Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Pro Servis in i-store.si izkušnje - katastrofa od podjetja!
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3713
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #41   Objavljeno 09.11.2016 20:35:35
Re: Pro Servis in i-store.si izkušnje - katastrofa od podjet
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Huh, burleska. Nič ti nims fouš takega primera. Tole je res mal glupo da tkole spremenijo pogoje. Valjda pogodba velja taka kot si jo prejel ob nakupu. V primeru da se zate spremenijo pogoji bi moral dobit kak aneks in se z njim strinjat ali pa nenazadnja odstopit od pogodbe in uveljavljat vracilo kupnine za vrednost podaljsanja garancije. Tukaj so res spremenjeni bistveni elementi v teh pogojih.

Jaz sem prepričan, da boš 100% dosegel svoje, pa ce tudi s tožbo. Mi je pa zanimivo da ti tržni v tem primeru ne more nič pomagat. Že en klic ali dopis iz njihove strani bi zadeva lahko bila rešena v tvojo korist.

Nenazadnje pa k**c jih gleda! Kupis apple racunalnik, zdej ti pa turijo win mašino. Zelo podobno kot ce bi kupil avto na elektriko in ob ugotovitvi da nekaj ne štima ti dajo lepo bencinca. Sej se isto lahko voziš.

Pa kdo je tu nor?
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 06.04.2014
Prispevkov: 1409
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #42   Objavljeno 09.11.2016 21:42:22
Re: Pro Servis in i-store.si izkušnje - katastrofa od podjet
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja tole bi pa tud jaz totaln popizditis kasiru na zavarovalnici... če mi nebi dali enakovrednega mac-a, bi sprožu tožbo oz. bi šel najprej na inšpektorat, potem pa do odvetnika, ker ponujeno nikakor ni in ne more biti enakovredno kupljenemu, ker ponujeno nikakor ne more poganjat OS X. Ni fora mac-a samo hardware, pač pa tudi software, ki je gor, torej OS. Butlni zavarovalniški, se vid da se ne spoznajo na nič drugega, kot nategovat folk...

_________________
Mac mini M1 16GB, 2TB "Genie" 11.4
iPhone Xs Max 256GB 14.6
iPad Pro gen3 256GB 14.6
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 14.05.2015
Prispevkov: 152
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #43   Objavljeno 09.11.2016 22:13:57
Re: Pro Servis in i-store.si izkušnje - katastrofa od podjet
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sej ne moreš verjet, da obstajajo taki cigani. Dobesedno.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 24.04.2014
Prispevkov: 246
Kraj: Posavje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #44   Objavljeno 09.11.2016 22:45:38
Re: Pro Servis in i-store.si izkušnje - katastrofa od podjet
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz sem lani vzel maca v EPL trgovini in sem bil tudi že skoraj odločen da vzamem dodatno zavarovanje češ za 1500 evrov vreden računalnik se pa že splača zraven dodat 100 eur al neki podobnega in imet neko dodatno jamstvo v primeru okvare.

Ampak je bila prodajalka toliko fer, da je to dodatno zavarovanje odsvetovala češ, da če se karkoli pokvari po enem letu, da imaš potem samo sranje z zavarovalnico in dokazovanjem in da se vleče ta postopek ter mi potem bolj priporočila apple care zavarovanje ampak se potem nisem za nobeno dodatno zavarovanje odločil.

_________________
I'm an idealist. I don't know where I'm going, but I'm on my way.
___________________________
 iPhone 15 Pro
 Macbook Air M2
 Apple Watch 7 45mm Red
 Apple Airpods 3
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 28.03.2008
Prispevkov: 1501
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #45   Objavljeno 10.11.2016 08:35:26
Re: Pro Servis in i-store.si izkušnje - katastrofa od podjet
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz sem nov računalnik že kupil in se mi zato nič ne mudi, tako da bom še malo raziskal moje možnosti.

_________________
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 06.09.2012
Prispevkov: 486
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #46   Objavljeno 10.11.2016 08:37:06
Re: Pro Servis in i-store.si izkušnje - katastrofa od podjet
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
scotapipa je napisal/a:
Jaz sem nov računalnik že kupil in se mi zato nič ne mudi, tako da bom še malo raziskal moje možnosti.


Če ti denar ni ravno ovira, ti predlagam da vzames AppleCare. Jaz imam pozitivno izkušnjo z servisiranjem na EPL.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 28.03.2008
Prispevkov: 1501
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #47   Objavljeno 10.11.2016 09:44:28
Re: Pro Servis in i-store.si izkušnje - katastrofa od podjet
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Moram povedat, da so bili na Pro servisu do sedaj korektni in so mi posredovali celo korespondenco med njimi in zavarovalnico, kjer zavarovalnici ponujajo le Apple izdelek.

Problem je sedaj na zavarovalnici, saj išče ovinke.

Drug problem pa je, da mi oni ne morejo nič pomagati, saj je vse med mano in zavarovalnico. Zavarovalnica pa je AmTrust International Underwrites Limited, 40 Westland Row, Dublin, Ireland, Companies registration office, Company No. 169384, www.amtrustgroup.com

Po nalogu zavarovalnice AmTrust izvaja podjetje Aqilo GmbH vse postopke, organizacijo, obračune in škodne prijave.

Vse lepo in prav, kot so mi razložili na tržnem inšpektoratu je pri sklepanju tovrstnih dodatnih jamstev (ne garancij) vedno pogodba med kupcem in zavarovalnico in da si potrošniki tega ne preberemo dovolj, samo v mojem primeru med vso mojo dokumentacijo ni niti enkrat omenjena pogodbena naveza med mano in kakršnokoli zavarovalnico, ne na računu, ne v brošuri, ne v splošnih pogojih pač pa je povsod le PRO SERVIS d.o.o. in I-store d.o.o.

V novi dokumentaciji, če izdelek kupite danes, je to vse lepo pripisano in jasno razloženo.

Na podlagi tega bom še vztrajal.

_________________
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 14.05.2015
Prispevkov: 152
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #48   Objavljeno 10.11.2016 11:14:27
Re: Pro Servis in i-store.si izkušnje - katastrofa od podjet
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja, pravno je to res. Ampak ti si v iStore kupil dodatno jamstvo in njim je kristalno jasno, da bo veliko ljudi nategnjenih. Dobijo iz tega toliko denarja, da jim je vseeno za ugled?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 28.03.2008
Prispevkov: 1501
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #49   Objavljeno 29.11.2016 15:14:16
Re: Pro Servis in i-store.si izkušnje - katastrofa od podjet
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Oglašam se z zaključkom zgodbe. Na koncu sem dobil Macbook Air, vendar sem moral doplačati 460,00 EUR namesto 333,00 EUR kar bi predstavljalo 33 % vrednosti določene v splošnih pogojih.

Od kje znesek 460,00 zavarovalnica ne zna ali noče pojasniti.

Za tak zaključek pa sem se odločil po pogovoru z odvetnikom in verjetno za teh 130 se res ne splača živcirat, na kar oni tudi računajo. Vprašanje pa res za iStore ali se jim splača zastavljati svoje ime za take neumnosti. Sam vem, da tam več ne kupim ničesar več, nikoli. Raje si zvrtam lukno v koleno.

_________________
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 03.10.2017
Prispevkov: 3
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #50   Objavljeno 04.10.2017 18:15:15
Re: Pro Servis in i-store.si izkušnje - katastrofa od podjet
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdrav,

prosim za pomoč. Kakšno zavarovanje za prenosnik priporočate?
Da ga vzamem kar ob nakupu naprave, recimo v epl, istyle.. Ali posebej in na kateri zavarovalnici priporočate? Nekateri prodajalci namreč ne nudijo zavarovanja naprave :/
Hvala
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1234
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #51   Objavljeno 04.10.2017 23:10:37
Re: Pro Servis in i-store.si izkušnje - katastrofa od podjet
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mcop25 je napisal/a:
Pozdrav,

prosim za pomoč. Kakšno zavarovanje za prenosnik priporočate?
Da ga vzamem kar ob nakupu naprave, recimo v epl, istyle.. Ali posebej in na kateri zavarovalnici priporočate? Nekateri prodajalci namreč ne nudijo zavarovanja naprave :/
Hvala

Jaz sem svojega iMaca kupil kar v iStore in vzel zraven še dodatnih 4 leta Allianz zavarovanje, kar pomeni, da imam skupaj 5 let "garancije". Ker še nikoli nisem uveljavljal nobene garancije ne vem, kako deluje oz. ali je vse OK, in upam tudi, da mi tega ne bo treba ugotavljati. Razz Naj pa bi bila to neka popolna garancija. Je pa tudi res, da sem na račun teh zavarovanj slišal že marsikaj negativnega, ampak sem se vseeno odločil za to. Doplačaš glede na vrednost kupljene naprave, mene je koštala 149 EUR.

Sicer pa piše naslednje: Allianz zavarovanje nudi dodatno zaščito za naprave po izteku obvezne zakonsko zahtevane proizvajalčeve garancije in prav tako zavarovanje opreme za naključne škode kot so uhajanje in
izteka tekočine, padca ali udarca, nenamerne napačne rabe izdelka, kratkega stika ipd. Allianz zavarovanje krije tudi rop in vlomsko tatvino! Zavarovalno kritje velja na ozemlju celega sveta, le storitve iz naslova zavarovanja se nudijo izključno v Sloveniji.

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 03.10.2017
Prispevkov: 3
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #52   Objavljeno 11.10.2017 09:01:18
Re: Pro Servis in i-store.si izkušnje - katastrofa od podjet
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hvala za odgovor
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 28.03.2008
Prispevkov: 1501
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #53   Objavljeno 11.10.2017 09:40:22
Re: Pro Servis in i-store.si izkušnje - katastrofa od podjet
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Samo 3 strani rabite prebrat in vam bo jasno, da tega ne kupujte Smile Ja vse krije oh in sploh, ko je pa treba kaj dobit od zavarovalnice se pa začnejo problemi. Čez 4 leta ti bo šla matična ali kaj drugega, kar bo predrago za zamenjat, ker računalnik po 4 letih je vreden koliko? manj kot rezervni del in vam bodo začeli čarati s 1001 "ugodno" rešitvijo.

_________________
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 17.12.2011
Prispevkov: 640
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #54   Objavljeno 11.07.2020 11:55:46
Re: Pro Servis in i-store.si izkušnje - katastrofa od podjet
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A so se kaj izboljšali pri istore (pro servis) pri uveljavljanju podaljšane garancije, saj je sedaj preko zavarovalnice Allianz? Ker branje teh 3 strani je grozljivka Sad


Nazadnje urejal/a jabuk5 Sob 11. Jul 2020 12:53; skupaj popravljeno 1 krat
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.09.2009
Prispevkov: 314
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #55   Objavljeno 11.07.2020 12:52:55
Re: Pro Servis in i-store.si izkušnje - katastrofa od podjet
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nikakor ne! Serviser (Dejan?) poden od podna; aroganten, nesramen, nestrokoven.

Zelo zelo dobre izkušnje pa z iStyle servisom. Brez kompliciranja, zavzeti, hitri, natančni. Kapo dol fantom - zares.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani