Jabuk
Water damage iphone in Emonagram servis
Jabi

Jabi

Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 12.01.2018 15:21:16
Water damage iphone in Emonagram servis
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni,

ne vem če to spada sem, pa vseeno bi vas prosila za vašo izkušnjo.

Iphone mi je padel v vodo, včeraj sem ga nesla na Emonagram servis, povedala da je water damaged, se ne prižge ampak ob polnjenju utripa logo. Želela sem točno vedeti kaj je narobe s telefonom, glede na to da ga računalnik zaznava, itunes mi pa ob restoru javlja error. Brala sem, da je v takih primerih lahko fuč matična, morda pa je lahko samo poškodovana kamera ali pa zvočnik ali kaj podobnega in to povzroča kratek stik pri polnjenju, updateu... Kakorkoli že.

Klicali so me iz servisa in mi povedali, da so ugotovili da je telefon water damaged in da mi ga lahko samo zamenjajo, več oni ne bodo poizvedovali kaj je narobe, ker taka ni procedura. Torej nisem izvedela nič novega.

Lahko kje sploh izvem kaj točno je poškodovano v telefonu? Telefon je star pol leta.

HVALA!
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Kraj: ThePirateBay....
Moški

Prispevek: #2   Objavljeno 12.01.2018 15:37:17
Re: Water damage iphone in Emonagram servis
jabolko2 je napisal/a:
Pozdravljeni,

ne vem če to spada sem, pa vseeno bi vas prosila za vašo izkušnjo.

Iphone mi je padel v vodo, včeraj sem ga nesla na Emonagram servis, povedala da je water damaged, se ne prižge ampak ob polnjenju utripa logo. Želela sem točno vedeti kaj je narobe s telefonom, glede na to da ga računalnik zaznava, itunes mi pa ob restoru javlja error. Brala sem, da je v takih primerih lahko fuč matična, morda pa je lahko samo poškodovana kamera ali pa zvočnik ali kaj podobnega in to povzroča kratek stik pri polnjenju, updateu... Kakorkoli že.

Klicali so me iz servisa in mi povedali, da so ugotovili da je telefon water damaged in da mi ga lahko samo zamenjajo, več oni ne bodo poizvedovali kaj je narobe, ker taka ni procedura. Torej nisem izvedela nič novega.

Lahko kje sploh izvem kaj točno je poškodovano v telefonu? Telefon je star pol leta.

HVALA!

Odpreš posušiš dela. Very Happy

Moj je bil eno uro 8m pod vodo bohinjsko jezero stauhal odpru posušu dela še danes BP.

Drugače pa je tale kr mojstr diagnostika brezplačna.

https://www.irepair.si/

Dropbox https://db.tt/xpLXhTy

Jabi

Jabi

Ni navedeno

Prispevek: #3   Objavljeno 12.01.2018 15:48:07
DeJc0 je napisal/a:
Odpreš posušiš dela. Very Happy

Moj je bil eno uro 8m pod vodo bohinjsko jezero stauhal odpru posušu dela še danes BP.

Drugače pa je tale kr mojstr diagnostika brezplačna.

https://www.irepair.si/

Je bil odprt, posušen, testiral smo če je problem v bateriji, ampak ni. Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Ni navedeno

Prispevek: #4   Objavljeno 13.01.2018 00:20:38
Pol leta star telefon ?

Kaj si ga 100m pod vodo dala ? ze iPhone 6S ma dihtnge k zdržijo določene pogoje

Če je iPhone novejši od 6S pa da ti je samo v vodo padu si nažalost mela iPhone z dihtno napako. Sklepam po tem ko vidiš kaj Youtubevci počnejo z iPhonom 7,8 pa delajo normalno.

Vsak iPhone ima v notranjosti neke vodne senzorcke k se pobarvajo, verjetno jih majo tud novejsi tko da lahko tud to pogledas če je res voda vzrok.
Jabi

Jabi

Ni navedeno

Prispevek: #5   Objavljeno 13.01.2018 13:36:54
thxslo je napisal/a:
Pol leta star telefon ?

Kaj si ga 100m pod vodo dala ? ze iPhone 6S ma dihtnge k zdržijo določene pogoje

Če je iPhone novejši od 6S pa da ti je samo v vodo padu si nažalost mela iPhone z dihtno napako. Sklepam po tem ko vidiš kaj Youtubevci počnejo z iPhonom 7,8 pa delajo normalno.

Vsak iPhone ima v notranjosti neke vodne senzorcke k se pobarvajo, verjetno jih majo tud novejsi tko da lahko tud to pogledas če je res voda vzrok.

Iphone SE imam. Voda je definitivno vzrok:)

Zanima me predvsem, če priporočate kakšen servis (poleg irepair), ki bi znal sploh povedat kaj točno je narobe, ker tale uradni servis je samo pogledal vodne senzorje in to je bil problem rešen za njega. Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Ni navedeno

Prispevek: #6   Objavljeno 13.01.2018 15:35:54
jabolko2 je napisal/a:
Iphone SE imam. Voda je definitivno vzrok:)

Zanima me predvsem, če priporočate kakšen servis (poleg irepair), ki bi znal sploh povedat kaj točno je narobe, ker tale uradni servis je samo pogledal vodne senzorje in to je bil problem rešen za njega. Smile

V llublani mas kar nekaj servisov , malo poklici ce majo glih kako SE razmontirano pa ce se jim da malo pretestirat z drugo maticno.

Ponudl so ti drug telefon ker je 99% sansa da se je skuru en del na maticni , verjetno pa bi bla cena popravila skor ceni telefona.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2014 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani