Jabuk
Dnevno osveževanje???
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 10.04.2018
Prispevkov: 3
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 10.07.2018 17:29:42
Dnevno osveževanje???
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Živjo.

Upam, da imamo kakšnega dobrega “mačka” na Japčku, saj mi celo Apple ni mogel pomagati (Apple support Ireland). Imam sledečo težavo.

Imel sem naročnino (Telekom SIM) in sem si kupil X-a. Vse naštimal kot je bilo treba, backup podatkov, vse dobil, telefonske, maile, kontakti, koledarji, itd....skratka vse štimal. Naslednje jutro želim pogledati nek sms in ga ni bilo oz. se mi je malo čez 3:00 zjutraj osvežil celoten seznam sms-ov, katere sem pošiljal celo leto dni ali več nazaj kot da sem jih poslal 2 minuti nazaj. Pregugla in preveril veliko strani po spletu, na koncu obupal in šel na EPL, kjer mi niso znali poamgati. Šel v iStyle kjer tudi niso znali pomagati in mi dali telefonsko od Apple Care-a na Irskem, da naj tja pokličem. Ko sem jih naseldnji dan poklical, povedal težavo so preverili in rekli da je to problem v operaterju (nastavitve operaterja in SIM kartice). Nato sem počakal cca. 15 dni, ko sem zamenjal operaterja in šel na A1. Vložil novo kartico SIM in težava se je ponovila. Devil
Sedaj se mi vsak dan okoli 3:00 zjutraj osvežijo vsa sms sporočila in ne vem več kaj narediti. Dnevno vidim, kaj sem isti dan pošiljal, lepo zavede, vendar zjutra okoli 3:00 se spet nekako “resetira” vsa zadeva. Cry Zip it

Sedaj me zanima, če je kdo sposoben več kot Apple sam, da mi pomaga rešiti to težavo. Če mi to zan, mu častim pivo ali dva (v Ljubljani, kontakt na ZS), samo da mi zadeva potem deluje.

Prilagam tudi sliko telefona s tem problemom.

Hvala vsem za pomoč, prvi ki mi pa to pomaga rešiti pa kot sem napisal častim drink (tudi kaj drugega če kdo ne pije piva). Laughing Cool

Lp, Tomzi



iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10426
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 10.07.2018 18:45:08
Re: Dnevno osveževanje???
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
1.) Logout iz iClouda, in potem nazaj login
2.) Izklop iCloud messages
3.) Restore telefona
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani