Jabuk
Navigacija: TomTom ali Garmin?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.03.2011
Prispevkov: 611
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 06.04.2018 19:27:47
Navigacija: TomTom ali Garmin?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Oj,

nakupujem MOTO navigacijo, katero bom več ali manj uporabljal na motorju, torej. Gledam predvsem TomTom, ker se mi zdi dokaj dodelan sam pre planing na PCju.
Model, kateri je trenutno aktualen je TomTom Rider 450, vendar izide drugi teden TomTom Rider 550 (koliko sem vsaj dobil info), kateri bi naj bil veliko boljši, hitrejši - 4jedrni procesor itd, pa me zanima vaše mnenje.

Uporablja kdo TomTom navigacijo? zadovoljstvo? na motorju? avtu?

Garmin me čedalje bolj odvrača... pre planing se mi zdi pri Garminu ful nikakvi (iz kamene dobe izgled in celotni program..)

PS:
Telefona za navigacijo več ne bi rad kaj dosti uporabljal, saj sem imel stalne težave, da se je pregreval. Sedaj pri X-u pa še večji problem, glede zapečenosti zaslona, tako da navigacija with iPhone praktično odpade.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 12.12.2011
Prispevkov: 171
Kraj: MaRiBoR
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 14.08.2021 11:41:59
Re: Navigacija: TomTom ali Garmin?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ali kdo uporablja app Tomtom go?Zanima me če se da spremenit jezik v SLO meni mislim.Govor se,da meni pa ne najdem možnosti.Hvala za pomoč.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani