Jabuk
Nakup elektricnega skiroja ?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1772
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 07.08.2019 06:39:08
Nakup elektricnega skiroja ?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni , odlocam se za nakup elektricnega skrijo , pa me zanima ali ima kdo izkusnje z kakim modelom ! Na internetu je ogromno skirojev firm , pa me zanima katera je najbolsa/dobra . Ce kdo ima kake izkusnje , hvala za informacijo

_________________
People dont know,what they want,until you show it to them ! - Steve Jobs
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3710
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 07.08.2019 07:25:18
Re: Nakup elektricnega skiroja ?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Krco17 je napisal/a:
Pozdravljeni , odlocam se za nakup elektricnega skrijo , pa me zanima ali ima kdo izkusnje z kakim modelom ! Na internetu je ogromno skirojev firm , pa me zanima katera je najbolsa/dobra . Ce kdo ima kake izkusnje , hvala za informacijo


Lahko ti samo povem da je s xiaomi-ji ki so full popularni kar dost problemov.
Ninebot Segway ES2 je bistveno bolj kvaliteten.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 06.01.2009
Prispevkov: 260
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 07.08.2019 08:50:55
Re: Nakup elektricnega skiroja ?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
agerg je napisal/a:
Lahko ti samo povem da je s xiaomi-ji ki so full popularni kar dost problemov.
Ninebot Segway ES2 je bistveno bolj kvaliteten.

Meni je tudi tako delovalo, ko sem lani kupoval in sem zato vzel ES2. Na žalost je crknil po enem dnevu (napaka na stikalu za gas - Error 14 - Throttle hall sensor abnormal error - glede na to, kar sem uspel kasneje kasneje izbrskat po netu, očitno dokaj pogosta). Potem sem se 2 meseca zezal s slovenskim prodajalcem, da bi uspešno uveljavil stvarno napako in na koncu komaj uspel dobit nazaj denar. Je bilo pa tako ali tako že praktično konec poletja. No letos se vozim s Xiaomijem (vsak dan na šiht in nazaj, če je le vreme ok) in zaenkrat vse ok (morem potrkat:)).

Je pa res, da naj bi sedaj obstajal nov revision ES2ke (črne barve), samo ne vem če so kakšne spremembe v tej smeri. Se pa za moje pojme Xiaomi na mehkih gumah pelje vseeno bolj udobno kot ES2 z vzmetenjem (Xiaomi nima vzmetenja) in trdimi gumami. Je imel pa kolega po drugi strani kar štalo z menjavo, ko mu je počila guma na Xiaomiju. Tako, da je težko bit pameten.

Boosted Rev je sigurno precej drugačna zgodba od teh kitajskih jajčk, ampak je tudi cena večkratnik prej omenjenih.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 25.05.2008
Prispevkov: 468
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 07.08.2019 09:53:43
Re: Nakup elektricnega skiroja ?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz bi gotovo kaj v tem smislu gledal:
https://boostedboards.com/vehicles/scooters/boosted-rev

Če pa je potreba po "boljšem vzmetenju" pa so seveda tudi boljše zadeve (tudi z večjimi kolesi) pa so še malo dražje.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 06.09.2008
Prispevkov: 306
Kraj: Celje
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 07.08.2019 10:31:40
Re: Nakup elektricnega skiroja ?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mi imamo malo več kot pol leta dva Xiaomi skiroja v službi. Kupili smo prvo generacijo in nato še drugo PRO (osveženo, z boljšo baterijo). Kupili so nam jih za krajše poti po Ljubljani. Sam sem naredil že kar nekaj kilometrov z obema (starim in novim). Nov je res boljši, tudi balanca je višja, hitreje pospeši in ima boljšo baterijo, deluje boljše narejen. Vsekakor predlagam drugo posodobljeno verzijo.

Stari: https://www.mishop.si/xiaomi-mi-elektricni-skiro-m365-crn-642.html
Novi: https://www.mishop.si/xiaomi-mi-elektricni-skiro-m365-pro-crn-754.html

Do sedaj smo imeli le spuščeno sprednjo zračnico, ki smo jo zamenjali sami. Je bilo pa kar težko. Moram opozoriti na dve zadevi. Eno je range, ki ga obljubljajo, ne da ni tak kot piše, je daleč stran. Enkrat sem šel z bavarca do Polja, polni gas, malo je pihalo, imam cca 90 kg, tja sem prišel, pa pol poti nazaj sem vozil na ECO, ostalo sem nadaljeval z LPP. Obljubljenih 30 km, nisem nikakor uspel narediti, mogoče to naredi otrok na ECO načinu vožnje (počasni pospeški, počasna vožnja).

Druga zadeva je, ko se pelješ 25 km na uro je vse skupaj zaradi majhnih koles kar nevarno. Sploh če zapelješ čez manjši robnik ali drugo ne ravno gladko površino. Predlagam uporabo čelade. Ker se mi je že parkrat zgodilo, da me kdo ni slišal in avto me ni videl. Pazljivo Smile Je pa super igračka.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani