Jabuk
apple tv ali mac mini
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 21.07.2008
Prispevkov: 15
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 02.12.2008 12:58:04
apple tv ali mac mini
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Odločam se za nakup naprave, ki mi bo omogočala predvajanje kvalitetnih video vsebin v dnevni sobi. Edina svar ki me moti pri apple tv je dejstvno, da bo najbrš na internetu vsak dan več HD filmov v 1080i ali celo 1080p in vse manj v 720p, ki jih lahko Apple tv predvaja in imam zato občutek, da bo v parih letih apple tv do neke mere postal neuporaben. Mac mini če se ne motim v nasprotnem primeru predvaja tudi 1080i ter 1080p.

Prosim za nasvet, kakšne so vaše izkušnje z obem napravama in kaj priporočate.

Imam pa US iTunes account tako, da filme bom lahko tudi kaj rental, ampak kakšne nadeljevanke pa potegnem tudi iz neta, ki bi jih prav tako rad gledal na TVju. Trenutno so te nadeljevanje vse v 720p ampak najbrš da bodo sčasoma tudi v 1080.

Hvala in Lp,

Gašper
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 30.09.2007
Prispevkov: 456
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 02.12.2008 13:26:24
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mnja. že izjava "par let" mi da mislit. kdo pa danes še kupuje za par let v naprej. sej ne veš kaj bo čez par let. hočem reči, da nimam smisla pretirana previdnost in uzrtost v bodočnost. ker boš verjetno falil Smile

sicer pa je macmini slaba izbira, ker ne premore digitalnih (prostorskih) audio izhodov. sicer sem bral, da se da nekaj "improvizirat" a meni vsako dodatno obešanje periferije ne diši.

v kolikor kolebaš med tema dvema izdelkoma ti sam raje svetujem atv. je pa res, da je morda nekoliko težji za usposobit.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani