a:
Poskusi Settings-Face ID & Passcode - poskrolaj dol do - USB accessories in obrni na On (zeleno obarvano)

Tole je pa koristna informacija. Hvala.
Bom videl kako bo zvečer ko se vsedem v avto.

Kaj pa to pomeni?

Sory za hrvaščino...tko pač imam.
V nastavitvah wifi ni videt da bi bil povezan, a vseeno predvaja cel čas?
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.08.2010
Prispevkov: 1413
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #137   Objavljeno 07.02.2020 12:20:05
Re: Apple Music
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
For je napisal/a:
Aux?
Potem bi mogu spet vsakič pitisnit play?



.. aux kabl z gumbom , iphona se tud dotaknt ni treba ... sam imam tko že vse od kar furam iphone..

a je to že preveč dela ??? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

++
do iOS7 so obstajal kabli k so mel ločene bumbe naprej komad, nazaj komad, play ... od takrat do danes je Apple spremenu tko da mislm da obstajajo samo kabli k majo en gumb 1x=play , ce ga 2x hitro prtisnes = komad naprej , 3x=komad nazaj ....

če imaš kake slušalke z mikrofonom in gumbom k ti jih ni škoda se jih lahko predela v aux-aux drugače pa aliexpress samo glede na to da zdj tm štrajkajo, do morja bo Very Happy

_________________
Probaj bit ne-užaljen če si citiran =)
Fuck new MacOS'es! X, El Capitan is at the TippyTop!
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 22.01.2010
Prispevkov: 1130
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #138   Objavljeno 07.02.2020 12:42:28
Re: Apple Music
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
To glede hotspota pomeni, da ne rabis vklopit hotspota na napravi, da bi se lahko na njega povezal z druge svoje naprave, ker se “zmenita” preko bluetootha.
Se pravi na iPhonu na katerem vkljucis wifi samo izberes svoj hotspot, ne rabis ga na drugi napravi tudi vkljucit.

Problem tu zna bit, da bo ob neuporabi iPhone izključil svoj hotspot in ne vem če se bo drugi avtomatsko potem povezal (bi pa znalo delati če vključiš auto join).
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.06.2011
Prispevkov: 466
Kraj: Jesenice
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #139   Objavljeno 07.02.2020 20:36:35
Re: Apple Music
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jerca je napisal/a:
Poskusi Settings-Face ID & Passcode - poskrolaj dol do - USB accessories in obrni na On (zeleno obarvano)

Tole pa dela. Hvala
Po pavzi od osem ur sem se vsedel v avto in je takoj delal.
Zdaj tudi vem zakaj je delal a ni bil povezan z internetom. Nekaj komadov v telefonu imam prenesenih ki ne rabijo povezavo. Če sem pa kliknil katerega drugega pa ni delal.
thxslo je napisal/a:
.. aux kabl z gumbom , iphona se tud dotaknt ni treba ... sam imam tko že vse od kar furam iphone..

a je to že preveč dela ??? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

++
do iOS7 so obstajal kabli k so mel ločene bumbe naprej komad, nazaj komad, play ... od takrat do danes je Apple spremenu tko da mislm da obstajajo samo kabli k majo en gumb 1x=play , ce ga 2x hitro prtisnes = komad naprej , 3x=komad nazaj ....

če imaš kake slušalke z mikrofonom in gumbom k ti jih ni škoda se jih lahko predela v aux-aux drugače pa aliexpress samo glede na to da zdj tm štrajkajo, do morja bo Very Happy

To je ful preveč dela Very Happy
USB imam v predalu in mi je fajn da je tudi telefona tam. Hočem samo ob zagonu motorja, da mi špila muska z telefona. Ne pa da vedno začne radio, potem moram tapkat enako kot pri bluetooth. Pa da bom kar na enem kablu prestavljal komade je tudi brezveze, če imam vse komande na volanu.
Tisto kar je jerca napisal je rešitev...dela.

iApple je napisal/a:
To glede hotspota pomeni, da ne rabis vklopit hotspota na napravi, da bi se lahko na njega povezal z druge svoje naprave, ker se “zmenita” preko bluetootha.
Se pravi na iPhonu na katerem vkljucis wifi samo izberes svoj hotspot, ne rabis ga na drugi napravi tudi vkljucit.

Problem tu zna bit, da bo ob neuporabi iPhone izključil svoj hotspot in ne vem če se bo drugi avtomatsko potem povezal (bi pa znalo delati če vključiš auto join).

Tole pa ne drži, če te prav razumem.
Bova ta dva telefona poimenovala "Z" in "BREZ" sim kartice.

V bistvu sem na telefonu "BREZ" imel bluetooth izklopljen, zato se ni avtomatsko povezal.
Poskusil sem na telefonu "Z" izklopit hotspot (kot si napisal) Seveda telefon "BREZ" ni bil več povezan z internetom.
Če izklopim hotspot in povežem ta dva telefona prek bluetooth se hotspot takrat sam prižge.
Preveril parkrat.
To pomeni da je sistem povezave teh dveh telefonov še vedno isti (HOTSPOT), samo da telefonu "BREZ" ni treba gesla vpisovat.

Glede baterije telefona "Z" pa tudi ni problem. Vem da se kar hitro prazni, ampak v avtu pa tudi nisem 8 ur na dan, razen ko potujem. Pa imam 11ko ...je kar dobra. Pa tudi še en USB imam za filat če "zagusti"

Zadaj sledi še par dni testiranja, če bo to delal, ali pa bom spet ime "ful dela" Very Happy Very Happy Very Happy

Hvala vsem. Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.06.2011
Prispevkov: 466
Kraj: Jesenice
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #140   Objavljeno 10.02.2020 00:32:01
Re: Apple Music
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Prosim pomagajte mi razumet...

Zadeva drugače dela, ampak takrat ko dela, telefona nista povezana ne prek bluetooth, ne prek hotspota.
Če telefon brez sim kartice odklenem se takoj poveže na hotspot. Ne pa tudi prek bluetootha.

Ni mi pa jasno kako telefon predvaja če nima povezave?
Če ima nekje v spominu že predvajano glasbo potem to ni dobro, ker predvaja samo tisto kar je že predvajal.
Sem ene 15 minut na tak način poskušal prestavljati komade in tudi dela. Sem pa skoraj 99% prepričan, da predvaja že predvajano, ker na novo dodano glasbo noče predvajat.
Tudi če tapnem na komad ki se že predvaja, me opozori da rabim povezavo z internetom. Predvaja ga in hkrati hoče povezavo???
Seveda so vsi komadi zatamnjeni. Ko telefon dobi povezavo se vsi komadi osvetlijo.

Prosim če mi kdo pove kako telefon predvaja brez povezave? Je tisto moje ugibanje zgoraj točno?

Če bi se vsaj avtomatsko povezal na hotspot, bi bilo super. Tudi prek bluetootha se ne povežata avtomatsko, moram vsakič na novo to tapnit.

Če med tem ko ima povezavo izberem en na novo dodan komad, ga predvaja. Če pa hotspot ugasnem prekine predvajanje. To je po moje dokaz da tisto moje ugibanje zgoraj napisano drži?

Pa še eno vprašanje...

Ali obstaja kakšna pot da vso glasbo v medijateki na enkrat prevzamem?
Se mi zdi, da največ kar lahko ALBUM z enim klikom prevzameš? Tudi izvajalca ne moreš določit za to...?
Da bi šel vsakega posebej klikat je čist preveč Confused

Vem da da je v nastavitvah "Glasba" opcija, da avtomatsko vso dodano glasbo tudi prevzame, ampak to velja za v naprej.

Sem upal da bom to dosegel z resetom, pa ni pomagalo. Pač ...medijateka se samo sinkronizira, ker sem vpisal svoj ID.

Uf ...čist preveč Embarassed
« Poglej prejšnjo temo - iPod in iTunes - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani