Jabuk
Iphone XS Max in eSIM ne zaznava kontaktov
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 29.04.2010
Prispevkov: 49
Kraj: Murska Sobota
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 30.01.2019 18:13:44
Iphone XS Max in eSIM ne zaznava kontaktov
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni

Imam eno tezavo z esim na mojem iphoneu. Ze prvic ko sem zamenjal fizicno sim kartico za esim mi telefon med sprejemanjem klicov ni kazal kontakta ampak je izpisal samo telefonsko stevilko, spodaj pa kao Austria, steiermark za stevilko ki se zacne 031 (031 so namrec tudi avstrijske stevilke). V glavnem nikakor nisem uspel nastavit, da mi nebi zazalo stevilke kot iz avstrije. Sem kical na telekom ampak seveda mi tam itak niso znali pomagat, kao naj kopiram stike na esim kartico ceprav se to ne da seveda..
ok, potem sem telefon restoral iz backupa in ponovno nastavil data plan in voila vse stima.. to je bilo en teden nazaj.. danes pa samo naenkrat spet ista tezava.. kdor koli me klice klic peihaja kao iz avstrije. Za stevilke ki pa se ne zacnejo z 031 pa mi spodaj napise Maybe: ime iz imenika.

Je ze kdo od vas mel taksno tezavo in bi mi znal pomagat? Ali naj grem nazaj po fizicno sim kartico?
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani