Jabuk
Artefakti na displayu
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 23.07.2007
Prispevkov: 609
Kraj: 1 Infinite Loop
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 25.12.2018 16:06:43
Artefakti na displayu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Živjo,

ali je kdo že naletel na kaj takega, kot prikazuje slika? Ura ni moja, tako da vseh podrobnosti ne vem. Artefakti se občasno prikazujejo povsem naključno in tako tudi izginejo. Ali gre tu za strojno ali programsko napako? Ura je nova (series 4) in posodobljenana na zadnji watchOS. Hinti več kot dobrodošli.


iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10415
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 25.12.2018 18:29:10
Re: Artefakti na displayu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
To je definitivno posledica HW okvare. Verjetno slab stik na konektorju ali pa kaj na kablu.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 23.07.2007
Prispevkov: 609
Kraj: 1 Infinite Loop
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 25.12.2018 23:10:19
Re: Artefakti na displayu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mikrohard je napisal/a:
To je definitivno posledica HW okvare. Verjetno slab stik na konektorju ali pa kaj na kablu.


aha, hvala za info, torej ne preostane drugega, kot servis oz. menjava? verjetno je najbližji v Zagrebu? ...ima kdo že prakso s tem, kaj komplicirajo?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 23.07.2007
Prispevkov: 609
Kraj: 1 Infinite Loop
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 17.01.2019 09:41:26
Re: Artefakti na displayu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
update: ura je bila na servisu v ZG (iStyle), poslali so jo na Apple in tam niso ugotovili ničesar. Ista ura je prišla nazaj, po dveh dneh uporabe, se je itak spet pojavil isti problem. Kak nasvet, kako jim pokazat napako, saj se le ta pojavi povsem naključno. Screenshot so videli že ob prvem obisku servisa.

Hinti več kot dobrodošli.

LP
Godrnjač

Godrnjač

Pridružen/a: 22.11.2010
Prispevkov: 1264
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 17.01.2019 16:39:41
Re: Artefakti na displayu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kaj a pri nas pa ni nobenega servisa, da bi se lepo človeško zmenil in bi ti dali novo uro?

_________________
Najprej , potem pa žena in otroci.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 23.07.2007
Prispevkov: 609
Kraj: 1 Infinite Loop
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 17.01.2019 17:31:48
Re: Artefakti na displayu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rokoko je napisal/a:
Kaj a pri nas pa ni nobenega servisa, da bi se lepo človeško zmenil in bi ti dali novo uro?


žal v .si uradno ni ničesar za AW, niti paščkov, kaj šele uradnega servisa. :-/
Godrnjač

Godrnjač

Pridružen/a: 22.11.2010
Prispevkov: 1264
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 17.01.2019 21:14:25
Re: Artefakti na displayu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
benzoo je napisal/a:
žal v .si uradno ni ničesar za AW, niti paščkov, kaj šele uradnega servisa. :-/

Noro. Sem mislil da se to prodaja v vsakem Big Bangu, glede na to koliko ljudi si lasti Watch. V Sloveniji bi lažje rešil servis sigurno, Zagreb pa veš kako je, mi njim vzeli 4/5 piranskega zaliva, oni pa nam nagajajo kjer je možno. Si mislijo šta bo onaj Janeze, kaj se bo onaj važio da ima drago Apple uro.

_________________
Najprej , potem pa žena in otroci.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 22.01.2010
Prispevkov: 1130
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 17.01.2019 23:06:50
Re: Artefakti na displayu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rokoko je napisal/a:
Noro. Sem mislil da se to prodaja v vsakem Big Bangu, glede na to koliko ljudi si lasti Watch. V Sloveniji bi lažje rešil servis sigurno, Zagreb pa veš kako je, mi njim vzeli 4/5 piranskega zaliva, oni pa nam nagajajo kjer je možno. Si mislijo šta bo onaj Janeze, kaj se bo onaj važio da ima drago Apple uro.

Ti res živiš v enem svojem hudo bogem svetu?
Na servisu v Zagrebu (iStyle City Center One) so zelo prijazni serviserji, lahko prineseš uro, tudi AppleCare+ velja.

Glede dotičnega primera pa kontaktiraj Apple Support in povej, da imaš dokumentirano sliko/video napake. Servis dejansko Watch samo prepošlje Applu, tako da bi bilo fajn, da samo sliko/video napake dostaviš tudi njim.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 02.03.2011
Prispevkov: 170
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 18.01.2019 05:21:33
Re: Artefakti na displayu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iApple je napisal/a:
Ti res živiš v enem svojem hudo bogem svetu?
Na servisu v Zagrebu (iStyle City Center One) so zelo prijazni serviserji, lahko prineseš uro, tudi AppleCare+ velja.

Glede dotičnega primera pa kontaktiraj Apple Support in povej, da imaš dokumentirano sliko/video napake. Servis dejansko Watch samo prepošlje Applu, tako da bi bilo fajn, da samo sliko/video napake dostaviš tudi njim.
tudi jst nesel uro v zagreb v istyle jankomir 10dni pred koncem garancije bli full prijazni poklicsli sem šel po novo nima veze z joškom jorasom in piranskim zalivom
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 03.05.2014
Prispevkov: 183
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 18.01.2019 08:10:57
Re: Artefakti na displayu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Joško Joras je po novem katastru zdaj itak Hrvat. Malo heca Wink
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 23.07.2007
Prispevkov: 609
Kraj: 1 Infinite Loop
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 18.01.2019 08:16:27
Re: Artefakti na displayu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iApple je napisal/a:
Ti res živiš v enem svojem hudo bogem svetu?
Na servisu v Zagrebu (iStyle City Center One) so zelo prijazni serviserji, lahko prineseš uro, tudi AppleCare+ velja.

Glede dotičnega primera pa kontaktiraj Apple Support in povej, da imaš dokumentirano sliko/video napake. Servis dejansko Watch samo prepošlje Applu, tako da bi bilo fajn, da samo sliko/video napake dostaviš tudi njim.


...na servisu so res prijazni in tu jim ni nič za očitat.

Sem pa naredil že vse to, kar si predlagal. Najprej sem prek online chat supporta govoril z Applom, posredoval sem jim screenshot in povedal kako do težave pride. Napotili so me na servis. Tam sem jim povedal da sem naredil že restore in vse kar online support svetuje in da so me oni napotili k njim. Uro so sprejeli in jo poslali na Apple. V kakem tednu sem dobil mail in sms, da je poseg zaključen, da niso našli težav in da vse kar so naredili je restore. :-/ Na ta mail sem jim odgovoril, da me skrbi, da bo težava še vedno prisotna. To isto sem jim rekel, tudi ko sem prišel po uro.

No sedaj se je zgodilo točno to. Težava je tudi v tem, da je ura ameriška verzija, na kareri dela ECG, v trgovini take verjetno nimajo, si pa predstavljam, da jo lahko naročijo?

LP
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani