Jabuk
iPhone kopije / LetGo!
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 24.04.2008
Prispevkov: 557
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 31.08.2017 10:34:23
iPhone kopije / LetGo!
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
V želji, da skdo ne "opeče" bi rad delil svojo zgodbo... Med vikendom se je pojavilo večje število oglasov na portalu LetGo za iPhone 7 Gold 128GB. Ker je bil en oglas oddan v Kranju sem iz firbca poklical in se dogovoril za ogled. Pred Tuš centrom sta me pričakala dva (zgledala sta kot indijca) lepo oblečena gospoda srednjih let.
Mi poda embalažo s telefonom. In to je bila edina stvar, ki je bila res slaba Smile Zelo bleda slika telefona ter slaba kvaliteta škatle. Prvi signal da nekaj ne štima. Ostalo kot original oz. morda celo originalno (polnilec, ubs, slušalke, aux adapter). Telefon sem pa gledal 5 minut in nisem mogel oceniti ali je original ali ne. Res dobra kopija! Na koncu preveril še serijsko in IMEI. In ena ja bila od 7 Plus, druga pa od 6s Smile

Na portalu je še nekaj podobnih oglasov. Pri vseh je cena okrog 470€. Vsi oglasi so oddani iz trgovskih centrov. Vsi odgovarjajo v zelo slabi slovenščini. In kljub prijavi in FB pogovoru Letgo oglasov ne odstrani :/ Bodite pozorni in povejte drugim Wink
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.11.2009
Prispevkov: 1639
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 31.08.2017 11:01:35
Re: iPhone kopije / LetGo!
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz avtomatično, če vidim da je polomljena slovenščina takoj pozabim na oglas.

_________________
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 17.08.2010
Prispevkov: 47
Kraj: Lj
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 31.08.2017 13:13:30
Re: iPhone kopije / LetGo!
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Podobno se je pred tednom dni zgodilo tudi meni. Na LetGo oglas, komunikacija hitra - lepa slovenščina. Cena ugodna, neverjetnih 450€.
Se dogovoriva za ogled in prevzem iPhone 7 128GB zlate barve.
Prvei stik s telefonom pri vklopu stikala za tiho je le ta zavibriral za cca 3 sekunde. Safari browser je bil ne vem kaj...resolucija in svetilnost zaslona slaba, pretemen na maksimumu. Ikone v nastavitvah šibke v barvah.
IMEI na nalepki na škatli in v telefonu se nista ujemala.
Škatla je bila slaba, polnilec kocka, sicer neki apple logo.
Sem mu vse stvari sproti lepo razložil, kaj in kako.

Ta isti oglas je bil še takrat takoj umaknjen iz prodaje, ampak se je pred nekaj dnevi spet pojavil s ceno za 20 eur več.

Mene pač ni nategnil, se pa lahko kdo najde, ki bo to spregledal in za ta denar kupil.
Pazite in obvestite. Smile
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.10.2008
Prispevkov: 2676
Kraj: Kočevje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 31.08.2017 13:16:45
Re: iPhone kopije / LetGo!
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
letgo ima zelo slabo podporo in pomoč naročnikov.
sam prodam veliko preko njega, toda bil sem že 3x nategnjen, da sem se brez veze pelal v ljubljano. ko zadevo prijaviš odgovornim, pravijo da bodo ukrepali. toda nikoli se še ni nič zgodilo.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani