Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 152, 153, 154  Naslednja
Mastercard kartica Revolut
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 06.09.2008
Prispevkov: 306
Kraj: Celje
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #821   Objavljeno 02.12.2018 14:09:31
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tecaj pri placilu s kartico v Zagrebu.
Sobota: placal racun z N26 kartico, tecaj 7.41
Nedelja: placal racun z Revolut kartico, tecaj 7.31.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 03.01.2009
Prispevkov: 169
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #822   Objavljeno 03.12.2018 14:47:30
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kakšna je razlika med revolt Mastercardom in recimo od NKBM ja.?
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #823   Objavljeno 03.12.2018 15:45:28
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ce ne drugega, je ta, da moras od NKBMja placevati verjetno neko nadomestilo... Revolut pa je brez stroskov... edino strosek posiljanja kartice... pa se to se da obcasno dobiti zastonj...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 17.01.2011
Prispevkov: 1883
Kraj: Škofja Loka
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #824   Objavljeno 19.12.2018 19:28:15
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
V eni izmed tem (zdej ne najdem) je bilo rečeno, da je do božiča pri Revolutu neka akcija kjer naj bi dobil brezplačno kartico (torej brez stroškov pošiljanja itd). Je to res? če ja, je treba kaj posebi narest, da lahko to akcijo "unovčiš"? hvala
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #825   Objavljeno 19.12.2018 19:30:24
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
excalibur je napisal/a:
V eni izmed tem (zdej ne najdem) je bilo rečeno, da je do božiča pri Revolutu neka akcija kjer naj bi dobil brezplačno kartico (torej brez stroškov pošiljanja itd). Je to res? če ja, je treba kaj posebi narest, da lahko to akcijo "unovčiš"? hvala





https://revolut.com/r/thomas9dx

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 17.01.2011
Prispevkov: 1883
Kraj: Škofja Loka
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #826   Objavljeno 19.12.2018 20:25:27
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:


https://revolut.com/r/thomas9dx


Zrihtano, hvala Like
Godrnjač

Godrnjač

Pridružen/a: 22.11.2010
Prispevkov: 1264
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #827   Objavljeno 04.02.2019 12:37:39
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kaj bo z Revolutom če gre VB iz EU brez dogovora. Britanska vlada se bojda že pripravlja na najhujši scenarij. Omenjalo se je celo evakuacijo kraljeve družine ipd. Kako bo potem z bankami, ki imajo tam sedež?

Pri meni je prisotna negotovost, sicer nimam večje količine denarja na Revolutu, ampak vseeno. Kaj mislite?

_________________
Najprej , potem pa žena in otroci.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.01.2012
Prispevkov: 523
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #828   Objavljeno 04.02.2019 13:44:57
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rokoko je napisal/a:
Kaj bo z Revolutom če gre VB iz EU brez dogovora. Britanska vlada se bojda že pripravlja na najhujši scenarij. Omenjalo se je celo evakuacijo kraljeve družine ipd. Kako bo potem z bankami, ki imajo tam sedež?

Pri meni je prisotna negotovost, sicer nimam večje količine denarja na Revolutu, ampak vseeno. Kaj mislite?

Piši jim pa ti bodo povedali. Drugače ima Revolut bančno licenco v Litvi, tako da verjetno se bodo tako ali tako prestavili tja.

_________________
Mastercard kartica Curve
Uporabi kodo PPSAT (https://www.curve.app/join#PPSAT), ter sebi malo skrajšaj čakalno vrsto (in obema pridobi 5 funtov dobroimetja).
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 29.11.2009
Prispevkov: 170
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #829   Objavljeno 07.02.2019 09:06:25
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Morem pa pohvalit, da ma revolut res boljsi menjalni tecaj, ker uporablja ta interbank exchange rate. Vceraj npr sem si nekaj nakazoval na avstralski racun in pri abanki je bil npr tecaj 1€=1,5741 aud + stroski provizije narocila placila v tujino, medtem ko je bil pri revolutu tecaj 1€=1,5974aud, ter nobenih stroskov overseas transferja sredstev. Si bom po novem raje nakazoval evre na revolut racun in potem iz tega na avstralskega
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #830   Objavljeno 07.02.2019 09:35:16
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sergei je napisal/a:
Piši jim pa ti bodo povedali. Drugače ima Revolut bančno licenco v Litvi, tako da verjetno se bodo tako ali tako prestavili tja.


Itak samo nekaj brezveze bluzi Rolling Eyes Wink

What Revolut are doing to prepare for Brexit
As things stand, the UK is due to leave the European Union on 29 March, 2019, regardless of whether there is a deal with the EU or not. What this actually means in terms of next steps remains to be seen, but as a Revolut customer, you’re probably wondering what it means for you.

And if you’re sick and tired of hearing about Brexit jargon and weren’t wondering about the next steps, then don’t worry, because we’ve got your back either way. As a financial institution, we understand that you place a lot of trust in us, and we take that responsibility very seriously.

Regardless of what happens next in terms of the UK’s withdrawal from the EU, rest assured that Revolut is working proactively to make sure you can continue to use our services with as little disruption as possible.

Fine, but I’ve still got a few questions…

What’s actually going on right now?
It’s a great question, and one we’d all love an answer to. The whole Brexit deal/no-deal, UK withdrawal from the EU is an ever-changing beast, which means our explanation is by no means a final or exhaustive one.

What is Revolut doing to protect me?
If you’re a UK Revolut user, it’s business as usual for the most part. For Non-UK Revolut customers, in the event of a no-deal, we will begin the process of transferring you to our European authorised subsidiary.
https://blog.revolut.com/content/images/2019/02/BrexitArtboard-1-1.png

What does that mean?
Revolut currently has a licence to operate in the UK, which it is able to ‘passport’ to all other countries within the European Economic Area (EEA) under the EU’s Freedom of Services regime.

If a no-deal Brexit were to happen or a deal agreed that immediately revokes freedom of services, Revolut may lose this passporting right and we’ll need to migrate non-UK users to our licensed entity in Europe in order to continue offering our Revolut services to all our European customers.

All you’ll have to do is to keep an eye out for a notification from us with updated T&Cs. We’ll be in touch with you about this nearer the time.

Inevitably, there will be unforeseen changes along the way, as the government continues to negotiate a deal with the EU. If anything changes, we’ll update you with further information and be right there with the support you need.


_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Godrnjač

Godrnjač

Pridružen/a: 22.11.2010
Prispevkov: 1264
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #831   Objavljeno 07.02.2019 16:47:08
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če bodo kakšna resna zaostrovanja, lahko verjetno tudi pričakujemo razna nagajanja. Jaz se bom preusmeril na alternative dokler se ne razjasni situacija, recimo naslednjih nekaj mesecev. Skratka, ne bom jim dal priložnosti, da mi zamrznejo denar, če bo prišlo do najbolj črnega scenarija.

_________________
Najprej , potem pa žena in otroci.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 08.01.2014
Prispevkov: 286
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #832   Objavljeno 08.02.2019 15:56:29
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če kdo rabi free kartico imam jaz 7 dni free link in mi lahko napiše Very Happy nwm če je naključno ali je akcija za vse Confused
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 29.11.2009
Prispevkov: 170
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #833   Objavljeno 08.02.2019 16:54:21
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mogoče kdo ve kako je z top up limitom na revolutu? Hotu sem zdej z apple pay-em naložit gor mal večjo vsoto pa ne gre...
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 28.09.2010
Prispevkov: 1310
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #834   Objavljeno 08.02.2019 17:14:02
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pomojem ni nekega limita, sam sem sicer max 600€ topupal v enem kosu.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 29.11.2009
Prispevkov: 170
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #835   Objavljeno 08.02.2019 17:31:50
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
js sem poskusu 700 eur z apple payem pa ni šlo, 300 pa je šlo. Potem sem pa še 100 eur direkt z viso od abanke, zdej so mi lockali account pa me support zaslišuje da jim povem kaj je namen mojga revolut accounta Confused
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 15.06.2010
Prispevkov: 454
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #836   Objavljeno 08.02.2019 21:07:24
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Podoben problem je imel kolega.. vec kot 300 niso spustili, ker je nanovo odprl account... Pri meni pa takrat 1000 ni bil problem, ker sem bil ze “stari” user.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 08.01.2014
Prispevkov: 286
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #837   Objavljeno 09.02.2019 17:33:32
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
miha007 je napisal/a:
js sem poskusu 700 eur z apple payem pa ni šlo, 300 pa je šlo. Potem sem pa še 100 eur direkt z viso od abanke, zdej so mi lockali account pa me support zaslišuje da jim povem kaj je namen mojga revolut accounta Confused


A si pred nakazilom te vsote dokončal verifikacijo za nove uprabnike-slika dokumenta, selfie pa to? Mislim, da veliko ljudi pozabi na to in potem imajo težave s prvimi nakazili in se jim stvar zameri in na koncu sploh ne uporabljajo.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 29.11.2009
Prispevkov: 170
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #838   Objavljeno 09.02.2019 17:54:37
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MarioG je napisal/a:
A si pred nakazilom te vsote dokončal verifikacijo za nove uprabnike-slika dokumenta, selfie pa to? Mislim, da veliko ljudi pozabi na to in potem imajo težave s prvimi nakazili in se jim stvar zameri in na koncu sploh ne uporabljajo.


To sem ja, prej te sploh ne spusti naprej. Tezava je verjetno samo to, da sem res cisti nov user (zaenkrat sele 4 dni) in sem najprej prvo nakazilo nardil 10€, zadevo sprobal ker rabim za transferje v tujino ter videl, da dobro deluje, naslednje nakazilo pa sem potem imel to vecjo vsoto, in to sem potem tud takoj pretvoril v drugo valuto ter prenakazal in jim je bilo sumljivo
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 02.02.2012
Prispevkov: 1512
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #839   Objavljeno 13.02.2019 11:38:39
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če si bo kdo delal revolut oz. ga naročal. Bi bil vesel, če to stori preko mojega reff linka: https://www.revolut.com/referral/anfyyn

Nakažem tudi za kako pivo, ampak javi v ZS, da bom vedel Very Happy
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 08.03.2019
Prispevkov: 2
Kraj: Zgornje gameljne
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #840   Objavljeno 08.03.2019 13:07:52
Re: Mastercard kartica Revolut
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni

Imam Revolut kartico že dve leti.

Sem nalagal na sef (Vaults), in bi rad prenesel denar nazaj na svoj račun. Ko sem zaprosil na help desku na valut, sem dobil odgovor, da naj klinem "Redrav money to my accout", vendar ko grem na zavihek "Vaults", sploh ne najdem te možnosti.

Ali je že kdo to naredil in prosim za pomoč.

Lp mIHA
« Poglej prejšnjo temo - Aplikacije za iOS - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 152, 153, 154  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani