Jabuk
Kako zgleda račun iz Apple Store-a?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.03.2007
Prispevkov: 788
Kraj: Horjul
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 24.11.2010 14:14:09
Kako zgleda račun iz Apple Store-a?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zanima me, kako zgleda račun iz apple stora. Recimo, da grem u apple store v nemčiji in kupim nekaj. A je varjanta, da ti napišejo račun na firmo, oz. kateri podatki se izpišejo? Se izpišejo podatki, ki so povezani na apple ID?

LP

S.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.08.2009
Prispevkov: 204
Kraj: Kranj
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 24.11.2010 14:49:44
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Meni so v Apple Storu NY, 5th Avenue napisali točno tako kot sem hotel, ime firme, naslov, davčno številko ... in še to sem se spomnil naknadno, tako da je morala oseba na blagajni najprej stornirati stari račun in potem še enkrat poskenirati vse in mi je potem celo dala tipkovnico, da sem sam popravil kar je narobe napisala. da je bilo ja vse ok ... glede na to ne vidim problema zakaj ti nebi tega naredili v katerem koli Apple storu ... z malo prijaznosti se da res marsikaj zmenit Smile
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3710
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 15.12.2018 18:16:49
Re: Kako zgleda račun iz Apple Store-a?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Objam staro temo.
A je kdo slučajno kdaj na apple.de naročal in pod račun vpisal podatke od podjetja S slovenskim ID-jem za ddv? Gre plačilo skozi s slovensko mastercard (poslovna).

Dostava pa bo na nemški naslov.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani