Jabuk
UK vs. SLO Appstore account
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 06.02.2011
Prispevkov: 37
Kraj: Bled
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 16.07.2017 22:22:05
UK vs. SLO Appstore account
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ko sem leta 2009 kupil moj prvi iPhone, sem si kreiral UK Appstore account, ki ga uporabljam še danes. Zadnje čase razmišljam, da bi ga spremenil v SLO account. Ima kdo izkušnje s tem - kako to poteka, kaj pridobim in kaj izgubim. Kaj se zgodi z aplikacijami, ki jih imam in v SLO storu niso na voljo? Ne želim pa imeti dveh accountov, tako, da nebi odprl novega accounta ampak bi UK account spremenil v SLO (mislim, da gre to samo preko supporta, ali se motim?).
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 01.12.2009
Prispevkov: 53
Kraj: Trzin
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 16.07.2017 22:30:38
Re: UK vs. SLO Appstore account
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Po mojih izkusnjah (iPad), za pridobiti nimas kaj, kvecjemu izgubis.Dolocenih aplikacij ni na voljo v slo app storu, ne vem pa kako je potem z updatei. Ti manjka kaka aplikacija v UK appstore in da je v Slo?
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10415
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 16.07.2017 22:38:38
Re: UK vs. SLO Appstore account
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pridobiš to, da dobiš aplikacije, ki so na voljo samo v slovenskem storu (ja... tudi take obstajajo). Prav tako pridobiš možnost uporabe slovenske kreditne kartice. Apple music je na voljo po slovenski ceni (ki je nižja od UK). Izgubiš pa možnost nakupa aplikacij, ki so v UK storu in jih ni pri nas (ne vem pa, kaj se zgodi z aplikacijami, ki so že kupljene... mislim, da ti posodobitve ostanejo).
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 04.09.2010
Prispevkov: 19
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 17.07.2017 09:35:41
Re: UK vs. SLO Appstore account
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ne bom pametoval, ker je od tega že dolgo in se je lahko vmes kaj spremenilo, samo ko sem jaz enkrat neki probval spreminjat države, sem imel kupljene aplikacije na slovenskem samo v SLO appstoru in kupljene na angleškem samo na UK storu.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 15.01.2016
Prispevkov: 107
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 17.07.2017 21:08:42
Re: UK vs. SLO Appstore account
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kaj pa ce samo regijo spremenis?
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani