Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 29, 30, 31
iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #601   Objavljeno 07.12.2018 12:13:56
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
UrbanBatic,
v svoji 6Ski mam trenutno okol 2 let staro baterijo s kitajske , ima 733 ciklov, kapaciteta je na 82% .. V roku 2 tednov bom menjal baterijo glih zaradi "vetrica" ki ga omenjaš =) 6Ska je najbol občutljiv telefon ever za mraz!

Gor mam iOS 10.2 kjer se processor še ne throttla(moć zmansuje) glede na kapaciteto baterije tko da je vse skp se tok bolj obcutljiv. Ker se to verzijo da Jailbreak obstaja tweak s kermu lahko preprečiš te ugasnitve telefona ker ponavad te glih tist "vetrič" zjeba da mors pol telefon za 5min dat u 3 štumfe da se spet prizge haha...

Na uradnem servisu imam se vedno zaston menjavo baterije pa tud ne pomislim da bi dajal not applovo ker razlika med applovo in to je bla glih to da se mi telefon ni ugašal na 20% baterije na normalnih temperaturah zarad česar je apple z 10.2.1 začel throttlat procesorje...

Pr ifixitu sem naročal samo OEM baterije za MacBook Pro Retino pa vem da je bla istega proizvajalca, sem z softwerom preveru.

Po drug stran pa baterije niso glih neki napredvale, glede na to kok so telefoni, tko da navadit se bo treba da kero kol baterijo flikneš not jo boš menjal na avg. 1.5 leta ,seveda to mislim za nas iOS-vce ker androidovci itak menajo telefon na 1 let da so up-to-date =)
Jabi

Jabi

Kraj: Primorska
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #602   Objavljeno 07.12.2018 16:25:43
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
thxslo

Sem ti poslal ZS. Morda bi blo dobro tudi tukaj obesit oglas iz kje točno si baterijo kupil. Nekako si jo že ti preizkušal in vemo, da ravno ne eksplodira/se napihne. Cool
« Poglej prejšnjo temo - iPhone težave - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 29, 30, 31
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2014 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani