Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 29, 30, 31  Naslednja
iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3713
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #441   Objavljeno 09.12.2016 22:55:31
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@gpc17... ok, ocitno sem bil tolk pazljiv da nikol nism nic potrgal in odlepil.

A hoces rect da morte ob menjavi baterije menjate te trakove al kaj? Al samo v primeru se se jo strga ali odlepi?

Ce prav vidim je to itak nalepljeno da alu ohišja. Ni pa nalepljeno na ekran. To je dejansko tesnilo med alu in ekranom. In ce ni poškodovano ob odpiranju ne vidim smisla po menjavi. Se motim?

Edit: a to je samo spodaj in zgoraj? Al je dejasnko tanka linija tudi ob straneh?
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #442   Objavljeno 10.12.2016 07:27:16
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
V vsakem primeru se menja, ker ponavadi se vedno strga oz. zmečka.

Ja tudi ob strani je, pomoje so s tem rešili klikanje ekrana, ki je bil prej prisoten na i6 Smile
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3713
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #443   Objavljeno 10.12.2016 09:32:20
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
gpc17 je napisal/a:
V vsakem primeru se menja, ker ponavadi se vedno strga oz. zmečka.

Ja tudi ob strani je, pomoje so s tem rešili klikanje ekrana, ki je bil prej prisoten na i6 Smile


Huh, tole pa ni simpl za zamenjat. Mas to kako pripravco da je enostavno za zamenjat? Na roke limat, da je lepo naravnost ... hm?
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 01.01.2013
Prispevkov: 56
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #444   Objavljeno 10.12.2016 12:31:23
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jabolčno seme je napisal/a:
Sorry za delay....Nič posebnega ni bilo. Prosila je, da ji po mailu pošljem serijsko številko telefona, nato pa me je še enkrat klicala. Povedala je, da so bile težave z dobavo baterij, kar so mi v drugo prijazno razložili itak že na EPLju (Gal je bil, da ga malo pohvalim)...in da so se razmere uredile...in da naj bi vse skupaj trajalo samo še 5-7 dni...kar je, če se spomnim mojega starega Sony Ericssona bilo včasih vprašanje petih sekund....faaakkkkkk. Gospa Maria se je lepo potrudila, me povabila če se karkoli zatakne naj ji javim tako, da "don't giving a shit about customers" vzamem nazaj...ampak sistem menjave baterije mi je pa še naprej brezvezen.

Kar se mene tiče, bom počakal da naval mine...potem pa se bom (upam in v tem smislu sva z Galom tudi govorila) z EPLjem zmenil in prišel raje 2x in bil minimalno brez telefona. Sem Gala spraševal tudi kako je če baterijo samoplačniško zamenjam (vsaka podobnost z zdravstvom je naključna hahahahh)...ker dam raje nekaj denarja kot da se najebem s študiranjem androida in prenašanjem podatkov...pa itak ni bilo baterij za dobit. Bomo vidli!

Kar se tiče šestice, nimam pojma...močno pa dvomim da bi se lahko pri tako veliki kompaniji karkoli zgodilo brez worlwide programa kot je v primeru 6s...

Za konec pa najbolj zanimivo: na mailu, ki sem ga poslal Cooku ni bilo moje telefonske...ga. Maria pa jo je čudežno imela!!?? Še dobro, da mi ni pripela kakšnega selfija iz telefona, kjer si vrtam po nosu...😅😅😅


Svoje podatke si posredoval na iTunnes accountu (saj si dal serijsko telefona?) Telefon si pa registriral na svoj itunnes acc. To bo verjetno. Brez špijonaže ipd.

_________________
---------------------
Watch 5 Nike+ SGAlu
iPhone 11 pro 256Gb SG
iPhone 7+ 128Gb SG
iPad Air 2 128 GB SG
iPad pro 10 256GB SG
Mac book Pro retina 15 late 2012
Mac book Pro retina 15 2019
Mac Mini i5 Iris late 2014
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 01.01.2013
Prispevkov: 56
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #445   Objavljeno 10.12.2016 12:45:00
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ali zna kdo odgovoriti zakaj moraš na servis (Telekom - EPL) dostaviti telefon v factory resetu. Backup podatkov razumem, izklop iTunnesa in Find my phone tudi, aja očitno ne verjamejo svojim serviserjem, da ne brskajo po telefonih. Mogoče je pa zato servis tako dolg (hec). Malo sem preveril po tujih forumih in se povsod razburjajo ker traja servis 3-4 dni. Torej je mogoče tudi krajše kot 5-7 dni ali pa en mesec.

Sicer pa v veliko servisi (ki so na žalost daleč od Slovenije) zamenjajo baterijo pred tabo. Prvič sem menjal baterijo na iPhone 4 in potem na iP5, sem potreboval prvič cca. 25 min, drugič pa dobrih 10 min. Testiranja za katere vem nobeno ne traja več kot par minut. Pa verjetno ne poznam vsega. Verjamem, da bi se dalo bistveno drugače izpeljat zamenjavo, bolj uporabnikom prijazno.

_________________
---------------------
Watch 5 Nike+ SGAlu
iPhone 11 pro 256Gb SG
iPhone 7+ 128Gb SG
iPad Air 2 128 GB SG
iPad pro 10 256GB SG
Mac book Pro retina 15 late 2012
Mac book Pro retina 15 2019
Mac Mini i5 Iris late 2014
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9124
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #446   Objavljeno 10.12.2016 14:34:21
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jej30 je napisal/a:
Ali zna kdo odgovoriti zakaj moraš na servis (Telekom - EPL) dostaviti telefon v factory resetu. Backup podatkov razumem, izklop iTunnesa in Find my phone tudi, aja očitno ne verjamejo svojim serviserjem, da ne brskajo po telefonih. Mogoče je pa zato servis tako dolg (hec). Malo sem preveril po tujih forumih in se povsod razburjajo ker traja servis 3-4 dni. Torej je mogoče tudi krajše kot 5-7 dni ali pa en mesec.

Sicer pa v veliko servisi (ki so na žalost daleč od Slovenije) zamenjajo baterijo pred tabo. Prvič sem menjal baterijo na iPhone 4 in potem na iP5, sem potreboval prvič cca. 25 min, drugič pa dobrih 10 min. Testiranja za katere vem nobeno ne traja več kot par minut. Pa verjetno ne poznam vsega. Verjamem, da bi se dalo bistveno drugače izpeljat zamenjavo, bolj uporabnikom prijazno.


Pomoje je najbol, da gres na EPL ponudit svojo pomoc. Take kvalitetne kadre Trenutno ful rabijo.

_________________
Get a life, get a Mac! ¯\_(ツ)_/¯
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2008
Prispevkov: 3754
Kraj: ThePirateBay....
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #447   Objavljeno 10.12.2016 16:28:07
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
macata je napisal/a:
Pomoje je najbol, da gres na EPL ponudit svojo pomoc. Take kvalitetne kadre Trenutno ful rabijo.



Pa sej kaj pa misliš da ta EPL obvlada stvar al kaj osnove in en kup laži to je pa vse.

Niti en servis ni niti približno prefesionalen tukaj v sloveniji in nikoli ne bo neko osnovo ti zrihtajo pa še to morjo zato ker kao apple vse spremlja.

Jebe se Applu za nek servis iz slovenije važno, da njim kaplja teli kekci pa neki wanabee po svoje drkajo kurac.

_________________
Lp,Dejc

Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27195
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #448   Objavljeno 10.12.2016 17:29:04
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jej30 je napisal/a:
Ali zna kdo odgovoriti zakaj moraš na servis (Telekom - EPL) dostaviti telefon v factory resetu. Backup podatkov razumem, izklop iTunnesa in Find my phone tudi, aja očitno ne verjamejo svojim serviserjem, da ne brskajo po telefonih. Mogoče je pa zato servis tako dolg (hec). Malo sem preveril po tujih forumih in se povsod razburjajo ker traja servis 3-4 dni. Torej je mogoče tudi krajše kot 5-7 dni ali pa en mesec.

Sicer pa v veliko servisi (ki so na žalost daleč od Slovenije) zamenjajo baterijo pred tabo. Prvič sem menjal baterijo na iPhone 4 in potem na iP5, sem potreboval prvič cca. 25 min, drugič pa dobrih 10 min. Testiranja za katere vem nobeno ne traja več kot par minut. Pa verjetno ne poznam vsega. Verjamem, da bi se dalo bistveno drugače izpeljat zamenjavo, bolj uporabnikom prijazno.


Noja... V Italiji se spomnim v casih iPhone 3G in 3GS, da je bilo treba na garancijsko reklamacijo cakati skoraj en mesec ... Ko se je dalo iPhone oddati pri nas za garancijsko uveljavljanje okvare, je ponavadi trajala samo en dan... Ce si ga oddal en dan dopoldan, si ponavadi naslednji dan popoldan ze dobil novega ... Je bilo pa to takrat ko se je vedno aparat menjal za novega... Kar pa nekaterim ni bilo vsec in so vedno jamrali... drugi pa so to izkoriscali in podrajsane telefone odnesli v servis, da so potem dobili nove, brez prask ... Smile ... Zal je bilo ocitno tega prevec (pac smo se vedno locirani precej blizu balkana in nekateri se tudi temu primerno obnasajo Smile ... ) ... in so zaceli zadeve popravljati in ne vec menjavati za nov aparat ...

In to, da ti menjajo baterijo pred teboj v 15 minutah je bilo verjetno na nepooblascenem servisu, ki precej korakov testiranj izpustijo Smile ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 28.04.2012
Prispevkov: 601
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #449   Objavljeno 10.12.2016 21:53:18
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
agerg je napisal/a:
O cem ti govoris? Kaksen lepilni trak? Ni nobenega lepilnega traku med zaslonom in ohišjem!


Vidim, da si ze dobil odgovore od drugih.
Vam vsem pa hvala Very Happy

_________________
 iPhone 6s 64 gb Space Gray   iPad Air 16 gb Cellular Space Gray   / 
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 26.10.2016
Prispevkov: 72
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #450   Objavljeno 10.12.2016 22:46:04
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
tehnična podpora do 11 febr 2017
garancija do 12.11. 2017

kaj pomeni tehnična podpora ?
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #451   Objavljeno 10.12.2016 23:36:04
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
stuhec je napisal/a:
tehnična podpora do 11 febr 2017
garancija do 12.11. 2017

kaj pomeni tehnična podpora ?


Brezplacna podpora / pomoc za aparat na stevilki 080 080 321 (Apple Support).
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 01.01.2013
Prispevkov: 56
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #452   Objavljeno 11.12.2016 09:02:51
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
macata je napisal/a:
Pomoje je najbol, da gres na EPL ponudit svojo pomoc. Take kvalitetne kadre Trenutno ful rabijo.


Lahko bi bilo kvečjemu obratno Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
---------------------
Watch 5 Nike+ SGAlu
iPhone 11 pro 256Gb SG
iPhone 7+ 128Gb SG
iPad Air 2 128 GB SG
iPad pro 10 256GB SG
Mac book Pro retina 15 late 2012
Mac book Pro retina 15 2019
Mac Mini i5 Iris late 2014
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 01.01.2013
Prispevkov: 56
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #453   Objavljeno 11.12.2016 09:06:32
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Noja... V Italiji se spomnim v casih iPhone 3G in 3GS, da je bilo treba na garancijsko reklamacijo cakati skoraj en mesec ... Ko se je dalo iPhone oddati pri nas za garancijsko uveljavljanje okvare, je ponavadi trajala samo en dan... Ce si ga oddal en dan dopoldan, si ponavadi naslednji dan popoldan ze dobil novega ... Je bilo pa to takrat ko se je vedno aparat menjal za novega... Kar pa nekaterim ni bilo vsec in so vedno jamrali... drugi pa so to izkoriscali in podrajsane telefone odnesli v servis, da so potem dobili nove, brez prask ... Smile ... Zal je bilo ocitno tega prevec (pac smo se vedno locirani precej blizu balkana in nekateri se tudi temu primerno obnasajo Smile ... ) ... in so zaceli zadeve popravljati in ne vec menjavati za nov aparat ...

In to, da ti menjajo baterijo pred teboj v 15 minutah je bilo verjetno na nepooblascenem servisu, ki precej korakov testiranj izpustijo Smile ...


To je pa res, pa ne traja niti 15 minut. Very Happy Sicer pa ko sam menjaš tudi nekaj veliko ne testiraš, ker ne moreš, razen dela ali ne dela. Pa vendar še vedno trdim, da se naši "uradni" servisi veliko preveč izgovarjajo na višjo silo verjetno več kot bi bilo treba (ne vsi so tudi svetle izjeme).

_________________
---------------------
Watch 5 Nike+ SGAlu
iPhone 11 pro 256Gb SG
iPhone 7+ 128Gb SG
iPad Air 2 128 GB SG
iPad pro 10 256GB SG
Mac book Pro retina 15 late 2012
Mac book Pro retina 15 2019
Mac Mini i5 Iris late 2014
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 11.12.2016
Prispevkov: 4
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #454   Objavljeno 11.12.2016 14:57:59
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni. Kupila sem Iphone 6s in me nekaj zanima pa upam da mi boste znali pomagat Smile Ko objavim video ali sliko naprimer na instagram ali snapchat in jo po objavi želim shranit, mi te slike nikjer ne prikaže.. sem obrnala celo galerijo pa slik in videa nikjer ni.. ene slike in videe mi takoj shrani drugih pa ne želi.. prijateljica in sestra mata isto iphona pa jima vse slike in videe normalno shrani v galerijo..samo meni noče. Ali lahko na kak drug način shranim te fotografije? Se ne spoznam tolko na iphona tako da upam da mi bo znal kdo pomagat Smile Hvala za pomoč ali kakršnokoli informacijo.. pa lep dan še naprej Smile
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.08.2010
Prispevkov: 1428
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #455   Objavljeno 11.12.2016 15:30:48
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
RedChili je napisal/a:
Pozdravljeni. Kupila sem Iphone 6s in me nekaj zanima pa upam da mi boste znali pomagat Smile Ko objavim video ali sliko naprimer na instagram ali snapchat in jo po objavi želim shranit, mi te slike nikjer ne prikaže.. sem obrnala celo galerijo pa slik in videa nikjer ni.. ene slike in videe mi takoj shrani drugih pa ne želi.. prijateljica in sestra mata isto iphona pa jima vse slike in videe normalno shrani v galerijo..samo meni noče. Ali lahko na kak drug način shranim te fotografije? Se ne spoznam tolko na iphona tako da upam da mi bo znal kdo pomagat Smile Hvala za pomoč ali kakršnokoli informacijo.. pa lep dan še naprej Smile


Vsaki alikaciji moreš dovoliti dostop do tvojih slik/videov. Ponavadi te aplicacija to upraša v prvo ko jo odpreš... verjetno nisi dovolila dostopa do slik... Pojdi v settings/XXX/ potem imaš ..Allow XXX to accces .. in Photos daj na ON..
XXX je ime aplikacije =)
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 25.08.2008
Prispevkov: 1636
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #456   Objavljeno 11.12.2016 16:18:27
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Settings - Privacy - Photos
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.08.2010
Prispevkov: 1428
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #457   Objavljeno 11.12.2016 17:15:22
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jej30 je napisal/a:
To je pa res, pa ne traja niti 15 minut. Very Happy


Gledam na youtubu včerajšnji Vlog od enga modela .. pride v Appstore in mu rečejo da je čakalna doba samo za pregled MacBooka 3 ure ...

in ženska prbije... that means that a lot of Apple stuff crashes..

lol
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 01.01.2013
Prispevkov: 56
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #458   Objavljeno 11.12.2016 17:39:31
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
thxslo je napisal/a:
Gledam na youtubu včerajšnji Vlog od enga modela .. pride v Appstore in mu rečejo da je čakalna doba samo za pregled MacBooka 3 ure ...

in ženska prbije... that means that a lot of Apple stuff crashes..

lol


Very Happy. Ja, verjetno tudi servisi velikokrat dobijo cvetke na servis, se strinjam.

Ali kdo ve ali lahko zamenjaš baterijo 6S tudi na drugih servisih in kako je potem z garancijo (še tri mesece jo imamo na telefonu). Pri Telekomu in EPL mi ni nikoli popolnoma jasno, kakšno je mnenje. Operater na TK je nekaj jamral in ni znal jasno povedati.

_________________
---------------------
Watch 5 Nike+ SGAlu
iPhone 11 pro 256Gb SG
iPhone 7+ 128Gb SG
iPad Air 2 128 GB SG
iPad pro 10 256GB SG
Mac book Pro retina 15 late 2012
Mac book Pro retina 15 2019
Mac Mini i5 Iris late 2014
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 11.12.2016
Prispevkov: 4
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #459   Objavljeno 11.12.2016 19:45:38
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
thxslo je napisal/a:
Vsaki alikaciji moreš dovoliti dostop do tvojih slik/videov. Ponavadi te aplicacija to upraša v prvo ko jo odpreš... verjetno nisi dovolila dostopa do slik... Pojdi v settings/XXX/ potem imaš ..Allow XXX to accces .. in Photos daj na ON..
XXX je ime aplikacije =)



Mam narjeno na ON pa vseno ne gre Smile
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 11.12.2016
Prispevkov: 4
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #460   Objavljeno 11.12.2016 19:50:31
Re: iPhone 6S/6S Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
kopacev je napisal/a:
Settings - Privacy - Photos


Mam vse vklučeno..
« Poglej prejšnjo temo - iPhone težave - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 29, 30, 31  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani