Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 90, 91, 92  Naslednja
Mastercard kartica N26
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.01.2012
Prispevkov: 523
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #481   Objavljeno 01.02.2019 14:39:28
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
To ne bo drzalo... oz. je bilo samo na zacetku... Sedaj je mozno vzeti tudi kot "Business" ... Je pa tako, da obstojecega racuna za fizicne osebe menda ne mores zamenjati oz. nadgraditi v Business ... >> https://n26.com/en-eu/business-account ... Je pa bolj namenjena samozaposlenim (self-employed and freelance users) ...

V bistvu se popolnoma strinjava Wink . Kakor sem rekel, samo za fizične osebe (s.p. je fizična oseba). Računa za pravno osebo na N26 (še) vedno ne moreš odpreti.

_________________
Mastercard kartica Curve
Uporabi kodo PPSAT (https://www.curve.app/join#PPSAT), ter sebi malo skrajšaj čakalno vrsto (in obema pridobi 5 funtov dobroimetja).
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 16.12.2009
Prispevkov: 274
Kraj: Murska Sobota
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #482   Objavljeno 02.02.2019 20:59:40
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Si probal preko kaksne druge WiFI povezave ali pa preko mobilne povezave? Lahko da imas v tvojem omrezju kaj blokirano ...


Ja bil problem v Wifi sedaj ok..
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.11.2012
Prispevkov: 952
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #483   Objavljeno 04.02.2019 11:08:09
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
V appu sem svoj naslov zamenjal z nemskim c&m in se mi takoj pokazejo vse nemske opcije (kredit, metal, black...). Mogoce koga zanima.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 08.06.2017
Prispevkov: 138
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #484   Objavljeno 16.02.2019 11:22:26
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nekateri subjekti ne želijo odpreti SEPA direktne obremenitve. V pomoč sem sestavil in ga seveda lahko uporabljate vsi, vzorec zahtevka. Za kopiranje uporabite Ctrl+C. Seveda, malo ga preuredite in vnesite prave podatke. Smile

Zahtevek za SEPA direktno obremenitev klikni

Preberi tudi navodila za odpiranje in poslovanje z računom klikni Tam najdete tudi seznam podjetij, ki jim ni problem odpreti SEPA direktnih obremenitev (stran 2).
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.05.2009
Prispevkov: 657
Kraj: Vič
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #485   Objavljeno 16.02.2019 11:45:32
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mare-ponudniki imajo svoje obrazce. Ampak tudi tvoj ni švoh.

Jaz pri nobenem ponudniku nisem imel težav (rtv, telekom, alta, infond, upravnik, energetika, Generali, Prva osebna zavarovalnica,...) povsod je šlo brez problema skozi.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1788
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #486   Objavljeno 16.02.2019 11:49:57
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Caki kaj zdej a se da trajnik na N26 al ne !?!

_________________
People dont know,what they want,until you show it to them ! - Steve Jobs
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10433
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #487   Objavljeno 16.02.2019 12:34:01
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kaj ti pa po prebranem ni jasno? Seveda se da... ampak nekatera podjetja komplicirajo in je treba biti malo bolj vztrajen, da popustijo.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 08.06.2017
Prispevkov: 138
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #488   Objavljeno 16.02.2019 12:51:27
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jabolcnik je napisal/a:
Mare-ponudniki imajo svoje obrazce. Ampak tudi tvoj ni švoh.

Jaz pri nobenem ponudniku nisem imel težav (rtv, telekom, alta, infond, upravnik, energetika, Generali, Prva osebna zavarovalnica,...) povsod je šlo brez problema skozi.

Jabolcnik, tistemu mojemu obrazcu - dopisu je treba seveda kljub temu priložiti pravi obrazec. Pošlje se ga v primeru, ker nekateri nočejo odpreti bremenitve ali jim software tega ne omogoča (imajo omejeno na SI56) in se jim ne da tega urediti. Smile


Nazadnje urejal/a Mare2 Sob 16. Feb 2019 12:55; skupaj popravljeno 1 krat
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1788
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #489   Objavljeno 16.02.2019 12:55:43
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mikrohard je napisal/a:
Kaj ti pa po prebranem ni jasno? Seveda se da... ampak nekatera podjetja komplicirajo in je treba biti malo bolj vztrajen, da popustijo.


Oprosti k sm prasu Smile Drgac je pa kolega mi reku da se neda , da mu niso pustil ker kao nepustijo , da ce nima SI na zacetku kao ni mozno preko trajnika ! N26 ma DE

_________________
People dont know,what they want,until you show it to them ! - Steve Jobs
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 08.06.2017
Prispevkov: 138
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #490   Objavljeno 16.02.2019 13:00:59
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Krco17 je napisal/a:
Oprosti k sm prasu Smile Drgac je pa kolega mi reku da se neda , da mu niso pustil ker kao nepustijo , da ce nima SI na zacetku kao ni mozno preko trajnika ! N26 ma DE

Vse več je ponudnikov, ki omogočajo SEPA direktne obremenitve. Glej tudi sporočilo Jabolcnik-a. Pa tudi tisti link, ki sem ga zgoraj dal, bi bilo dobro da prebereš. Vsebuje precej koristnih informacij. Smile
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 26.07.2010
Prispevkov: 1232
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #491   Objavljeno 20.02.2019 14:50:18
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni,
danes sem se tudi sam odločil, da naročim N26 kartico. Seveda predvsem zato, da mi bo deloval Apple Pay - kasneje, ko seveda naročim na nemški naslov..

Sedaj pa eno vprašanje: izbral sem slovenski naslov in vse, a mi v aplikaciji za kartico, ki bo prišla, piše DE:



Nekaj sem zasledil, da če je kartica poslana v Slovenijo, da dobi SI in je zaradi tega potrebno naročit "novo" na nemški naslov. Men pa je dalo DE

Hvala in lp


Ni navedeno

Prispevek: #492   Objavljeno 20.02.2019 14:55:28
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom
TilenH je napisal/a:
Pozdravljeni,
danes sem se tudi sam odločil, da naročim N26 kartico. Seveda predvsem zato, da mi bo deloval Apple Pay - kasneje, ko seveda naročim na nemški naslov..

Sedaj pa eno vprašanje: izbral sem slovenski naslov in vse, a mi v aplikaciji za kartico, ki bo prišla, piše DE:

Nekaj sem zasledil, da če je kartica poslana v Slovenijo, da dobi SI in je zaradi tega potrebno naročit "novo" na nemški naslov. Men pa je dalo DE

Hvala in lp


Vsi, ki imamo N26 (no verjetno vsi) imamo tukaj DE. Ko imas kartico doma in preveris po BIN stevilkah bos videl, da je slovenska. Torej še vedno boš moral narociti na nemski naslov. Glede na BIN stevilko se locijo kartice.😊
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27195
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #493   Objavljeno 20.02.2019 15:23:46
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tisto, kar ti vidis in se zacne z DExxxxxxxx je IBAN stevilka tvojega racuna... in nima veze s tem, kam bo kartica poslana in kateri naslov si voisal.. Ta ostane v vsakem primeru enaka, tudi ko bos narocil drugo kartico na nemski naslov... Vse IBAN stevilke se zacnejo z DE... ker ima bamka sedez v Nemciji...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Godrnjač

Godrnjač

Pridružen/a: 22.11.2010
Prispevkov: 1265
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #494   Objavljeno 20.02.2019 15:50:14
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Imaš lahko na N26 kakšen ločen račun ala varčevalni? Da ni vse na osnovnem če ti kdo vzame telefon iz rok slučajno.

_________________
Najprej , potem pa žena in otroci.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 09.01.2008
Prispevkov: 3100
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #495   Objavljeno 20.02.2019 15:52:47
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tudi ce ti vzame telefon vrez tvojega FaceID ali prstnega odtisa (starejsi iPhoni) ne more nic.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 26.07.2010
Prispevkov: 1232
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #496   Objavljeno 20.02.2019 15:54:16
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Aha, razumem. Hvala obema za odgovor. Zdaj pa cakanje. Ce sem pravilno razumel, potem ko kartico dobim, grem preko aplikacije na “broken card” in narocim novo - tokrat na CM naslov? Potem pa na telefonu spremenim regijo na Nemcijo, da lahko dodam kartico v Wallet. Potem pa spet lahko regijo spremenim na Slovenijo. Pravilno povzel? Wink
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27195
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #497   Objavljeno 20.02.2019 17:08:55
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rokoko je napisal/a:
Imaš lahko na N26 kakšen ločen račun ala varčevalni? Da ni vse na osnovnem če ti kdo vzame telefon iz rok slučajno.


Lahko imas gotovino v drugem zepu kot telefon Very Happy

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 01.01.2013
Prispevkov: 115
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #498   Objavljeno 20.02.2019 17:12:40
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
TilenH je napisal/a:
Aha, razumem. Hvala obema za odgovor. Zdaj pa cakanje. Ce sem pravilno razumel, potem ko kartico dobim, grem preko aplikacije na “broken card” in narocim novo - tokrat na CM naslov? Potem pa na telefonu spremenim regijo na Nemcijo, da lahko dodam kartico v Wallet. Potem pa spet lahko regijo spremenim na Slovenijo. Pravilno povzel? Wink


Pravilno. 👍
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 08.06.2017
Prispevkov: 138
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #499   Objavljeno 20.02.2019 18:07:08
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rokoko je napisal/a:
Imaš lahko na N26 kakšen ločen račun ala varčevalni? Da ni vse na osnovnem če ti kdo vzame telefon iz rok slučajno.


rokoko, morda bo to zate. Smile

https://n26.com/en-eu/spaces
Make the most of Spaces. Get the most out of your money.

Add, remove, and move money between spaces.
Create, delete, and move money as often as you want. It all happens in real-time. Each space is a separate account. You can move money from one space to another by tapping the transfer button next to your space’s name.


Pay from your Main Account. Stash the rest.
Moving money into another space keeps it from being spent. Your Main Account is attached to your card, so all transactions happen there including direct debits and standing orders.


Get a complete overview
Keep track of multiple saving goals has never been easier. Just give your space a descriptive name and you’ll never forget what you’re saving for or how far along you are.


Set savings goals
Make progress towards your dreams or just motivate yourself to save more. Each space lets you set a total and shows you how close you are to reaching your goal.

Redefine how you manage your finances with N26 Spaces
New customer? Sign up for N26, get Spaces, and start doing things your way. Already N26 Customer? Log into the N26 mobile or web app to create your first space.

------------
Če še kdo nima računa pri N26 ga lahko odpre preko linka klikni Posebna ugodnost - prejmeš 10 EUR dobroimetja na svoj novo odprt račun. Tam najdeš tudi podrobna navodla o poslovanju z računom in video posnetek, kako poteka identifikacija ob odprtju.

Ambasador
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27195
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #500   Objavljeno 20.02.2019 18:18:05
Re: Mastercard kartica N26
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
On ocitno misli, da ce ima telefon od nekoga drugega, da lahko kar vsepopvrek placuje Very Happy ...

Tale "Spaces" je v bistvu res kot nek varcevalni racun... ampak kdor ima dostop do telefona, lahko enostavno razpolaga tudi s tem denarjem Smile

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


« Poglej prejšnjo temo - Aplikacije za iOS - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 90, 91, 92  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani