Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 37, 38, 39  Naslednja
Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9090
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #601   Objavljeno 25.11.2017 20:29:01
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Krco17 je napisal/a:
Dobro , bi bilo , da bi se dalo nekako markirati na profilu uporabnike ni niso zanesljivi , in ki so prevaranti . No res je da jaz imam res tukaj pozitivne izkušnje z temi , ki sem sodeloval , mi pa nebi škodilo , če bi za koga vedel že v naprej da ni fajn delat z njim Smile


Saj so ble pred časom že neke +/- osebne ocene.
Pa se ni neki najbolj obneslo. Folk lahko iz zajebancije (al pa iz jeze) nabija Adminom minuse. Realne ocene na forumu so pomoje zgolj teoretično možne.

_________________
Get a life, get a Mac! ¯\_(ツ)_/¯
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.08.2010
Prispevkov: 1413
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #602   Objavljeno 25.11.2017 20:43:07
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
DeJc0 je napisal/a:
Jaz bi ga obiskal iz principa.

Pravs da bi ble pleskavice za dŸabe =)
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.10.2008
Prispevkov: 2676
Kraj: Kočevje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #603   Objavljeno 25.11.2017 21:34:57
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
DeJc0 je napisal/a:
Jaz bi ga obiskal iz principa.


in kaj bi s tem dosegel? dotakni se človeka pa te potem še stoži, mu dodatno še plačaš za telefon. nevem kaj bi eni vse reševali z nasiljem.....
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1772
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #604   Objavljeno 25.11.2017 22:21:58
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
macata je napisal/a:
Saj so ble pred časom že neke +/- osebne ocene.
Pa se ni neki najbolj obneslo. Folk lahko iz zajebancije (al pa iz jeze) nabija Adminom minuse. Realne ocene na forumu so pomoje zgolj teoretično možne.


Ne ne na tak nacin Smile Admini lahko dajo neko markico na tvoj profil kot neko rdeco piko ali nekaj takega Smile Pa tudi sodijo ce je to res ali pa ne , ok v prvo mas neke tezave , ampak da pa en in isti uporabnik ima probleme pri prodaji ali pa kupovanju , pa vec ni naklucje Smile Glede tega pa da , nekoga poisces in nabijes zard tega , tko bom reku , vse se enkrat konca , naletis na budalo , pa te zlupa tok , da ti na pamet ne pride da tozis Smile Ogromno je primerov , da ali prijavijo pa pol spreminjajo izjave ali pa sploh ne upajo prijavit . Sam upozarjam tiste k se s temi stvari zajebavajo , da niko ne ves na koga naletis Smile

_________________
People dont know,what they want,until you show it to them ! - Steve Jobs
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9090
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #605   Objavljeno 25.11.2017 23:19:08
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mah kaj pa vem. Vpletanje tretjih oseb v spore je kočljiva zadeva. Pomoje je že tale tema dost.

Kako boš vedel (kot Admin/arbiter), kaj je blo pri tem telefonu. Prodajalec pravi, da je vse ok, kupec vidi rumen rob. A boš naredil soočenje in ti pogledal kaj je na tem? In kaj potem, boš rekel prodajalcu da vrne denar, drugače dobi rdečo piko? Kaj pa, če je napaka nastala po prodaji? Al pa da kupec pretirava? Boš rekel kupcu, da naj neha, drugač boš njemu dal rdečo piko. Mad

Za take stvari ni Admin. Kvečjemu kak uradni arbiter (če sploh to obstaja pri nas).

Pomoje je bolje, da se s tako temo, kot je ta, dopove folku, da nakup rabljene robe predstavlja določen riziko in je treba bit previden. Prodajalci pa tudi morajo pazit, kako prodajajo, da ne dobijo nazaj robe ki ni bla prodana, al pa z zamenjanimi deli naprimer.

Mogoče kje na forumu napisat, kako se kupuje/prodaja rabljeno robo in kakšna pravila veljajo. Pa kakšno kupoprodajno pogodbo objavit. Bo s preventivo več efekta kot z represijo. Vsaj pomoje.

_________________
Get a life, get a Mac! ¯\_(ツ)_/¯
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 11.11.2006
Prispevkov: 72
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #606   Objavljeno 25.11.2017 23:57:55
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ravno zaradi takih primerov ne želim pošiljati prodajanega artikla po pošti. Vedno imajo "vsake oči svojega malarja". Nekomu ena praskica na telefonu ni omembe vredna, drugemu je to napaka, zaradi katere bo prodajalca označil za nateguna. Vsakič ko prodajam, dam kupcu možnost, da si artikel natančno pregleda, še bolje preizkusi, se dogovoriva o ceni....
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1772
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #607   Objavljeno 26.11.2017 00:31:48
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
macata je napisal/a:
Mah kaj pa vem. Vpletanje tretjih oseb v spore je kočljiva zadeva. Pomoje je že tale tema dost.

Kako boš vedel (kot Admin/arbiter), kaj je blo pri tem telefonu. Prodajalec pravi, da je vse ok, kupec vidi rumen rob. A boš naredil soočenje in ti pogledal kaj je na tem? In kaj potem, boš rekel prodajalcu da vrne denar, drugače dobi rdečo piko? Kaj pa, če je napaka nastala po prodaji? Al pa da kupec pretirava? Boš rekel kupcu, da naj neha, drugač boš njemu dal rdečo piko. Mad

Za take stvari ni Admin. Kvečjemu kak uradni arbiter (če sploh to obstaja pri nas).

Pomoje je bolje, da se s tako temo, kot je ta, dopove folku, da nakup rabljene robe predstavlja določen riziko in je treba bit previden. Prodajalci pa tudi morajo pazit, kako prodajajo, da ne dobijo nazaj robe ki ni bla prodana, al pa z zamenjanimi deli naprimer.

Mogoče kje na forumu napisat, kako se kupuje/prodaja rabljeno robo in kakšna pravila veljajo. Pa kakšno kupoprodajno pogodbo objavit. Bo s preventivo več efekta kot z represijo. Vsaj pomoje.


Ma jst sevedno pravim , batine su izasle iz raja ! Smile

_________________
People dont know,what they want,until you show it to them ! - Steve Jobs
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9090
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #608   Objavljeno 26.11.2017 01:16:43
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Vem za primer, ko je človek na parkirišču razkladal eno gajbo iz avta. Je k njemu prišel junkie in žical dnar. Ga je tip nekaj časa odganjal, pol ga je pa parkrat zalepu.

Rezultat je bla tožba. Se je fotr od junkija spravu nanj in je moral ornk plačat.

Tko da, če že koga našutiraš, je fajn, da mu ne daš pol svoje telefonske in ostalih podatkov. Wink

Je pa v drugem primeru enmu znancu sosed prišel težit na vrata zarad parkiranja. Ga je pa potegnu v stanovanje, ga fejst nalomu, žena je pa medtem poklicala policijo in rekla, da je sosed napadu moža v stanovanju. V tem primeru pa ni blo parkiranje nikol več problem. Devil

_________________
Get a life, get a Mac! ¯\_(ツ)_/¯
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.10.2008
Prispevkov: 2676
Kraj: Kočevje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #609   Objavljeno 26.11.2017 16:58:48
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pazljivo ce vas kontaktira ta stevilka 031728843. Ne da sem se zastonj vozil v lj. Se dobre dve ure sem ga cakal. Naj bi bil iz zasavlja. Kontaktiral me je za ipad air.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 02.02.2012
Prispevkov: 1512
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #610   Objavljeno 09.12.2017 22:44:54
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih


Pazite tega poba na letgo Wink ima lokacijo, da je iz Celja. Ko sem ga kontaktiral je bil iz Metlike. Pošilja pa samo po pošti Very Happy

P.S. Mogoče proba še kdo kontaktirat in se pozanimat za osebni prevzem? Very Happy
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3710
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #611   Objavljeno 09.12.2017 23:03:21
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
brunata je napisal/a:


Pazite tega poba na letgo Wink ima lokacijo, da je iz Celja. Ko sem ga kontaktiral je bil iz Metlike. Pošilja pa samo po pošti Very Happy

P.S. Mogoče proba še kdo kontaktirat in se pozanimat za osebni prevzem? Very Happy


A cena ti ni nič sumljiva? Jest bi tole takoj obvozil.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 02.02.2012
Prispevkov: 1512
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #612   Objavljeno 09.12.2017 23:14:13
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sem že velikokrat naletel na ljudi, ki pač potrebujejo denar in dajo kakšno stvar pod ceno.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.10.2008
Prispevkov: 2676
Kraj: Kočevje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #613   Objavljeno 10.12.2017 10:12:22
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mislim da isti, le z drugim imenom prodaja tudi x-a. po samem pisanju in zaključku opisa je skor 100%



Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1230
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #614   Objavljeno 10.12.2017 10:30:37
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
codeguru je napisal/a:
Mislim da isti, le z drugim imenom prodaja tudi x-a. po samem pisanju in zaključku opisa je skor 100%



Nekateri s tem umetno nižajo ceno na trgu, da potem lahko sami izsiljujejo prodajalce istih modelov. Če bi jaz sedaj kupoval X, bi lahko prodajalcu metal v nos ta oglas, da ga dobim za 810 EUR... Wink Stara fora, ampak v psihološkem smislu še vedno precej učinkovita. Kot kaže, se bodo X kmalu prodajali pod 800 EUR. Rolling Eyes

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 21.08.2010
Prispevkov: 1437
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #615   Objavljeno 10.12.2017 10:47:09
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Meni že ne...
Letos sem prodajal iPhone X in ga tudi prodal za toliko, kot sem želel.
Mariskdo mi je vrgel na bolhi imajo tudi nižje cene sem jim samo rekel pa zakaj jih ne pokločete in uzamete pri njih? Odgovor je pa bil zelo v jezi rečen in ponavadi enak zato, ker ga nimajo! In na koncu sem ga prodal za svojo ceno in ne od teh luzerjev, ki dajejo fejk oglase.

Pravila za prodajo pa so, ne prodajaj oz. se s tem ne ukvarjaj, če si v stiski in se treseš ali boš prodal ali ne. Mora ti bit enostavno vseeno in zavedat se je potrebno koliko je stvar dejansko zares vredna pa postavit realno ceno , ne pa ljudje ki ko prodajajo svoje bi radi prodali kot da je zlato, ko kupujejo bi pa najraje za zastonj sprosili.

_________________
MacBook Pro 15" mid 2014
iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium
Apple TV 4K 2021
Apple Watch Series 5 44mm Stainless Steel
HomePod Mini (White)
iPad Pro 12.9” Silver Gen. 6
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1772
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #616   Objavljeno 11.12.2017 09:46:37
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Upam da ta fnt ni tukaj na forumu ,saj ne želim izpadt hinavc , ker mu vceraj nism nic rekel ampak sm samo šokirano gledal kaj je počel ! Moje namene niso slabe , želim le pokazati ljudem kaj ljudje pišejo kaj se pa v resnici dogaja . Uglavnem oglas vidite , ko sva se dobila , in ko sm pogledal amparat jst nism mogu vrjet . Se preden mi ga je dal v roke mi je rekel , Lej situacija je taka telefon je k nov , je bil zgolj stestiran .... Aparat je mel okoli celega roba ( okoli celega telefona )zabitno notri rumeno- belo umazanijo in v zgornjem mikrofonu , ogromno nekih mikropaskic , in ena globoka praskica cez spodni del ekrana , češ da za njo ni vedel . Ok nima veze sokirala me sledeca stvar ko sm rekel da mi ni jasno kako je lahko toliko umazanije po telefonu , mi odgovori , ah sej to ni nic bom zj zrihtal , ker sva bila v lokalu je vzel iz mize zobotrebec in ga zacel tlacit po robovih in mikrofonu , jst nism mogu vrjet da to dela pred mojimi ocmi ... Ker seveda ni mogu to odmaknit je prbil : Sej je vodoodporrn ga bom pod vodo dal pa opral . Za finis pa se vidm da je zaradi vseh napak pripravljen spustit ceno za 10€ , jaz ga pa neb vzel da je spustu 100€. Sploh mi pa ni jasno da aparat 2 meseca star lahko tako zgleda , saj moj tako ne zgleda po 2 letih uporabe . Vsi ki ste zmano delali , veste kake aparate imam jaz . Moj namen ni se prepirat , konckoncou mi dol maha , zelim samo da se nekateri mal zamislite , ker mene bi bilo sram v zivo pridt z takim aparatom ! lp



_________________
People dont know,what they want,until you show it to them ! - Steve Jobs
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1772
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #617   Objavljeno 15.12.2017 16:59:20
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pohvale uporabniku Shayba , se ne poznava nit nic , poslal stvari preko pošte ,vse kot sva se dogovorila ! Vreden zaupanja ! Čim več takih ljudi !

_________________
People dont know,what they want,until you show it to them ! - Steve Jobs
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.11.2009
Prispevkov: 1639
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #618   Objavljeno 11.01.2018 07:53:24
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pohvale uporabniku samuraj, se je že neštetokrat pokazal kot eden izmed najbolj zaupnih prodajalcev na forumu. Tokrat je šel tako daleč, da mi je prodal Macbook touch bar brez plačila, na zaupanje zaradi predhodnih medsebojnih poslov. Skratka, mudilo se mi je, organiziral mi je prevoz z busom, prenosnik je prišel, je pri meni, vse kot dogovorjeno, plačam mu pa danes oz. jutri. Zelo priporočam poslovanje z njim...

_________________
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #619   Objavljeno 11.01.2018 18:07:47
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tudi jaz glas za samuraj-a. Kupil ze veliko stvari pa vse vedno bp...

Clovek na mestu Like
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.02.2012
Prispevkov: 620
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #620   Objavljeno 08.08.2018 11:33:20
Re: Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pohvale uporabniku lavbicu za poslano pošiljko, kot dogovorjeno. Like

_________________
MacBook Pro 16 2021
iPhone 14 Pro 128gb
Apple Watch 7
« Poglej prejšnjo temo - Ostalo - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 37, 38, 39  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani