Jabuk
Profesorji na srednjih tehničnih šolah
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 17.01.2017 17:35:04
Profesorji na srednjih tehničnih šolah
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
v temi plc krmilnikih sem vidu, da sva z numijem obiskovala isto srednjo šolo, no pa da ne smetimo tam teme, se mi je zdel, da bi odpru eno na to temo, ker nekateri profesorji na teh teksaških srednjih šolah, so kr omembe vredni Very Happy

aja jaz sem bil kar na dveh ljubljanskih teksaških šolah, na tistem osnovnem prvotnem najbolj glamuroznem pri stadijonu, kjer je omara iz hodnika letela ven iz 6 štuka pred mojimi očmi (danes SPSŠB) in na tem drugem litostrojskem (SŠTS Šiška) in bi se rad spomnu še kakega patrona iz originalnega teksasa.. Very Happy
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 06.04.2014
Prispevkov: 1409
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 18.01.2017 21:52:22
Re: Profesorji na srednjih tehničnih šolah
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Prva dva letnika sta bla bedna na srednji, pol 3., 4., in 5. letnik je bla pa taka žurka vsak dan...
Lejga un Korenčan, k smo mel prakso pr njemu, smo mu prnesl flašo vina, pa nas je domov spustil.
Pol u ntablontn, tagobčn za prakso tud, se ne spomnm imena, k je kr sred prakse na mizo skoču pa začel pet "Čiiiist nooor". Modelu dogajal 100km/h na uro.
Pa un za matematko, k je bil mal zmeden, pa mamo enkrat u prtljičju pouk, pa en se tko neki mota uzun pod oknom, pa prfox odpre, pa vpraša mudela: "kaj pa delaš?" pa mu un reče: "zvijam", pa mu prfox nazaj prbije: "no ti kr zviji, sam bolj potih", pa zapre okn, mi smo se pol celo uro smejal. Ajajaj.
Ampak Litostorj niti ni bil tak texas, mogoče prva dva letnika, pol smo bli pa sami kerlci, smo se še marsikej naučil. Smile
Hahaha o so bli cajti, ni nam blo dougčas, vsak dan smo ga neki ušpilal.

_________________
Mac mini M1 16GB, 2TB "Genie" 11.4
iPhone Xs Max 256GB 14.6
iPad Pro gen3 256GB 14.6
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 22.01.2017 22:03:37
Re: Profesorji na srednjih tehničnih šolah
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hehe joj joj joj, pogrešam srednješolske dni.

pri nas je bil slavni slavc velikokrat prvo uro, pač neka elektrotehnika, bohsigavedi kaj smo se tm učil, ko si se samo pofočkal po 5 minutah pa odšel na wc, do klopčiča pa seveda pit stop v kolesarnici Very Happy

pa bogi keko, men se je prov smilu, čeprov me je enkrat po krivem nahrulu k žvau.

pa vreščaj bebec me ni maru sploh. sem mel kr cel let šut pri njemu, kr tko mal sam zato, ker me pač ni prenesu, jaz pa njega ne. Smile

kdaj si hodu na litostroj nummy?
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani