Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 29, 30, 31  Naslednja
iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 30.07.2012
Prispevkov: 30
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #501   Objavljeno 03.01.2017 20:31:19
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
kerco46 je napisal/a:
v bistvu mi je sam rekel, da me lahko zapiše pa ko pride kak ajfon nazaj iz izposoje, da me obvestijo pa takrat prinesem svojega in oddam v popravilo. Nisem hotel čakati še dlje, ker je zaj bila lepa priložnost da nisem kaj dosti potreboval, pa sem zato takoj oddal pa vzel kaj so pač meli. Sem pa bil tudi optimističen za tista "le 2 tedna pa bo nazaj".

BTW čisto tako informativno, sedaj ko je izvengarancijsko popravilo in je vpoklic proizvajalca, takrat tudi velja tisti 40-dnevni rok?


Meni je na Telekomu v City parku v Ljubljani, zelo nesramno rekla, da kaj sploh sprašujem kdaj bo telefon, da bom itak obveščena preko sms-a in da imajo časa 45 dni. Tako, da ne vem.
Jaz upam na najboljše, pa da čimprej dobim telefon nazaj Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 15.08.2014
Prispevkov: 269
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #502   Objavljeno 03.01.2017 21:47:20
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jz sm danes dobil SMS da ga lahko pridem iskati 6s dal sm ga 15.12 na servis menajva baterije pa home button pokal nesel sm ga na emonogram.Cakali so cca 14 dni samo baterijo pa vmes bili se prazniki danes preverim status telefona na njihovi strani pa pise spodaj pod opombe

Aparat pregledan. Po navodilih družbe Apple naložena nova programska oprema. Preventivna zamenjava baterije. Očiščena tipka home. Narejen diagnostični test AST 2_ok. Aparat deluje po specifikacijah proizvajalca.

Poročam jutri kaj več ko dobim zadevo v roke Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 26.10.2010
Prispevkov: 318
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #503   Objavljeno 11.01.2017 18:52:50
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ima kdo mogoče težavo z Phone Noise Cancellation na 6S?

Ko imam funkcijo omogočeno, vedno dokaj glasno poči v slušalki, takoj ko kliknem za klic.

Če je funkcija onemogočena, pa deluje čisto normalno, brez poka.. Po tem sodeč sklepam, da je to neka software napaka?
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #504   Objavljeno 11.01.2017 18:53:45
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
blazhh je napisal/a:
Ima kdo mogoče težavo z Phone Noise Cancellation na 6S?

Ko imam funkcijo omogočeno, vedno dokaj glasno poči v slušalki, takoj ko kliknem za klic.

Če je funkcija onemogočena, pa deluje čisto normalno, brez poka.. Po tem sodeč sklepam, da je to neka software napaka?

Mogoče težava z zadnjim mikrofonom pri kameri.

LP
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 26.10.2010
Prispevkov: 318
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #505   Objavljeno 11.01.2017 22:22:15
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
gpc17 je napisal/a:
Mogoče težava z zadnjim mikrofonom pri kameri.

LP


Zvok med snemanjem videa snema normalno..

Kaj narediti v takšnem primeru?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 11.03.2013
Prispevkov: 585
Kraj: Sac,CA
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #506   Objavljeno 12.01.2017 06:02:47
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Je kdo to probal in opazil kaksno razliko v delovanju?

How to clear iPhone RAM memory
https://youtu.be/hpzgY4iWT3Q
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 15.01.2017
Prispevkov: 1
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #507   Objavljeno 15.01.2017 13:43:34
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdravo Very Happy

Jaz imam problem in sicer z 6+. Star je 3 mesece in na začetku nisem niti nastavila oppcijo, da odpiram z print ID-jem. Zdaj pred enim mesecem nazaj sem si pa hotela to nastaviti. In mi pri vsakem poskusu napiše FAIL predem sploh nastavim prst na "HOME button". Kaj predlagaste? A da nesem na popravilo? Vsake tolko časa imam probleme z odpiranjem telefona, in mi noče odpret, četudi pritisnem parkrat po home butonu al pa tipki za odklep.. In mi šele po minuti odpre, kot da ni bilo nič...

Naj še omenim, da sem 6+ kupila že dve leti nazaj vendar mi je proti koncu poletja padel v morje in sem imela še zavarovanega in so mi dali novega. Zdaj pa imam te probleme z novim iPhonom in garancijo so mi dal, ki traja valda še 1 leto, torej je še veljavna (od septembra).

Hvala vsem za odgovore in lep pozdrav,
AM
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 14.11.2009
Prispevkov: 30
Kraj: Maribor
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #508   Objavljeno 25.01.2017 23:01:14
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A je imel ze tak podoben flek na zaslonu 6s. Hec je da se komaj vidi le na črni podlagi na ostalih barvah ga ne vidiš . Ta slika pa je nastala ko sem zaslon slikal v temi. Garancija?


Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #509   Objavljeno 26.01.2017 06:55:09
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Že videno, potrebna menjava ekrana odnesi na servis.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 14.11.2009
Prispevkov: 30
Kraj: Maribor
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #510   Objavljeno 27.01.2017 08:49:08
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ker servis priporočate - servis EPL ali Istyle

LP
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 08.03.2009
Prispevkov: 1409
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #511   Objavljeno 27.01.2017 09:04:46
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
epl Like
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.02.2013
Prispevkov: 297
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #512   Objavljeno 27.01.2017 12:15:45
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ocnap še ima gsmservis.si? Stran ne deluje več.

Sicer pa vprašanje, iphone 6s je padel v vodo (nekaj malega), nekaj časa še delal nato pa backlight ugasnil, torej ekran je zelo temen.
EPL je zavrnil popravil, oksidacija konektorja.

Je kak servis v Lj (ali SLo), ki kaj takega lahko popravi?
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 06.11.2012
Prispevkov: 157
Kraj: Okolica Kranja
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #513   Objavljeno 27.01.2017 16:24:26
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni, očetu so se danes zjutraj na iPhonu zbrisale vse datoteke iz iCloud driva (imel kar nekaj exelovih datotek), včeraj zvečer pa so bile še vse. Šel sem že pogledat na icloud.com, kjer lahko restoras datoteke, ki si jih pred kratkim zbrisal, a je seznam prazen. Naredil sem tudi restore iz včerajšnega backupa, a ker backup shrani le datoteke, ki so lokalno shranjene na iPhonu, datotek ni vmes. Je mogoče še kakšna metoda?

Po restoru pa ga je tudi že nekajkrat vprašalo za iCloud kodo od neznanega maila (renepremieres@outlook.com)? Je mogoče to lahko kaj v povezavi z izgubljenimi datotekami?

Hvala za vsako pomoč
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #514   Objavljeno 27.01.2017 18:05:23
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Veron je napisal/a:
ocnap še ima gsmservis.si? Stran ne deluje več.

Sicer pa vprašanje, iphone 6s je padel v vodo (nekaj malega), nekaj časa še delal nato pa backlight ugasnil, torej ekran je zelo temen.
EPL je zavrnil popravil, oksidacija konektorja.

Je kak servis v Lj (ali SLo), ki kaj takega lahko popravi?


Probaj v Podutiku >> https://bitcom.si oz. http://www.iphone-servis.si

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #515   Objavljeno 27.01.2017 18:06:42
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ipaid je napisal/a:
Pozdravljeni, očetu so se danes zjutraj na iPhonu zbrisale vse datoteke iz iCloud driva (imel kar nekaj exelovih datotek), včeraj zvečer pa so bile še vse. Šel sem že pogledat na icloud.com, kjer lahko restoras datoteke, ki si jih pred kratkim zbrisal, a je seznam prazen. Naredil sem tudi restore iz včerajšnega backupa, a ker backup shrani le datoteke, ki so lokalno shranjene na iPhonu, datotek ni vmes. Je mogoče še kakšna metoda?

Po restoru pa ga je tudi že nekajkrat vprašalo za iCloud kodo od neznanega maila (renepremieres@outlook.com)? Je mogoče to lahko kaj v povezavi z izgubljenimi datotekami?

Hvala za vsako pomoč


Ce se je pojavljal nek cuden naslov za iCloud... potem nekaj ni OK ... Ali je od prejsnjega lastnika (ce je bil kupljen rabljen) ... ali pa je mogoce jailbreakan... in je kaksen piratski program registriran na koga drugega ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 06.11.2012
Prispevkov: 157
Kraj: Okolica Kranja
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #516   Objavljeno 27.01.2017 19:12:42
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Ce se je pojavljal nek cuden naslov za iCloud... potem nekaj ni OK ... Ali je od prejsnjega lastnika (ce je bil kupljen rabljen) ... ali pa je mogoce jailbreakan... in je kaksen piratski program registriran na koga drugega ...


Telefon je nov in ni jailbreakan. Ja nekaj sigurno ni vredu, samo ni mi jasno kaj bi bilo ... Se pa to prej nikoli ni zgodilo, ko sem ga restoral pa takoj ... Je pa bil moviebox nekaj časa nazaj gor (iz safarija s certifikatom)...
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 09.03.2009
Prispevkov: 57
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #517   Objavljeno 27.01.2017 19:20:49
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hm eno vprašanje za znalce itulifonov...doma imamo kar zajeten kupček i5C, i6, i6S in i7+...problem je oz. vsaj mislim da je, pri i6S, ki deluje perfektno, le zvok se pri pogovoru sliši drugače...drugače v smisli, da je pri ostalih iTulifonih naštiman nekje od pol do 2/3 naglas, pri i6S pa do konca in se slišli slabše kot pri ostalih. Obenem pa zvočnik deluje kot pri ostalih.
Ma kdo pojma kaj bi lahko bilo narobe oz. kaj narediti, da se zadeva popravi, ker niti ne vem ali je kaj narobe ali ne. Ali ima mogoče i6S zmanjšano jakost zvočnika?
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 25.12.2008
Prispevkov: 45
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #518   Objavljeno 10.02.2017 18:42:32
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ima še kdo problem z bluetooth slušalko. Včasih mi slušalka pri klicanju deluje normalno, včasih pa slušalka "zablokira" - jaz ne slišim nič in prav tako me ne slišijo drugi. Slušalko moram v tem primeru ugasniti in šele po cca. 5 sekundah slišim klic na telefonu. Težava se je pojavila, ko sem na telefon naložil iOS 10.2., vendar je težava kljub posodobitvi na iOS 10.2.1 še vedno prisotna. Je imel še kdo tako težavo in jo je uspel kako odpraviti?
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1230
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #519   Objavljeno 11.02.2017 11:49:00
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Klinc je napisal/a:
Ima še kdo problem z bluetooth slušalko. Včasih mi slušalka pri klicanju deluje normalno, včasih pa slušalka "zablokira" - jaz ne slišim nič in prav tako me ne slišijo drugi. Slušalko moram v tem primeru ugasniti in šele po cca. 5 sekundah slišim klic na telefonu. Težava se je pojavila, ko sem na telefon naložil iOS 10.2., vendar je težava kljub posodobitvi na iOS 10.2.1 še vedno prisotna. Je imel še kdo tako težavo in jo je uspel kako odpraviti?


Tudi jaz imam težave z Bluetooth slušalko Plantronics že kar nekaj časa. Občasno (k sreči ne vedno) se mi dogaja tako kot tebi: ko se oglasim na telefon, vse skupaj blokira, če pa ugasnem slušalko, da se "odveže" iz bluetootha, potem spet slišim sogovornika preko zvočnika na iPhonu, in če potem ponovno aktiviram slušako, da se poveže s telefonom, spet deluje normalno. To je zame precej nadležna stvar, ampak nekaj je očitno narobe z iOS in povezljivostjo bluetooth slušalk. Tudi pri meni kljub posodobitvi na 10.2.1 nič boljše. Cry Upam, da bomo kaj popravili to, ker do sedaj nikoli nisem imel težav z iPhone, sedaj pa kar že dve: tole in baterija, ki mi je začela zmrzovati, če sem na mrazu in uporabljam recimo fotoaparat oz. video. Kljub temu, da imam še cca. 50-60% baterije, se telefon kar ugasne in potem zahteva, da ga dam na elektriko. Ko to storim (vmes pa seveda zamudim kup priložnosti za družinsko fotografijo ali snemanje videa On no ), se prižge in spet kaže prejšnje stanje baterije. Seveda bo šel na servis za menjavo baterije... No, sicer sem zadovoljen s 6S in ga bom kar še obdržal ko konca leta, potem pa videl, kaj bodo dali ven.

Morda bom celo iPhone 8 letos preskočil in raje šel na iPhone 7S (če se bo imenoval tako), ki bo tudi cenejši, pa še vedno izboljšan glede na sedmico. Do sedaj sem telefon menjal na 2 leti, če me bodo pa razpi..., bom začel menjati na tri leta. Že tako sem sedaj rahlo zmeden, ker ne vem, kaj bo sedaj prišlo ven jeseni. Ta novi iPhone 8 bo popolnoma nov telefon s polno številko, ampak že sedmica je polna številka. Bodo dali ven letos poleg osmice tudi 7S, glede na to, da se omenjajo trije modeli? Če bodo dali ven res 7S, bom raje šel na to, pa potem prihodnje leto na 8S, ali kakorkoli se bo že imenoval (zasledil sem, da bo morda celo iPhone X, kar me ne moti). Wink

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 25.12.2008
Prispevkov: 45
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #520   Objavljeno 12.02.2017 12:01:34
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tudi jaz imam Plantronicsovo slusalko. Je mogoče tu kdo, ki ima slusalko druge znamke in se mu to ne dogaja? Ali je isto ne glede na slusalko?
« Poglej prejšnjo temo - iPhone težave - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 29, 30, 31  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani