Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 60, 61, 62  Naslednja
iOS 11
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #501   Objavljeno 20.09.2017 08:18:27
Re: iOS 11
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Vedno samo pricakovanja in "jamBranje" ... kaj bi bilo... in kaj bi lahko se ... ipd. Smile ...

Grem stavit, da ce bi cez par mesecev vrnili nazaj iOS 10.x ... bi spet bilo cel kup "jamBranja" kako to in ono ni OK in kako je bilo prej bolje ... Smile Very Happy ... Jaz po parih mesecih uproabe sploh ne vem vec, kako je bilo prej Smile ... Pac se je treba navadit na novosti ... in pustiti casu cas ... Rolling Eyes Wink

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 03.09.2014
Prispevkov: 529
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #502   Objavljeno 20.09.2017 08:26:42
Re: iOS 11
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
tu pa tam kak bug , ampak bojo že popravili ..Men je IOS 11 super Very Happy
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 16.02.2012
Prispevkov: 1224
Kraj: Tam kjer cveti brnistra
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #503   Objavljeno 20.09.2017 08:30:51
Re: iOS 11
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Meni je 11 odlična še posebej na ipadu ko lahko furam 3 glasbene appe naenkrat v ozadju in zelo lahko je preklapljat med enim in drugim Smile

_________________
Lp Andrej 



______________
Iphone 14 PRO
Ipad 9 wifi 256gb
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 30.11.2007
Prispevkov: 320
Kraj: Maribor-Žalec
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #504   Objavljeno 20.09.2017 08:45:43
Re: iOS 11
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz imam težave z iOS11 na 6-ki plus in sicer, noče pošiljati ročno napisanih textov v sms. Slike pošilja, teh textov pa ne. Prav tako jih ne sprejme od drugega iPhone, ki ima še 10.3.3

_________________
iMac 24", 6Gb, OS El Captain, iMac 27 Sierra 16Gb, iMac 27, 3.7, 64Gb Monterey, iPhone 3G Iphone 5., iPhone 6+, iPad 1, iPad 4, iPad 9, iPhone 12
Daj kolikor vzameš in vse bo dobro!
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 25.03.2017
Prispevkov: 69
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #505   Objavljeno 20.09.2017 09:49:56
Re: iOS 11
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Takoj po upgrejdu sem imel v appstoru za updejtat 3 appe in mi to dela celo vecnost, nima veze ali je preko LTE-ja ali wifija... Keynote, Pages in pa PicsArt

Se komu?
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 02.11.2012
Prispevkov: 71
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #506   Objavljeno 20.09.2017 10:25:25
Re: iOS 11
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
sviizc je napisal/a:
Takoj po upgrejdu sem imel v appstoru za updejtat 3 appe in mi to dela celo vecnost, nima veze ali je preko LTE-ja ali wifija... Keynote, Pages in pa PicsArt

Se komu?


Na to težavo sem tudi jaz naletel, sicer 2 appa ampak update je trajal tako dolgo, da sem postal skoraj star zraven Very Happy

_________________
MacBook Pro 13 Retina 256Gb
iPhone 13 Pro 128Gb Graphite
Watch Nike Series 5 GPS 44mm
AirPods Pro 2
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 09.07.2010
Prispevkov: 404
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #507   Objavljeno 20.09.2017 13:21:12
Re: iOS 11
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mene pa povečane črke ne motijo "bold" pa me, zaenkrta na 6s in ipadu 2017 dela lepo pa navadit se bo malo treba Smile
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 24.07.2007
Prispevkov: 2060
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #508   Objavljeno 20.09.2017 14:01:07
Re: iOS 11
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mene pa baterija malo skrbi.

Vem, da je vedno poraba večja prvi dan ali dva - že zaradi uporabe in zaradi stvari, ki se dogajajo v ozadju, vendar se mi je danes izpraznila v kakšni uri iz 90% na 5%, polni pa se že 5 ur in še ni na 100%.

6s
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.06.2006
Prispevkov: 974
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #509   Objavljeno 20.09.2017 14:04:20
Re: iOS 11
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mene moti, da ko kao "sklopis" wifi preko CC, dejansko ne sklopis wifija ampak samo disconnectas iz omrezja.
Ce pa hoces wifi dejansko izklopit moras v settingse.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 25.03.2017
Prispevkov: 69
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #510   Objavljeno 20.09.2017 14:05:25
Re: iOS 11
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Meni jo isto hitro pobira, pocakat treba dan ali dva da ste stabilizira, iphone 7
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.11.2009
Prispevkov: 1639
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #511   Objavljeno 20.09.2017 14:13:21
Re: iOS 11
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Meni povsem normalno deluje, ne opazim nobene razlike

_________________
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1772
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #512   Objavljeno 20.09.2017 15:52:12
Re: iOS 11
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Meni baterija bolsa na iphone 7+ Smile

_________________
People dont know,what they want,until you show it to them ! - Steve Jobs
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 06.04.2013
Prispevkov: 1650
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #513   Objavljeno 20.09.2017 16:45:45
Re: iOS 11
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
weed|boy je napisal/a:
a obstajajo kaksna pametna navodila?

V iBooks so bila od vedno (in zastonj), če pa so "pametna", pa še ne vem. Very Happy
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 06.04.2013
Prispevkov: 1650
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #514   Objavljeno 20.09.2017 17:03:23
Re: iOS 11
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPaddy je napisal/a:
Tale File system je razočaranje, ker več kot očitno favorizira iCloud, ostali servisi so podcenjeni oz. se vsebina ne pokaže v celem oknu, kot pri iCloud, ampak v manjšem, recimo Dropbox itd. Kolikor sem videl, ne morem sam kreirati novih map na iPadu, ampak samo za iCloud. Razumem, da pač porivajo svoj oblačni servis, ampak ga naj vsaj zrihtajo, da bo na nivoju Dropboxa, ker ima še vedno en kup pomanjkljivosti, recimo možnost Linka za pošiljanje po mailu itd.

Ja, Files je zaenkrat malo švoh, ker smo verjetno vsi veliko pričakovali... dopuščam pa možnost, da je odvisno od razvijalca appa, kaj in kako bo gor. Dropbox se odpre v ločenem oknu, kot si omenil, enako velja za Mega, medtem ko Box se odpre znotraj oz. v celem.
Podobno sem npr. pričakoval, da bo tu FileBrowser polno dostopen, ampak je spet samo prikazano v ločenem oknu (samo segmenta Share With Apps in Network Folders kaže). FileHub-a pa sploh ni na seznamu.
Največ sem pričakoval pod "On My iPad", kjer trenutno vidim samo Notebook (ki ga samo testiram), nikjer ni recimo vsaj Pages, Numbers, Keynote... dejansko sem mislil, da bodo tu na kupu vsi lokalni storidži vidni, pa temu ni tako. Sem pa nekje danes bral, da so tri stopnje, kaj bo vidno, in da je odvisno od tega, kaj razvijalec določi: vse dokumente, samo en del ali pa nič.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 15.12.2007
Prispevkov: 31
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #515   Objavljeno 20.09.2017 17:22:30
Re: iOS 11
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
azrael je napisal/a:
Ja, Files je zaenkrat malo švoh, ker smo verjetno vsi veliko pričakovali... dopuščam pa možnost, da je odvisno od razvijalca appa, kaj in kako bo gor. Dropbox se odpre v ločenem oknu, kot si omenil, enako velja za Mega, medtem ko Box se odpre znotraj oz. v celem.
Podobno sem npr. pričakoval, da bo tu FileBrowser polno dostopen, ampak je spet samo prikazano v ločenem oknu (samo segmenta Share With Apps in Network Folders kaže). FileHub-a pa sploh ni na seznamu.
Največ sem pričakoval pod "On My iPad", kjer trenutno vidim samo Notebook (ki ga samo testiram), nikjer ni recimo vsaj Pages, Numbers, Keynote... dejansko sem mislil, da bodo tu na kupu vsi lokalni storidži vidni, pa temu ni tako. Sem pa nekje danes bral, da so tri stopnje, kaj bo vidno, in da je odvisno od tega, kaj razvijalec določi: vse dokumente, samo en del ali pa nič.


Aplikacije se morajo nadgraditi z podporo Files aplikacije. Zanekrat se je kolikor vem nadgradil Box, poleg iClouda seveda.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1230
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #516   Objavljeno 20.09.2017 18:04:23
Re: iOS 11
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Vedno samo pricakovanja in "jamBranje" ... kaj bi bilo... in kaj bi lahko se ... ipd. Smile ...

Najbolje, da sploh prenehamo karkoli komentirat, samo sprašujem se, zakaj potem forum. Če se ne sme napisat, kaj si kdo misli in kaj mu je všeč oz. kaj ne, potem je bolje, da naredite e-portal Jabuk, kjer pišete samo članke in pogojno dopustite še kakšno komentiranje spodaj, podobno, kot imajo recimo iMazagin (http://www.imagazin.si/). Mad

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #517   Objavljeno 20.09.2017 18:17:14
Re: iOS 11
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPaddy je napisal/a:
Najbolje, da sploh prenehamo karkoli komentirat, samo sprašujem se, zakaj potem forum. Če se ne sme napisat, kaj si kdo misli in kaj mu je všeč oz. kaj ne, potem je bolje, da naredite e-portal Jabuk, kjer pišete samo članke in pogojno dopustite še kakšno komentiranje spodaj, podobno, kot imajo recimo iMazagin (http://www.imagazin.si/). Mad


Tega nisem napisal... ampak malo preveri za seboj svoje prispevke... samo natolcevanje, kaj vse se pricakuje v naslednjem modelu... drugo leto jeseni bo pa spet eno zelo veliko razocaranje Wink...

Samo poglej za nekaj let nazaj, ko so uvedli touchID... veliko se je osialo, da to je brezveze, da ne bo delovalo tako, kot bi moralo... ipd.. pa poglej danes... ko je ravno obratno... Brez TouchID-ja ne gre vec... Wink ...

Nekateri se na neko zadevo zelo navezejo... in ne sprejemajo sprememb... ko se pa navadijo, pa je vse OK... Wink ...

Drugi pa samo cakamo, kdaj bo kaj novega in se znamomzelo hitro prilagoditi in sprejmemo novosti...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1230
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #518   Objavljeno 20.09.2017 19:17:11
Re: iOS 11
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Samo poglej za nekaj let nazaj, ko so uvedli touchID... veliko se je osialo, da to je brezveze, da ne bo delovalo tako, kot bi moralo... ipd.. pa poglej danes... ko je ravno obratno... Brez TouchID-ja ne gre vec... Wink ...

Nekateri se na neko zadevo zelo navezejo... in ne sprejemajo sprememb... ko se pa navadijo, pa je vse OK... Wink ...

Drugi pa samo cakamo, kdaj bo kaj novega in se znamomzelo hitro prilagoditi in sprejmemo novosti...

Ravno o tem sem pisal nedolgo nazaj, da bo enako s FaceID, vsaj pričakuje se to.
Jaz sem vsekakor za novosti in se vedno veselim le-teh, odkrito pa tudi grajam tisto, kar mi ni všeč. Poglej samo številke pri app koledarju. Sedaj so boldane, in glede na to, da imam na iPhonu še vedno iOS 10, mi je tam veliko boljše, ker so številke tanke. Izpade bolj "clean" in profesionalno, sedaj pa, na iPadu, mi tiste boldane številke pri koledarju kar sekajo v oči in še nekako "blurry" mi deluje vse skupaj. Enako velja za glavni naslov pri koledarju. Tudi boldan in povečan. Meni je bilo prej boljše. Wink Pač, komentiram, kaj mi ni všeč, morda pa koga to ne moti. Jaz koledar uporabljam dnevno in sem takoj opazil te spremembe, ki mi niso najbolj všeč. Je pa seveda veliko drugih stvari, ki so zelo v redu.

Ampak določene zadeve so vseeno narejeno "na pol", se mi zdi. Recimo Control center glede Wi-Fi. Zakaj ga v Control centru ne izklopi povsem, ampak to lahko storiš samo v Settings? To so neke čudne cvetke, ki mi niso preveč všeč. Poglej tudi animacije na iPadu, če zapreš app s "zaprtjem dlani", torej da skupaj potegneš pet prstov. Appi, ki so v docku, se drugače zapirajo, kot tisti, ki so v mapah. Nekonsistentna animacija pri zapiranju appov torej.

No, do sedaj sem bil pri Applu navajen res vrhunske uporabniške izkušnje, ki je vključevala pozornost na vsak detajl OSa, z iOS 11 pa opažam precej nekih "šlamparij" in nedodelanosti. Imam občutek, da so hoteli narediti nekatere stvari "na silo", pa bi lahko komot pustili nekatere stvari takšne, kot so. Pravijo, da ne spreminjaš tistega, kar je popolno samo zato, da nekaj spreminjaš. App Store mi je načeloma všeč in predstavlja dobrodošlo poživitev, vendar spet marsikje bold tekst, ki bi izpadel veliko bolj "clean", če ne bi bil boldan. No, morda bodo pa prihodnje leto šli spet v tanko pisavo in bo "nov design" Smile

Zanimivo pa, da je iOS 11 zaenkrat nameščen samo na 11% naprav, kar je relativno malo, iOS 10 pa na kar 80% naprav. Eden od razlogov je lanskoletni "fijasko" pri nameščanju iOS 10 in folk raje malo počaka, drugi pa ukinitev podpore za 32-bitne aplikacije. Jaz recimo ravno zaradi tega še ne dam iOS 11 na iPhona, ker mi nekatere zelo uporabne aplikacije še ne delujejo na iOS 11, ker jih razvijalci niso posodobili. Morda jih sploh ne bojo, bomo pač videli.

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10415
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #519   Objavljeno 20.09.2017 19:34:15
Re: iOS 11
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iOS 11 je uradno na voljo en dan in se ti zdi, da je 11% penetracija malo?
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1230
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #520   Objavljeno 20.09.2017 19:40:58
Re: iOS 11
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mikrohard je napisal/a:
iOS 11 je uradno na voljo en dan in se ti zdi, da je 11% penetracija malo?

Ja, zdi se mi relativno malo, glede na to, da je ogromno ljudi že junija nameščalo beta verzije. Po tej logiki, bi moralo biti nameščenih že vsaj 20-30% vseh naprav. Ali pa se motim, ne vem. Confused Ljudje so vedeli, da je včeraj izšel novi iOS in res verjetno ni problem samo pritisniti "Posodobi" v Settings. Dela je za cca. 15 minut.

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani