Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45  Naslednja
iPhone servis SLO
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 12.03.2012
Prispevkov: 1433
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #801   Objavljeno 26.02.2019 09:38:57
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zamenja se samo aparat za novega, garancija ti potem velja samo pri nas 1 leto od menjave.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 27.01.2011
Prispevkov: 192
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #802   Objavljeno 26.02.2019 10:14:56
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Škatla in vse ostane staro, pride samo novi aparat, garancija pa velja potem na nov imei, ter mislim, da potrebuješ potrdilo, da je bila IMEI številka zamenjana.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 08.03.2009
Prispevkov: 1409
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #803   Objavljeno 27.02.2019 22:12:54
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Refurbished/obnovljen
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 24.07.2010
Prispevkov: 193
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #804   Objavljeno 14.05.2019 07:01:31
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zivjo, meni je ponoci crknil teleefon in ga nikakor ne morem prizgati. Je se v garanciji, kupljen pri Telekomu. Se noben iPhone mi ni kar umrl. Kam se obrnem na sevis? Epl?

Hvala
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #805   Objavljeno 14.05.2019 07:26:38
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iNina je napisal/a:
Zivjo, meni je ponoci crknil teleefon in ga nikakor ne morem prizgati. Je se v garanciji, kupljen pri Telekomu. Se noben iPhone mi ni kar umrl. Kam se obrnem na sevis? Epl?

Hvala


Najprej poskusi s "force restartom" ... Kako? Odvisno od tega, kateri telefon imas... ce je recimo iPhone X ali kaksen drug, ki nima pravega HOME gumba je postopek sledec:

1. kratek pritisk na tipko za povecanje glasnosti
2. kratek pritisk na tipko za zmanjsanje glasnosti
3. drzis pritisnjeno tipko za vklop/izklop dokler se ne prikaze jabolko (kaksnih 10 sekund) ...

Pri iPhone 7 in 7 Plus drzis tipko za zmanjsanje glasnosti in tipko za vklop/izklop kaksnih 10 sekund (dokler se ne pojavi jabolko)

Pri modelih s fizicnim HOME gumbom (iPhone 6s in starejsi) pa samo drzis tipko za vklop/izklop in HOME gumb kaksnih 10 sekund ...


https://support.apple.com/sl-si/guide/iphone/force-restart-iphone-iph8903c3ee6/ios

Ce to ne pomaga, pa na servis. Kateri? Tisti, ki je napisan na garancijskem listu... Smile ... Za Telekom se mi zdi, da je to ravno EPL ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 24.07.2010
Prispevkov: 193
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #806   Objavljeno 14.05.2019 07:40:11
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hvala za info. 8plus. Nic me pomaga. Mi ni sploh jasno kako lahko kar crkne.

Question
Jest je napisal/a:
Najprej poskusi s "force restartom" ... Kako? Odvisno od tega, kateri telefon imas... ce je recimo iPhone X ali kaksen drug, ki nima pravega HOME gumba je postopek sledec:

1. kratek pritisk na tipko za povecanje glasnosti
2. kratek pritisk na tipko za zmanjsanje glasnosti
3. drzis pritisnjeno tipko za vklop/izklop dokler se ne prikaze jabolko (kaksnih 10 sekund) ...

Pri iPhone 7 in 7 Plus drzis tipko za zmanjsanje glasnosti in tipko za vklop/izklop kaksnih 10 sekund (dokler se ne pojavi jabolko)

Pri modelih s fizicnim HOME gumbom (iPhone 6s in starejsi) pa samo drzis tipko za vklop/izklop in HOME gumb kaksnih 10 sekund ...


https://support.apple.com/sl-si/guide/iphone/force-restart-iphone-iph8903c3ee6/ios

Ce to ne pomaga, pa na servis. Kateri? Tisti, ki je napisan na garancijskem listu... Smile ... Za Telekom se mi zdi, da je to ravno EPL ...

Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9090
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #807   Objavljeno 14.05.2019 08:06:25
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A polni pa se? Mogoče je samo slab stik kabla in se ti je izpraznil.

_________________
Get a life, get a Mac! ¯\_(ツ)_/¯
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #808   Objavljeno 14.05.2019 08:25:51
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iNina je napisal/a:
Hvala za info. 8plus. Nic me pomaga. Mi ni sploh jasno kako lahko kar crkne.

Question


Pac zadeve ponavadi kar naenkrat crknejo Smile ... Tudi na tla lahko padejo kar naenkrat... Very Happy Nevem, kaj tukaj ni jasnega Laughing ... Za to pa so servisi...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.06.2011
Prispevkov: 466
Kraj: Jesenice
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #809   Objavljeno 14.05.2019 22:57:32
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPhone X ki ga je imel sin je tudi odpovedal podobno.
Prvo kar sem opazil, da ne klikne lepo ko ga priklopiš na polnjenje.

Žena in sin sta ga oddala na A1 z garancijskim listom, čeprav je telefon že leto in pol star. A1 ga pošlje na Emonagram in nas opozorijo, da moramo izklopiti find my iphone.
Ker drugače ni šlo, sem se na applovi spletni strani prijavil z sinovim IDjem in to "kao" izklopil. Napisal je, da takoj ko telefon dobi povezavo s spletom bo izklopljen.

Čez nekaj časa pride telefon popravljen Confused brez da bi kaj zaračunali.
Naj bi tista luknjica za filat bila zapacana s svinjarijo iz žepa in da so to očistili.
Seveda so zaradi tega telefon dali na tovarniške nastavitve, kljub temu, da v nadaljevanju povejo da je izklop find my iphone bil neupešen.
Zaradi čiščenja luknjice oni izbrišejo telefon????

Prvo kar sem naredil sem seveda priklopil kabel za filat in ugotovil da vibro še vedno poka namesto vibrira.
Da tega niso opazili in poklicali če še to popravijo?! Čudno res...

Žal, žena in sin pri oddaji telefona nista povedala za ta problem, pa vseeno.
Vsak normalen serviser bi to slišal in poklical. A ne..... oni so telefon postavili na tovarniške nastavitve zato ker so tisto umazanijo iz tiste luknje očistili. Confused

Seveda sem takoj naslednje jutro osebno odnesel telefon na isti servis i rekel da še ta vibro pogledajo.
Telefon je bil v enakem stanju kot so ga imeli dan prej (tovarniške nastavitve)

Kmalu zatem dobim SMS da moram izklopit find my iphone drugače ne bodo začeli popravilo.

Pa kako? Dva dni prej so ga pa resetirali zaradi nekaj umazanije kljub temu da find my iphone ni bil izklopljen?
Povem mu, da je telefon nespremenjen in da je isti kot so ga imeli pred dvema dnevoma na servisu!
Ne ....čist odvraten glas, aroganten ....ful pameten...groza.

Še dobro, da je sin že imel drugega X-a in da je z pomočjo applove podpore po telefonu to nekako ugasnil.
Potem kličejo .....da je vibro za zamenjat in da najprej plačamo, šele potem bodo začeli popravilo. Povejo da je to 80 €

Sem vprašal kako prvič niso nič zaračunali in zakaj so upoštevali garancijo kljub temu da je telefon star leto in pol?

Da ne ve, da so najbrž serviserji nekaj pomešali, da so se zmotili....in ne vem kaj.

V glavnem ker so že naredili diagnostiko in ker bi že zaradi tega vzeli 15-20€ sem se odločil plačati predračun. Drugače bi jih nekam poslal in vzel telefon nazaj.

To je prvič in zadnjič da jim zaupam popravilo. Mene ne vidijo več tudi če bom imel garancijo ...majke mi.

Mu povem da sem se iz Jesenic pripeljal samo zaradi tega, on mi pove da mu je vseeno tudi če sem čez cesto doma.

Grozen odnos...

Tam na Vodnikovi je en servis kjer sem vedno imel dobre izkušnje. Če ne bi žena in teli iz A1 čarali z to garancijo bi vse to zrihtal za drobiž in v enem dnevu.
Ajd žena ....to mi je še nekako jasno, ampak da na A1 ignorirajo to, da je telefon leto in pol star.... to pa ne razumem. Confused
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1772
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #810   Objavljeno 14.05.2019 23:01:51
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zamenji ženo pa sina 😂😂😂 hec haha

_________________
People dont know,what they want,until you show it to them ! - Steve Jobs
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 24.04.2014
Prispevkov: 246
Kraj: Posavje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #811   Objavljeno 15.05.2019 20:30:55
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Meni je konec novembra čez noč kar iznenada crknil iphone X star 5 mesecev. Nobenih znakov ni nikoli kazal, da bi bilo karkoli narobe in je vse delalo brezhibno.
Dobro, da sem imel za vsak slučaj naštimano kot rezervo "staro dobro budilko, ki nikoli ne zataji, drugače bi še zamudil v službo Smile

Uglavnem, odnesel sem ga na Telekom, saj je bil še v garanciji in dobil novega po približno enem tednu z novo eno letno garancijo.




iNina je napisal/a:
Zivjo, meni je ponoci crknil teleefon in ga nikakor ne morem prizgati. Je se v garanciji, kupljen pri Telekomu. Se noben iPhone mi ni kar umrl. Kam se obrnem na sevis? Epl?

Hvala


_________________
I'm an idealist. I don't know where I'm going, but I'm on my way.
___________________________
 iPhone 15 Pro
 Macbook Air M2
 Apple Watch 7 45mm Red
 Apple Airpods 3
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 07.12.2008
Prispevkov: 618
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #812   Objavljeno 25.05.2020 14:55:32
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Istyle v Mb več ne obstaja? Na guglu mi napiše trajno zaprto.
Drugega uradnega servisa ni v Mb ali?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 25.04.2014
Prispevkov: 323
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #813   Objavljeno 25.05.2020 19:11:17
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
cheff je napisal/a:
Istyle v Mb več ne obstaja? Na guglu mi napiše trajno zaprto.
Drugega uradnega servisa ni v Mb ali?


iStyle je zaprl v Mariboru... mislim pa da "uradnega" servisa oz. njihove izpostave v Mb ni več.

_________________
iPhone 14 128 GB | Watch series 5 44mm | Macbook 13" M1 2020 256 GB | Airpods Pro | Homepod Mini | AirTags <3
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 20.01.2011
Prispevkov: 1464
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #814   Objavljeno 26.05.2020 19:31:41
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
For je napisal/a:
Čez nekaj časa pride telefon popravljen Confused brez da bi kaj zaračunali.
Naj bi tista luknjica za filat bila zapacana s svinjarijo iz žepa in da so to očistili.
Seveda so zaradi tega telefon dali na tovarniške nastavitve, kljub temu, da v nadaljevanju povejo da je izklop find my iphone bil neupešen.
Zaradi čiščenja luknjice oni izbrišejo telefon???? Confused


Ob vsakem popravili, ne glede na to kaj se dela, je potrebno aparat Restorati, taka je najbrž Applova direktiva...

For je napisal/a:
Seveda sem takoj naslednje jutro osebno odnesel telefon na isti servis i rekel da še ta vibro pogledajo.
Telefon je bil v enakem stanju kot so ga imeli dan prej (tovarniške nastavitve)

Kmalu zatem dobim SMS da moram izklopit find my iphone drugače ne bodo začeli popravilo.

Pa kako? Dva dni prej so ga pa resetirali zaradi nekaj umazanije kljub temu da find my iphone ni bil izklopljen?
Povem mu, da je telefon nespremenjen in da je isti kot so ga imeli pred dvema dnevoma na servisu!
Ne ....čist odvraten glas, aroganten ....ful pameten...groza. Confused



Za čisčenje konektorja ni potrebno naročiti rezervnih delov, za menjavo vibre, pa je, tako da je potrebno izklopiti Find my iPhone za potrebe naročila rezervnih delov.


For je napisal/a:
Še dobro, da je sin že imel drugega X-a in da je z pomočjo applove podpore po telefonu to nekako ugasnil.
Potem kličejo .....da je vibro za zamenjat in da najprej plačamo, šele potem bodo začeli popravilo. Povejo da je to 80 €

Sem vprašal kako prvič niso nič zaračunali in zakaj so upoštevali garancijo kljub temu da je telefon star leto in pol? Confused


Čisčenje so ti naredili verjetno zastonj, ker s tem praktično ni stroška, rezervnih delov pa niso naročili zastonj, ker jih vibra stane...

_________________
Apple Watch Ultra
iPhone 14 Pro
Macbook Pro 14 M1
Apple Airpods Pro
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 31.08.2009
Prispevkov: 623
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #815   Objavljeno 28.05.2020 09:33:08
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
V Mariboru tak nic ne laufa, razen tisto kar imajo v lasti lopovi...
https://istyle.si/locations
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 24.04.2012
Prispevkov: 4
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #816   Objavljeno 07.08.2020 08:54:53
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Prejšni teden sem dala na servis Iphone 11 pro, zaradi stvarne napake. Stvarno napako so priznali in mi v pinedeljek dali “nov” telefon. Po pregledu IMEIa sem ugotovila, da telefonu poteče garancija 19.9.2020, se pravii, da ni nov. Ob prvem zagonu in nastavitmai je zahtevalo upddate, ga potrdim, se izključi, ponovno zahteva update telefona in se po parih minutah nastavitve ugasne. Od tistega trenutka ga ni šlo več vklopit, niti ni reagiral na polnilec. Odnesla sem ga nazaj, ker sem želela nov telefon in ne obnovljenega. Sedaj čakam, da pride nazaj iz servisa.

Je imel kdo taksne izkusnje? Zakaj ne dajo novega telefona zapakiranega v škatli, kot je to pri drugih ponudnikih?


Lp
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 18.04.2020
Prispevkov: 21
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #817   Objavljeno 07.08.2020 17:51:08
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hellolucek je napisal/a:
Prejšni teden sem dala na servis Iphone 11 pro, zaradi stvarne napake. Stvarno napako so priznali in mi v pinedeljek dali “nov” telefon. Po pregledu IMEIa sem ugotovila, da telefonu poteče garancija 19.9.2020, se pravii, da ni nov. Ob prvem zagonu in nastavitmai je zahtevalo upddate, ga potrdim, se izključi, ponovno zahteva update telefona in se po parih minutah nastavitve ugasne. Od tistega trenutka ga ni šlo več vklopit, niti ni reagiral na polnilec. Odnesla sem ga nazaj, ker sem želela nov telefon in ne obnovljenega. Sedaj čakam, da pride nazaj iz servisa.

Je imel kdo taksne izkusnje? Zakaj ne dajo novega telefona zapakiranega v škatli, kot je to pri drugih ponudnikih?


Lp


Pri uveljavljanju stvarne napake servis izda samo mnenje, vse ostalo se naprej dogovarjaš s trgovcem kjer je bil telefon kupljen.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #818   Objavljeno 07.08.2020 19:30:12
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hellolucek je napisal/a:
Prejšni teden sem dala na servis Iphone 11 pro, zaradi stvarne napake. Stvarno napako so priznali in mi v pinedeljek dali “nov” telefon. Po pregledu IMEIa sem ugotovila, da telefonu poteče garancija 19.9.2020, se pravii, da ni nov. Ob prvem zagonu in nastavitmai je zahtevalo upddate, ga potrdim, se izključi, ponovno zahteva update telefona in se po parih minutah nastavitve ugasne. Od tistega trenutka ga ni šlo več vklopit, niti ni reagiral na polnilec. Odnesla sem ga nazaj, ker sem želela nov telefon in ne obnovljenega. Sedaj čakam, da pride nazaj iz servisa.

Je imel kdo taksne izkusnje? Zakaj ne dajo novega telefona zapakiranega v škatli, kot je to pri drugih ponudnikih?


Lp


Verjetno je bil tvoj prvotni telefon kupljen takoj prvi dan prodaje (20.9.2019) ... in online pregled pri Applu vedno prikaze garansijo tega telefona, tudi ce je zamenjan z novim ... Zato pa dobis poleg garancijski list, s katerim uveljavljas garancijo pri zamenjanem aparatu, ce je seveda kupljen uradno v Sloveniji ... In kolikor vem, obnovljenih telefonov pri nas uradno ne dobis... Edino ce kaksen prodajalec sam to dela na lastno pest ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 16.12.2009
Prispevkov: 266
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #819   Objavljeno 07.08.2020 22:47:25
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Verjetno je bil tvoj prvotni telefon kupljen takoj prvi dan prodaje (20.9.2019) ... in online pregled pri Applu vedno prikaze garansijo tega telefona, tudi ce je zamenjan z novim ... Zato pa dobis poleg garancijski list, s katerim uveljavljas garancijo pri zamenjanem aparatu, ce je seveda kupljen uradno v Sloveniji ... In kolikor vem, obnovljenih telefonov pri nas uradno ne dobis... Edino ce kaksen prodajalec sam to dela na lastno pest ...


Ona se je odločila za jamčevalni zahtevek, ne za garancijo.

Sicer se je pa meni ta Applova garancija enkrat podaljšala za eno leto (iPhone 6), čeprav sem ga kupil v tujini, garancijo pa uveljavljal v Sloveniji.
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 24.04.2012
Prispevkov: 4
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #820   Objavljeno 08.08.2020 16:55:47
Re: iPhone servis SLO
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Verjetno je bil tvoj prvotni telefon kupljen takoj prvi dan prodaje (20.9.2019) ... in online pregled pri Applu vedno prikaze garansijo tega telefona, tudi ce je zamenjan z novim ... Zato pa dobis poleg garancijski list, s katerim uveljavljas garancijo pri zamenjanem aparatu, ce je seveda kupljen uradno v Sloveniji ... In kolikor vem, obnovljenih telefonov pri nas uradno ne dobis... Edino ce kaksen prodajalec sam to dela na lastno pest ...



Očitno Sgerm dela na svojo pest, ta telefon sem seveda dala nazaj in zahtevala nov telefon, kakor sem izrazila tudi ob obveljavljanju stvarne napake. Oni so ga sedaj z pojasni poslali nazaj na servis. Klicala sem Epl in telekomov reklamacijski oddelek kjer so obojni rekli, da mora novi aparat dati prodajalec in ne servis. Tukaj nekaj hudo smrdi.. baje da dobim odgovor v ponedeljek, ce ne bo nic iz tega ponovno zahtevam nov telefon, saj je ze vec kot 8 dni od uveljavljanja stvarne napake, ki je bila tudi priznana glede na to da je imel telefon softwear napako, ter je bilo napisano na poročilu: menjava aparata. Ko pa hocem jasne odgovore kaj se dogaja se pa samo zgovarjajo en na drugega. Pocakam kaj bo v ponedeljek, drugace sledi prijava na tržni inspektorat, ker so mi spili vse zivce. Mad
« Poglej prejšnjo temo - iPhone težave - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani