Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 92, 93, 94
iPhone 5s težave - take in drugačne
Jabi

Jabi

Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1861   Objavljeno 12.09.2017 21:53:29
Re: iPhone 5S - zamrzovanje od iOS 9.3.2 naprej
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
obro je napisal/a:
Pozdravljeni!

Zanima me, če ima še kdo težave z zamrzovanjem iPhona (5S) od nadgradnje na iOS 9.3.2 (enako, ali celo slabše pri 9.3.3). Zamrzovanje se pojavlja naključno – lahko je to med uporabo aplikacij, pri javljanju ali prekinjanju klica.

Sprva sem hibo pripisal zaščitnem stekelcu, ki sem ga snel. En teden je bil mir, tako da sem bil prepričan, da je bil mehanski razlog, vendar se je napaka pričela ponovno pojavljati.

Po zamrznitvi telefona je običajno zadosti, da ugasnem display (pritisk zgornje tipke za izklop). Po ponovni uporabi vse BP. Zanimivo, da v času zamrznitve, tipke (home, glasnost,…) sicer delajo normalno. Postalo je nevzdržno.
Mislil sem, da bo težava z resetom telefona izginila, vendar temu ni tako. Ravno včeraj šel skozi postopek, vse enako.

Mi lahko pomagate oz. predlagate? Kako ste sami zadevo rešili?

Hvala za odgovore!

Če se ne motim, ti nihče ni odgovoril na vprašanje. Žal tudi jaz nimam odgovora, imam pa popolnoma identično težavo. Tako da če ima kdo kakšno idejo, bom zelo hvaležna. Ker že resno razmišljam o nakupu novejšega modela, čeprav mi je 5S super.
Jablanator

Jablanator

Ženska

Prispevek: #1862   Objavljeno 17.09.2017 15:51:21
Re: iPhone 5s težave - take in drugačne
Pozdrav,

imam ihpone SE in macbook air star kaki dve leti. Kako rešit problem, namreč telefon se mi noče spoprijateljit z računalnikom prek bluetooth-a? Rabila bi ga za prenašanje fajlov z airdropom? Kako to rešit...domnevam, da je problem v telefonu, ker mac ga zazna in ko kliknem 'pair' najrpi napiše connected potem pa čez dve sekundi not connected, medtem ko se na telefonu niti ne pokaže, da naj bi zaznal computer On no

hvala in lp Smile
iPhone Developer

iPhone Developer

Ni navedeno

Prispevek: #1863   Objavljeno 17.09.2017 16:05:18
Za prenašanje z AirDrop-om ni potrebno pairat telefona.

https://support.apple.com/en-us/HT203106
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Kraj: Maribor-Žalec
Moški

Prispevek: #1864   Objavljeno 20.09.2017 09:40:51
da ne odpiram teme.
Hčerin 5s se ne odziva na touch oz. se odziva 10sekund, potem pa konec. Ga dam v sleep za kakšnik 15sek in potem spet dela svojih par sekund. Home gumb dela normalno. Naredil restore in ni nič pomagalo, nato clean install in zadeva je še vedno enaka. Screen protector folijo sem odstranil.
Ker je tamala jokala kot dež, sem popustil in šel po novo sedmico, ampak tega 5s, bi rad pa vseeno popravil. Kakšna ideja, nasvet, servis, prodaja za dele ...???
Kakršen koli namig super dobrodošel.

lp

Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2014 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani