Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
"zanimivi" oglasi
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.10.2009
Prispevkov: 1576
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 01.11.2018 08:32:09
Re: "zanimivi" oglasi
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hmmm, mogoče je pa zelje že kisano za sarmo. Very Happy
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 02.03.2011
Prispevkov: 170
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 01.11.2018 09:14:54
Re: "zanimivi" oglasi
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Bi mi mogu sarmo prpelat verjetn je meso tud že kislo ne sam zelje pol mi pa pravi naj mu slikam račun pa ni blo več odgovora
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1233
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #23   Objavljeno 01.11.2018 10:20:19
Re: "zanimivi" oglasi
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Martininvesna je napisal/a:
Bi mi mogu sarmo prpelat verjetn je meso tud že kislo ne sam zelje pol mi pa pravi naj mu slikam račun pa ni blo več odgovora

Tale LetGo je živa "drvarnica", totalno brez veze, vsaj zame. Imam regostriran račun in sem tudi oddal tja nekaj oglasov, pa nikoli nič prodal, samo srali so mi razni modeli, nekateri precej dolgo, ker je komunikacija s kupci narejena podobno kot chat varianta ali Messanger, skratka izguba cajta. Zame je Bolha še vedno top oglasnik in vse, kar sem prodal do sedaj, sem prodal preko Bolhe.

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 30.10.2008
Prispevkov: 1034
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #24   Objavljeno 01.11.2018 11:15:48
Re: "zanimivi" oglasi
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kupil in prodal že kar nekaj stvari in to brez problema do sedaj. Je pa malce poseben način prodaje in kupovanja. Bolj kot "Ko to tamo peva".. Razz
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 10.12.2013
Prispevkov: 173
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #25   Objavljeno 07.12.2018 10:54:10
Re: "zanimivi" oglasi
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Res nevem zakaj imate probleme s prodajo kjerkoli? Izognite se ''pacijentom'' kot sem na prejšnji strani omenil osebka, samo z klikom na gumb - blokiran, ignoriraj itd. Nekateri tukaj ste tako občutljivi, da vsakih 14 dni menjate tipkovnice a. ker tako švicate pod prsti da vam skuri plato b. ker ste jezni in nasilno PRITISKATE NA SILO ko pišete c. ker vržete tipkovnico ali celo laptop v steno ali v kanto kot nekateri pišete Very Happy
Kaj ste toliko občutljivi če vam nekdo ponudi premalo ali pa ne želi spustiti...
sploh ne vem kaj se sekirate, kot tale @bunny22 in podobni Very Happy
V knjigico želja kot so; bolha, letgo, itd lahko napišete karkoli želite Very Happy želje so neskončne, neomejene Smile
Če se vam ne uresničijo še ne pomeni da je treba jokat, sej nismo več 5 let Wink
Nekateri enostavno ne razumejo da lahko prodajo samo za toliko kolikor je nekdo pripravljen največ plačat. To je vse. Če koga moti taka prodaja, ali nakup, naj se sploh ne ukvarja s tem. Manj stresno prosim Smile

_________________
D.D.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 22.01.2010
Prispevkov: 1130
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #26   Objavljeno 07.12.2018 11:52:34
Re: "zanimivi" oglasi
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPaddy je napisal/a:
Tale LetGo je živa "drvarnica", totalno brez veze, vsaj zame. Imam regostriran račun in sem tudi oddal tja nekaj oglasov, pa nikoli nič prodal, samo srali so mi razni modeli, nekateri precej dolgo, ker je komunikacija s kupci narejena podobno kot chat varianta ali Messanger, skratka izguba cajta. Zame je Bolha še vedno top oglasnik in vse, kar sem prodal do sedaj, sem prodal preko Bolhe.


90% ljudi, ki me kontaktira na Letgo ni sposobna niti osnov slovenkega jezika in osnovnega bontona. Prodam pa vedno za višjo ceno kot so ponudbe na Bolhi, tako da se splača potrpet.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani