Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
MAIL - težave
Jabukspešl

Jabukspešl

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1392
Kraj: delta quadrant of the galaxy
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 16.04.2015 07:17:35
Re: MAIL - težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Verjetno imaš IMAP, zato najbolje da odpereš mail inbox via safari, in tam pobrišeš nadlogo.

_________________
we are  of borg
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 02.03.2015
Prispevkov: 222
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 16.04.2015 07:49:07
Re: MAIL - težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hvala! Upam da mi je uspelo

_________________
NellyPT
www.kornelija-pt.com
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 02.03.2015
Prispevkov: 222
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #23   Objavljeno 16.04.2015 22:34:19
Re: MAIL - težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Vsi izbrisani maili so se ponovno regenerirali, čeprav sem jih na gmailu zbrisala

_________________
NellyPT
www.kornelija-pt.com
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 27.03.2012
Prispevkov: 645
Kraj: Sittich
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #24   Objavljeno 24.07.2015 17:34:43
Re: MAIL - težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ali se da v aplikaciji Mail (OSX) narediti skupine, da si olajšam pošiljanje pošte večim naslovnikom hkrati? V gmailu imam to rešeno, vendar mi ob slabši povezavi Mail deuje veliko bolje.
Pa še nekaj, obstaja možnost, da vidim, če je naslovnik odprl pošto? V gmailu imam v ta namen inštaliran Streak.

_________________
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.04.2009
Prispevkov: 338
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #25   Objavljeno 06.09.2015 02:06:18
Re: MAIL - težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Neprijetnost: dobim nov email, odprem ail.app in takoj mi gre prvi email v unread. Če nisem pozoren, ga izgubim. Obstaja za to rešitev?

Isto se mi zgodi, kadar izbrišem prvi unread mail, pa mi skoči na drugega in ga takoj označi kot read
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 06.11.2007
Prispevkov: 53
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #26   Objavljeno 17.11.2015 19:38:21
Re: MAIL - težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni,

imam problem in sicer, po pomoti sem zbrisal svoj SIOL mail in sedaj nevem kje bi lahko našel prejete in poslane mail-e, ki so bili spravljeni v Apple mail-u, ko jih iščem s pomočjo Spotlight-a jih najdem samo rad bi jih imel zopet v mail-u,

če mi kdo lahko pomaga bi bil vesel k radio:)

Hvala
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 01.10.2008
Prispevkov: 1570
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #27   Objavljeno 17.11.2015 20:13:17
Re: MAIL - težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
NellyPT je napisal/a:
Vsi izbrisani maili so se ponovno regenerirali, čeprav sem jih na gmailu zbrisala


Tud meni so to dogaja...
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 16.05.2007
Prispevkov: 1040
Kraj: radomlje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #28   Objavljeno 26.07.2017 12:49:44
Re: MAIL - težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Imam težave z dvojnimi notifikacijami pri mailu:



[url=https://postimg.org/image/iqr20gsut/][/url

Zanima me, kako se lahko znebim obvestila na prvi sliki?
Ko sem izklopil obvestila v Notification centru, se je obvestilo na prvi sliki še vedno pojavljalo, obvestilo na drugi sliki pa se ni.
Nato sem izklopil zavihek Mail v iCloud preferences, pa se mi še vedno pojavlja obvestilo, ki je na prvi sliki, čeprav sploh ni račun aktiviran v Apple Mail.

Hvala vnaprej za pomoč.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 03.11.2016
Prispevkov: 59
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #29   Objavljeno 03.09.2017 18:12:27
Re: MAIL - težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
denis1 je napisal/a:
Pozdravljeni,

Imam težavo z pošiljanjem mailom na MBA. Na mail aplikaciji imam dodana dva računa, vendar mi vsakič ko želim poslati oz odgovoriti na kakšen mail javi tole. Pošiljam screenshot.


hvala za pomoč.
lp
denis

imam enak problem z mailom. Zna kdo pomagat? Very Happy

_________________
apple
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1142
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #30   Objavljeno 17.11.2017 10:52:40
Re: MAIL - težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Apple-ov mail uporabljam že leta in sem bil z njim popolnoma zadovoljen. Z El Capitanom pa so se začele težave. Aplikacija postane neodzivna. Res, imam več mailboxov in v enem letu se nabere obsežna količina podatkov (Library/Mail mapa zraste na cca. 2,5 GB), ampak pred El Capitanom je bila v nekem trenutku večja od 6 GB, pa je aplikacija delovala tekoče. Zdaj sem na Sierri, po treh mesecih od čiste instalacije pa je mail danes postal neuporabno počasen. Šel sem vprašat strica Googl-a in je cel kup kritik na Mail. Preizkusil par priporočenih postopkov za izboljšanje stanja, pa očitno nič ne pomaga.

Zato sprašujem, katere mail client-e uporabljate in kako ste zadovoljni z njimi. Iščem alternativo.

Hvala!
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 06.09.2012
Prispevkov: 1623
Kraj: Tržišče
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #31   Objavljeno 21.01.2018 13:13:37
Re: MAIL - težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Lp pojavila mi se ena težava in sicer v mail app. Ko označim maile za izbris kliknem delete mi joh vrže v mapo all mail smetnjak je prazen. Ko pa na računalniku odprem mapo koš so pa vsi maili notri kako to zakaj mi ne vrže mailov v koš??? Iphone 7plus ios 11.2.2

_________________
????Iphone14 pro max silver Ipod classic 3rd generation 4gb silver ipod classic 3rd generation black macbook pro 15 ⌚apple watch 8 45mm homepod mini homepod mini
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9090
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #32   Objavljeno 21.01.2018 13:52:43
Re: MAIL - težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
accom je napisal/a:
Apple-ov mail uporabljam že leta in sem bil z njim popolnoma zadovoljen. Z El Capitanom pa so se začele težave. Aplikacija postane neodzivna. Res, imam več mailboxov in v enem letu se nabere obsežna količina podatkov (Library/Mail mapa zraste na cca. 2,5 GB), ampak pred El Capitanom je bila v nekem trenutku večja od 6 GB, pa je aplikacija delovala tekoče. Zdaj sem na Sierri, po treh mesecih od čiste instalacije pa je mail danes postal neuporabno počasen. Šel sem vprašat strica Googl-a in je cel kup kritik na Mail. Preizkusil par priporočenih postopkov za izboljšanje stanja, pa očitno nič ne pomaga.

Zato sprašujem, katere mail client-e uporabljate in kako ste zadovoljni z njimi. Iščem alternativo.

Hvala!


Sicer je tri mesce star post, ampak vseeno. Imam še ElCapitan, pa ga Mail app konkretno svira. Od tega, da se sesuva, pa da ne upošteva pravil za sortiranje maila. V zadnjem času mi ne prikazuje določenih priponk.

Tko da razmišljam, da bi začel spet uporabljat Thunderbird. Zadržuje me edino to, da ne vem, kakšno štalo bom imel s kontakti.

Pa spam me spravlja ob živce. A so v drugih mailerjih kaj bolj učinkoviti spam filtri, al je res treba vso pošto peljat čez gmail, da se tam znebiš spama?

_________________
Get a life, get a Mac! ¯\_(ツ)_/¯
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1142
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #33   Objavljeno 21.01.2018 22:13:24
Re: MAIL - težave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zanimivo, ampak moje težave z mailom so izginile tako, kot so prišle... skoraj neopazno. Tako da - trenutno je library/mail folder velik 3,8 GB, ampak aplikacija zdaj dela tekoče in brez težav. Mislim, da sta bila od moje prejšnje objave dva popravka. Še vedno Sierra. Spam filter - ha, po novem letu mi spet leti cel kup že definiranih, ampak nisem edini, ki je to opazil.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani