Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4
App Store
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3710
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #61   Objavljeno 25.11.2016 23:29:32
Re: App Store
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Rok.Si je napisal/a:
Odvisno kaj potrebuješ Smile

En glavnih za OSX je (kar se mene tiče) Paragon. Very Happy
En glavnih za iOS pa je TurboScan, ker ga vsakodnevno rabim za službo Idea Ti tega morda ne potrebuješ Very Happy


Ko ze omenjas turbo scan. Men je bolj vsec genius scan. Sta pa obe plačljivi in meni je to tut must have app.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.06.2011
Prispevkov: 674
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #62   Objavljeno 27.12.2016 16:01:56
Re: App Store
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni,

moja situacija naslednja, rad bi na slovenskem storeju kupil eno aplikacijo, vendar nisem imetnik slovenske mastercard ali Vise. A je morda kdo pri volji, da bi mi aplikacijo "podaril", seveda mu znesek še predhodno nakažem preko Pay Pal ali Revolut aplikacije. Raje slednje, da še obenem vidim, kako deluje pošiljanje denarja preko Revolut aplikacije Rolling Eyes

Če se komu da, me lahko kontaktira na zs, vendar tisti s poštenimi nameni, katere kolikor tolikor že "poznam".

Sicer vem, da obstajajo Gift Cards, ampak bi nabava terjala nekaj dni ali vožnjo po le to, več deset km.

Hvala.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 07.07.2010
Prispevkov: 474
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #63   Objavljeno 28.12.2016 08:12:11
Re: App Store
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kontaktiraj me na zs pa se dogovoriva če je še aktualno...
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 19.12.2013
Prispevkov: 17
Kraj: Prekmurje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #64   Objavljeno 18.01.2017 15:39:34
Re: App Store
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Lep pozdrav!
Imam eno situacijo in me zanima, če je pri vas tudi kdaj pa kdaj tako.. Very Happy namreč.. ko na predplačniški kartici zmanjka denarja ne morem "updejtati" niti že nameščenih aplikacij. Včasih zna biti prav nadležno, ker ne razumem zakaj se je to kar na enkrat spemenilo, do pred kratkim nisem imel problemov z tem.. zdaj pa sem na enkrat ugotovil, da enostavno noče "updejtat".. saj ni problem imet vedno nekaj evrov na kartici, ampak se včasih zgodi, da zmanjka in potem traja spet dan ali dva, da steče transakcija.. Very Happy upam, da razumete kaj imam v mislih.. Lp Very Happy

_________________
 iPhone 8 64GB  MacBook Pro Retina 13 
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.07.2010
Prispevkov: 2753
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #65   Objavljeno 18.01.2017 16:23:35
Re: App Store
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Noče updejtat, ker že pri zadnjem nakupu nisi imel na računu dovolj sredstev. Lahko je striglo samo za cent ali dva. Aplikacijo ali karkoli že si vseeno lahko "kupil", na ta način pa te bo zdaj prisililo, da "nakup" do konca poravnaš. Nakaži si na kartico evro ali dva, pa bo.
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 19.12.2013
Prispevkov: 17
Kraj: Prekmurje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #66   Objavljeno 18.01.2017 22:12:08
Re: App Store
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jerca je napisal/a:
Noče updejtat, ker že pri zadnjem nakupu nisi imel na računu dovolj sredstev. Lahko je striglo samo za cent ali dva. Aplikacijo ali karkoli že si vseeno lahko "kupil", na ta način pa te bo zdaj prisililo, da "nakup" do konca poravnaš. Nakaži si na kartico evro ali dva, pa bo.

tudi pri zastonj aplikacijah se pojavi ta problem.. ni problem nakazat evro ali dva, ampak je nadležno, ker prej tega ni delalo.. oz. eni imajo brez kartice in dela bp.. vseeno hvala..

_________________
 iPhone 8 64GB  MacBook Pro Retina 13 
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.07.2010
Prispevkov: 2753
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #67   Objavljeno 19.01.2017 07:16:05
Re: App Store
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja, tudi pri free aplikacijah se to pojavi. Tisti, ki imajo brez kartice pa uporabljajo samo free aplikacije, oz. niso kupovali aplikacij z premalo denarja na računu. Beri še enkrat moj prejšnji post kaj je razlog temu da ne moreš updejtat. Naloži dobroimetje pa bo spet vse ok.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 08.03.2009
Prispevkov: 1409
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #68   Objavljeno 19.01.2017 07:29:17
Re: App Store
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Odstrani/izbriši kartico pa bo šlo.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani