Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4
iPhone 8 in 8 Plus težave
Jabček

Jabček

Kraj: Jesenice
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #61   Objavljeno 01.01.2018 22:39:13
Re: iPhone 8 in 8 Plus težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ko sem 29.12. naredu samo backup je telefon čudežno začel mormalno delat .. vse do danes ko sem spet opazil močno povečano porabo baterije, čeprav je bil telefon praktično cel dan nič v uporabi ...
Jablanator

Jablanator

Ni navedeno

Prispevek: #62   Objavljeno 27.02.2018 12:28:14
iPhone 8 - spraskan ring od leče kamere
Imam iPhone 8 Space gray barve in imam problem z 'ringom' od leče od kamere. Na ringu so se pojavile nekakšne bele pikice, najprej sem mislil da gre za umazanijo ampak sem hitro ugotovil da se je spraskala barva na nekaterih delih. Ima še kdo podobne probleme? Najbolj zanimivo je pa to da je telefon ves čas v ovitku in mi ni jasno kako je to ratalo.
Še ena zanimivost, pri barvi silver prav tako na iPhone 8 tega problema ni. Naknadno lahko prilepim fotografije, sem vse poslikal z makro objektivom in se lepo vidi, če koga zanima. LP
Jabi

Jabi

Ni navedeno

Prispevek: #63   Objavljeno 06.08.2018 19:15:48
Si bom sposodil kar tole temo,
Pozdravljeni,
po pregledu objav nisem nasel tezave na katero sem naletel nekaj dni po nakupu iphona 8. Namrec ob pritisku na zgornji del ekrana sem ugotovil, da rahlo odstopa, pod prstom slisati skripanje. Odnesel telefon na prodajno mesto, napisal uveljavljanje stvarne napake in telefon romal na servis. Po nekaj dneh na servisu ugotovijo, da ne gre za stvarno napako. Se huje kontaktiram servis in zaposleni mi rece, da je to nekaj normalnega in da nimajo kaj na servisu. Ker sem preprican, da je kdo na forumu, ki se je srecal z resevanjem podobnih tezav bi prosil za pomoc kako naprej.
Jablanator

Jablanator

Ni navedeno

Prispevek: #64   Objavljeno 13.08.2018 16:56:39
Kolegov iPhone 8 zavibrira/spusti ton ko dobi sms, nato pa ko odklene telefon in sms pogleda v messages appu še enkrat zavibrira/spusti ton. Ima izklopljeno ponavljanje glede sporočil. Kaj bi še lahko bilo narobe?
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2014 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani