Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 35, 36, 37  Naslednja
iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 08.03.2009
Prispevkov: 1409
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #261   Objavljeno 04.02.2017 08:35:40
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iAm je napisal/a:
Hello.

Zanima me ali je že kdo slišal za težavo, ki jo ima iPhone 7 Plus in sicer; "cracking sound" "clicking sound" ali pa kar rečeno po domače " pokanje ohišja ali zaslona".

Stvar je pa opazna oz. zelo slišna, ko obrneš telefon v landscape položaj in ko ga le držiš z obema rokama slišiš tisto rahlo pokanje, ki pa se seveda stopnjuje v večje oz. glasnejše. Telefon pa moraš "twistat" levo in desno med tem, ko ga držiš za levo in desno stran ob robu... Takrat se začuti še toliko bolj to "pokanje".

Bral sem veliko po spletu in ugotovil, da je ogromno takšnih primerov. Skoraj vsak tretji iPhone 7 ali 7 Plus da ima to težavo. Veliko je že na youtube objavljenih posnetkov za to vrsto problematike. Stvar je zelo nadležna. Pokanje začutiš in slišiš prav tako, če ga samo v eni roki držiš, sploh pa ko pritisneš "navidezno" home tipko.

Telefon je Simobilov za katerega je poblaščeni serviser Emonagram d.o.o ali pa še toliko bolj temačni Telesraj d.o.o.o.o neba. Slišal sem, da po novem ne menjajo iPhone mobilnih telefonov v primeru okvare, ampak ga oni odpirajo, vrtajo, žagajo, brusijo, drgnejo, grizejo, vtikajo, zažigajo, prdijo, smrdijo ter ti po vsem tem vrnejo telefon še v 1000x slabšem stanju. To pa mislim tako, da robovi skoraj vsi odstopajo, vidne sledi in praske, leča od fotoaparata polna prahu in še bi se dalo naštevat... Ima kdo kakšno izkušnjo s tema dvema serviserjema? Ali lahko zahtevam menjavo telefona? Ker verjetno se bodo zmrdovali in pametovali češ da to ni nič kak takšnega in podobne neumnosti. Telefon je star dva mesca... Težava pa se je pojavila že po prvem tednu in ta se je le stopnjevala, tako da telefon intezivno poka, škrta...

Prosim, za resne odgovore oz. konkretne z izkušnjo in realnimi možnostmi. ( Prosim brez butastih komentarjev npr. realna možnost - pojdi na servis in vprašaj itd. )

Hvala vsem, ki boste pomagali...


Imel enak problem na iPhone 6, krivda je tvoja ker si ga zvil(mehko ohišje), jaz sem zaspal na njem pa se je zvil:). Lahko probaš srečo na servisu ali pa prodaš.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 10.04.2009
Prispevkov: 1463
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #262   Objavljeno 04.02.2017 14:10:18
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
warcanoid je napisal/a:
Imel enak problem na iPhone 6, krivda je tvoja ker si ga zvil(mehko ohišje), jaz sem zaspal na njem pa se je zvil:). Lahko probaš srečo na servisu ali pa prodaš.


6ka je edina z "mehkim ohišjem". iPhone 6S in iPhone 7 imata veliko bolj trdnejši aluminij 7000 katerega ne zviješ z lahkoto oziroma se bi moral kar fajn potrudit.

_________________
Sent from my iPod shuffle
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 30.07.2013
Prispevkov: 202
Kraj: Slovenija
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #263   Objavljeno 05.02.2017 21:49:50
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Po 5 dneh kar imam plusa, mi je začel zvok štekat. Vse, glasba, video, zvonenje, kot, da bi bili zvočniki zanič.
In to kar naenkrat.

Je imel kdo podobne težave?

Tnx!
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 03.12.2008
Prispevkov: 1
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #264   Objavljeno 06.02.2017 08:41:26
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz pa imam težave da na iphone 7 mi naenkrat neha zvonit in recimo če grem na youtube mi ne delajo videi.
Se pravi,če me nekdo kliče mi telefon ne zvoni, kot da bi ga imel na tiho.

Nato ga ugasnem in ponovno vklopim in dela vse normalno... Probal sem ga resetirat ampak vedno isto, vsaka 2 dni spet ne dela...

POMOČ prosim Smile
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 19.11.2016
Prispevkov: 6
Kraj: Ljubljana
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #265   Objavljeno 07.02.2017 12:54:58
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zivjo, spet mam eno tezavo, ki se stalno pojavlja, v 3 mesecih odkar imam telefon, ze 5x.
V zadnjem tednu 2x. In sicer - ne prejemam sms sporocil, sprobala sem ze vse, resetirala, reboot, nastavla kot nov iphone, klicala na telekom - tam so mi potem smse sprostili in rekli, da ne morejo nic narediti glede tega, saj naj bi bil kriv apple, ker po prvem zablokiranem sms sporocilu blokira se vsa nadaljnja in da lahko samo cakam kdaj se bo spet ponovilo. No, danes se je spet. Ko sem dala sim v iphone 6, sem dobila vse smse za nazaj. Najraje bi telefon odnesla na servis, da ga zamenjajo, pa ne vem, ce bo to sploh pomagalo, ali se bo spet stvar ponovila...
Se se komu to dogaja?

Lp

_________________
Ne vem, zato sprašujem. Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.11.2012
Prispevkov: 946
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #266   Objavljeno 07.02.2017 13:27:45
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Lahko probaš pogledati na uradnih support forumih oz. kontaktiraš Apple...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 24.04.2014
Prispevkov: 246
Kraj: Posavje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #267   Objavljeno 07.02.2017 14:53:07
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tudi meni se to dogaja..v zadnjem mesecu se mi je že 4x zgodilo(samo včeraj 2x) in so mi potem na Telekomu sprostili sporočila. So pa rekli, da bodo kao preučili primer...je pa res nadležno to





Neeshee je napisal/a:
Zivjo, spet mam eno tezavo, ki se stalno pojavlja, v 3 mesecih odkar imam telefon, ze 5x.
V zadnjem tednu 2x. In sicer - ne prejemam sms sporocil, sprobala sem ze vse, resetirala, reboot, nastavla kot nov iphone, klicala na telekom - tam so mi potem smse sprostili in rekli, da ne morejo nic narediti glede tega, saj naj bi bil kriv apple, ker po prvem zablokiranem sms sporocilu blokira se vsa nadaljnja in da lahko samo cakam kdaj se bo spet ponovilo. No, danes se je spet. Ko sem dala sim v iphone 6, sem dobila vse smse za nazaj. Najraje bi telefon odnesla na servis, da ga zamenjajo, pa ne vem, ce bo to sploh pomagalo, ali se bo spet stvar ponovila...
Se se komu to dogaja?

Lp


_________________
I'm an idealist. I don't know where I'm going, but I'm on my way.
___________________________
 iPhone 15 Pro
 Macbook Air M2
 Apple Watch 7 45mm Red
 Apple Airpods 3
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 19.11.2016
Prispevkov: 6
Kraj: Ljubljana
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #268   Objavljeno 11.02.2017 11:32:51
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
robi07 je napisal/a:
Tudi meni se to dogaja..v zadnjem mesecu se mi je že 4x zgodilo(samo včeraj 2x) in so mi potem na Telekomu sprostili sporočila. So pa rekli, da bodo kao preučili primer...je pa res nadležno to







Meni se to dogaja zdaj na vsake 3 dni... resitev je zaenkrat ta, da dam sim kartico v star telefon. Pa potem nazaj v 7plus in deluje za 3 dni... sem ze 3x klicala na telekom pa pravijo da naj posodobim itunes, vse imam posodobljeno, druge resitve pa naj ne ni bilo zaenkrat... vendar ce bo to se dolgo trajalo bom sla na servis... sem pa gledala na tujih forumih, nic ne pomaga kar je tam pisalo, da naj bi. Tako da ocitno bo res treba pocakat...

_________________
Ne vem, zato sprašujem. Smile
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1230
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #269   Objavljeno 11.02.2017 11:39:43
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hm, glede na to, da se je nabral že za 13-14 strani težav z iPhone 7, ga bom skoraj zagotovo kar preskočil, čeprav sem se spogledoval z nakupom le-tega. Razen težav z baterijo, 6S dela "v nulo". Razz

Tudi sicer je s iPhone 7 precej drugih težav, kot luščenje barve tudi pri mat črni itd., pa še kaj bi se našlo. Izgleda, da jim zadnji modeli več niso tako brezhibni, kot so bili prejšnji. Moj 6S je prvi iPhone, kar sem jih imel, da bo moral na servis za menjavo baterije, čeprav načeloma nimam težav, ampak bom vseeno zamenjal. Wink

Upam, da bo iPhone 8 ali kakorkoli se bo že imenoval popravil te napake in se vrnil na pot stare slave, ko je res vse še delovalo brezhibno. Mad

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 29.05.2011
Prispevkov: 606
Kraj: Dragomelj
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #270   Objavljeno 11.02.2017 12:07:59
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz takih težav na iphone7 nimam. SMSi delajo bp, barva se ne lušči. Dela od začetka kot bi moral.

Sem pa tudi jaz na TK-ju, da ne bo pomote. Very Happy

_________________
A friend is someone who gives you total freedom to be yourself. (J.M.)

 Macbook M1 pro 14 (2021)
 Thunderbolt display 27
 iPhone 11pro
 Apple TV 4th generation
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 01.01.2013
Prispevkov: 56
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #271   Objavljeno 12.02.2017 07:55:57
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ne vem, 8+ let sem že lastnik iPhona od štirice naprej. Na začetku pri SM potem pri TK. Do sedaj še nisem imel praktično nobenih težav. sebe štejem kot bolj zahtevnega uporabnika, nikoli pa brez potrebe za namen testiranja svojih gadgetov ne izpostavljam ekstremnim pogojem. Pri uporabi Applovih naprav mi sledijo ostali v družini. Edina napaka, ki smo jo imeli do sedaj in ni povezana z prekomerno obrabo ali padcem aparata je baterija na 6S.

Se pa nekaj zavedam. Da elektronika ni vsemogočna, da se pri visoki nakladi izdelkov dogajajo napake, in to vzamem v zakup. Verjamem tudi da 100% "wories free" elektronike pač ne obstaja.

Zakaj Apple? Zato ker mi je všeč njihov koncept in filozofija. Kako predstavijo izdelek, kako izgleda ... Ne verjamem, da so brez napak in ni mi vseeno za ljudi, ki so verjetno izkoriščani v procesu izdelave njihovih izdelkov. Vendar se proti temu poskušam boriti tam, kjer imam vpliv.

iOS, Android, Windows... odloči se na to kaj ti je všeč s čim se bolje počutiš. Vsi so na zelo visoki ravni vsa tehnološka podjetja razvijajo in želijo biti najboljša. Naprave so zelo podobne ene malo boljše na določenem področju druge na drugem. Torej se odločamo glede malenkosti in tega kaj imajo naše oči raje Smile

_________________
---------------------
Watch 5 Nike+ SGAlu
iPhone 11 pro 256Gb SG
iPhone 7+ 128Gb SG
iPad Air 2 128 GB SG
iPad pro 10 256GB SG
Mac book Pro retina 15 late 2012
Mac book Pro retina 15 2019
Mac Mini i5 Iris late 2014
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #272   Objavljeno 12.02.2017 08:03:23
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jej30 je napisal/a:
Ne vem, 8+ let sem že lastnik iPhona od štirice naprej.

laž.
https://en.wikipedia.org/wiki/IPhone_4
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #273   Objavljeno 12.02.2017 09:25:01
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hhsk je napisal/a:
laž.
https://en.wikipedia.org/wiki/IPhone_4


Hehe... meni se je tudi zdelo napihnjeno tistih "8+" in "od stirice naprej" ... Laughing Rolling Eyes

Imam ravno enega takega, ki ga je zacela uporabljati zena... Wink Dela cisto zadovoljivo... edino HOME gumb malo zafrkava... in vcasih ne prime "v prvo" ... Pa sem in tja je problem s kaksno apliakcije, kjer ni na voljo verzijo za tako stare naprave ...




_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 01.01.2013
Prispevkov: 56
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #274   Objavljeno 12.02.2017 10:08:46
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hhsk je napisal/a:
laž.
https://en.wikipedia.org/wiki/IPhone_4


Ni laž preprosto sem se malo zapisal...Ti si pa tipičen Slovencelj, takoj obtožiš nekoga (laž je grda obtožba), čaprav je popolnoma nedolžna napaka, sem pa fan Appla vsaj 8+ let. Res nisem imel ne denarja ne možnosti Phona nabaviti takoj sem pa pred tem imel različne iPode.

Nisi dojel kaj sem želel napisati. Verjetno težko razumeš ... če ni nekaj napisano kot žalitev. Pa o meni ne veš nič.

_________________
---------------------
Watch 5 Nike+ SGAlu
iPhone 11 pro 256Gb SG
iPhone 7+ 128Gb SG
iPad Air 2 128 GB SG
iPad pro 10 256GB SG
Mac book Pro retina 15 late 2012
Mac book Pro retina 15 2019
Mac Mini i5 Iris late 2014
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 01.01.2013
Prispevkov: 56
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #275   Objavljeno 12.02.2017 10:10:05
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Hehe... meni se je tudi zdelo napihnjeno tistih "8+" in "od stirice naprej" ... Laughing Rolling Eyes

Imam ravno enega takega, ki ga je zacela uporabljati zena... Wink Dela cisto zadovoljivo... edino HOME gumb malo zafrkava... in vcasih ne prime "v prvo" ... Pa sem in tja je problem s kaksno apliakcije, kjer ni na voljo verzijo za tako stare naprave ...




Se opravičujem za nedosleden zapis. Fan sam 8+ let Iphone pa imam že od štirice.

_________________
---------------------
Watch 5 Nike+ SGAlu
iPhone 11 pro 256Gb SG
iPhone 7+ 128Gb SG
iPad Air 2 128 GB SG
iPad pro 10 256GB SG
Mac book Pro retina 15 late 2012
Mac book Pro retina 15 2019
Mac Mini i5 Iris late 2014
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #276   Objavljeno 12.02.2017 10:29:17
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
o joj ne huduj se no. nisem jaz kriv, da se ti motiš. Cool
če pa že kdo koga obtužuje si to ti, kr še 1x preberi svoj zapis namenjen meni.
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 09.02.2017
Prispevkov: 4
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #277   Objavljeno 13.02.2017 00:00:00
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Uporabniki iPhone 7 ali vas lahko prosim za kratek test in feedback. Jaz imam tezavo ob uporabi slusalk, da slisim neko pokanje v slusalkah, ko klikam po telefonu. Naredil sem software reset, zamenjal slusalke.. Ko kliknem Phone (za klicanje) in home button je prisotno neko pokanje v slusalkah (vedno). Ali lahko kdo to stestira prosim. Problem se pojavlja tudi drugje, ampak tukaj vedno 'poka'.

P.S.: telefon naj ne bo mutan

Hvala!
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #278   Objavljeno 13.02.2017 06:00:16
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
piksna je napisal/a:
Uporabniki iPhone 7 ali vas lahko prosim za kratek test in feedback. Jaz imam tezavo ob uporabi slusalk, da slisim neko pokanje v slusalkah, ko klikam po telefonu. Naredil sem software reset, zamenjal slusalke.. Ko kliknem Phone (za klicanje) in home button je prisotno neko pokanje v slusalkah (vedno). Ali lahko kdo to stestira prosim. Problem se pojavlja tudi drugje, ampak tukaj vedno 'poka'.

P.S.: telefon naj ne bo mutan

Hvala!


Verjetno bi bi bilo bolje, ce najprej pogledas, ce je kaksen odgovor na tvoje enako vprasanje postavljeno pred parimi dnevi Wink >> http://www.jabuk.si/pbb/viewtopic.php?p=490181#490181

Sicer pa sem mnenja, da je premalo podrobno opisano, kaj tocno naj se testira... in kako se slisi to pokanje... Ce bi bilo zares motece in prisotno se pri kom, bi verjetno ze kdo kaj napisal... pomoje bo najbolje, da gres do servisa in jim tam demonstriras problem...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabi

Jabi

Pridružen/a: 09.02.2017
Prispevkov: 4
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #279   Objavljeno 13.02.2017 22:28:16
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Verjetno bi bi bilo bolje, ce najprej pogledas, ce je kaksen odgovor na tvoje enako vprasanje postavljeno pred parimi dnevi Wink >> http://www.jabuk.si/pbb/viewtopic.php?p=490181#490181

Sicer pa sem mnenja, da je premalo podrobno opisano, kaj tocno naj se testira... in kako se slisi to pokanje... Ce bi bilo zares motece in prisotno se pri kom, bi verjetno ze kdo kaj napisal... pomoje bo najbolje, da gres do servisa in jim tam demonstriras problem...

Odpru sem temo in potem nisem našel več teme, zato sem tukaj vprašal.. My bad Smile

Na kratko:
- Telefon ne sme imeti utišan sound
- Slušalke morajo biti priklopljene

Vedno, ko kliknem na Phone (in se odpre številčnica za klicanje) se pojavi neko pokanje v slušalkah, potem ko pritisnem Home button se ponovno pojavi pokanje.. V brskalniku se pojavlja čisto random, če pa telefon pustim na miru, npr. da poslušam glasbo in da nič ne delam na telefonu pa pokov ni (ne glede na premikanje konektorja)..

Weird issue Smile
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 14.07.2015
Prispevkov: 62
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #280   Objavljeno 21.02.2017 01:25:42
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Dober, da imam 5 dni že Iphona, sicer ne bi šel med vas vernike, ko vidim, koliko zežav je i Ajfoni. Kako aplikacijo svetujete za prenos podatkov z Win Phona na IOS ? Stike so mi že preselili v kompletu ta dolge verzije....

In pa želel bi si melodij z stare Lumie, ali to gre ali je treba plačati Ajfonu pa kupiti nove ?
« Poglej prejšnjo temo - iPhone težave - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 35, 36, 37  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani