Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Mac OS Catalina beta
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Kraj: Kočevje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 17.07.2019 17:42:38
Re: Mac OS Catalina beta
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz sem dal cez in je vse ok
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 05.08.2019 11:11:58
Re: Mac OS Catalina beta
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
excalibur je napisal/a:
Kakšno je kaj stanje z beto? Je ok? Zanima me stabilnost samega OSa (iOS 13 dela ko šus za beto Very Happy ). Sem dev tko da ostalih programov poleg Xcode in še nekaj ostalih ne potrebujem in za tisto nekak "vem" da dela ok.

Smo že na beta5, precej stabilno in solidno zgleda. Sistem čedalje bolj uporablja Metal in grafične, kar mi je zelo všeč, nekatere aplikacije znajo uporabiti vse grafične kartice v sistemu, tako da multi-gpu bo sedaj počasi prišel do izraza (teli 2013 mac pro-ji bodo šele sedaj 100% uporbljeni tako kot so bili namenjeni).

Me pa skrbi, ker mi kar nekaj appov še ne dela, med njimi tudi Steam. Skrbi me koliko hitro bodo lahko developerji popravili vse te appe, da bo bodo delali na Catalini, ker če ne se nam bo zgodilo, da bomo morali imeti na dveh diskih različne verzije sistemov, da bomo lahko sploh uporabljali vse kar smo do sedaj.

Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2014 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani