Jabuk
Macbook Air display
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1772
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 03.08.2017 12:36:32
Macbook Air display
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zivjo , kupil sem macbook air 13 zadnji model 2017 in pa macbook navadnega z retina zaslonom ... Zanima me sledeče, ko jih primerjam vidim da je pri retina zaslonu boljše vse ,ampak ok to mi je jasno...Kar mi pa ni ,je pa to da ko predvajam film ali video HD 1080p zakaj je na retini lepse ? A ni HD-HD . Na iphone tu 7 + gledam netflix in je bolša grafika kot pa na mojem air ki pa tudi predvaja HD. Je mogoce kakšna nastavitev ali jaz nimam dobro to nastimano ? Hvala za pomoč ...

_________________
People dont know,what they want,until you show it to them ! - Steve Jobs
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3710
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 03.08.2017 16:25:48
Re: Macbook Air display
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Krco17 je napisal/a:
Zivjo , kupil sem macbook air 13 zadnji model 2017 in pa macbook navadnega z retina zaslonom ... Zanima me sledeče, ko jih primerjam vidim da je pri retina zaslonu boljše vse ,ampak ok to mi je jasno...Kar mi pa ni ,je pa to da ko predvajam film ali video HD 1080p zakaj je na retini lepse ? A ni HD-HD . Na iphone tu 7 + gledam netflix in je bolša grafika kot pa na mojem air ki pa tudi predvaja HD. Je mogoce kakšna nastavitev ali jaz nimam dobro to nastimano ? Hvala za pomoč ...


Štos je v resoluciji ekrana.
Tvoj iphone ima boljso resolucijo kot air, pa je zaslon precej manjsi. Torej je pixel posledično manjsi.

Jebi ga...air ni baš neki hudga kar se tiče panela. Seveda to ne mors primerjat z retino.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.06.2014
Prispevkov: 1772
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 07.08.2017 15:30:51
Re: Macbook Air display
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
agerg je napisal/a:
Štos je v resoluciji ekrana.
Tvoj iphone ima boljso resolucijo kot air, pa je zaslon precej manjsi. Torej je pixel posledično manjsi.

Jebi ga...air ni baš neki hudga kar se tiče panela. Seveda to ne mors primerjat z retino.


Dobro samo meni sevedno ni jasno to zdaj ... Zanima me kaj je najvec kar predvaja macbook air , ker ko grem jaz na youtube in imam kvaliteto nastimano na (samodejno) mi gre do 1080p ! Ali je to dejansko to , ker malo je neumno da naredis lap top , ki predvaja to ampak mu display ne omogoča .... Sploh mi ni jasno vec .. :/

_________________
People dont know,what they want,until you show it to them ! - Steve Jobs
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani