Jabuk
Macbook Pro 13 in AppleCare
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 18.11.2013
Prispevkov: 47
Kraj: Mordor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 19.10.2017 14:57:01
Macbook Pro 13 in AppleCare
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Torej, decembra 2016 sem kupil novega MacBook Pro-ja 13" (touchbar) in se mi v kratkem izteče garancija. Zanima me kako je z nakupom AppleCare iz tujine (Nemčija/UK).

Je že kdo imel kaj izkušenj z registracijo? Razmišljal sem o nakupu plana preko Amazona/eBaya, vendar nisem povsem prepričan kako naj potem registriram plan. Je potrebno ustvariti nov ID za tujino ali lahko samo spremenim regijo in naslov? So tu potem kakšne "finte"? Zanima me torej na kaj vse je potrebno biti pozoren pri nakupu in registraciji tega plana, da ne bo potem kakšnih presenečenj.

Drugače pa so mi na servisu sporočili, da v vsakem primeru popravijo napravo, ne glede na to kje je bil kupljen AppleCare.

Hvala za pomoč Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 06.09.2012
Prispevkov: 486
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 19.10.2017 16:27:14
Re: Macbook Pro 13 in AppleCare
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sam imam Apple care za Macbooka.

Osebno sem kupil Apple Care v Sloveniji, sicer uradno ne prodajajo, sem pa našel preprodajalca. Registriraš s svojim AppleID, ter ob registraciji navedeš tujo državo(kjer je možen uradni nakup Apple Care), vpišeš naslov ter občino.

Ob nakupu dobiš samo registracijsko številko, pakirano v škatlici, kako se prepričaš da je vse OK pa nevem.

Seveda popravljajo pri nas, saj to je le podaljšana garancija, ki je ubistvu enaka kot enoletna. Sam sem že uveljavljal.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 18.11.2013
Prispevkov: 47
Kraj: Mordor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 19.10.2017 17:23:18
Re: Macbook Pro 13 in AppleCare
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Torej če razumem prav, si registriral plan s slovenskim ID-jem? Sem mislil, da se morata državi ID-ja in nakupa AppleCare ujemati.

Kako je pa potem z naslovom - dam pač neki random/izmišljen naslov iz države v kateri je bil AppleCare kupljen? Kako si dal ti?

Hvala za info
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 06.09.2012
Prispevkov: 486
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 19.10.2017 18:36:12
Re: Macbook Pro 13 in AppleCare
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Re66y je napisal/a:
Torej če razumem prav, si registriral plan s slovenskim ID-jem? Sem mislil, da se morata državi ID-ja in nakupa AppleCare ujemati.

Kako je pa potem z naslovom - dam pač neki random/izmišljen naslov iz države v kateri je bil AppleCare kupljen? Kako si dal ti?

Hvala za info


Jaz sem izbral Nemčijo ker je bil Apple Care tam kupljen. V kolikor boš izbral naslov ki ne obstaja, te ne bo pustilo skozi registracijo.

Slovenije pač ni na seznamu.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani