Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 35, 36, 37  Naslednja
iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27193
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #141   Objavljeno 25.11.2016 07:45:20
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mravac je napisal/a:
Ja veliko se je že probalo ampak nič ne deluje. Nevem kaj bi še lahko.
Ponudnika bi menjal izključno zato, ker se nikamor ne premakne reševanje težav. Pred 3 leti sem šel na telemach in sem imel 1 leto težave da internet ni deloval tako kot je treba. Potem so mi končno dali 1 modem ki je deloval brez problema.

Pred dobrim mesecem se je pa zatikala televizija in sem klical na support in so mi rekli, da bodo menjali vmesnik za televizijo. Naslednji dan je prišel mojste in menjal cel modem. Od takrat imam težave.
Sem jih preprosto vprašal zakaj ne dajo nazaj starega modema... Tud odgovora ne dobim...

Samo zato bom verjetno menjal


Jaz sem ravno zato pred kratkim zamenjal ponudnika dostopa do interneta... ker je pri Telekomu kakovost supporta v zadnjih letih precej padla... Najprej cakas na telefonski liniji celo vecnost, da dobis prostega operaterja... potem ko je napaka prijavljena pa se zacne cakanje... Najprej mora ocitno miniti tri dni... da se sploh kdo zgane ... potem pa ko nekomu po telefonu nekaj poves, je enako, kot ce bi bil tiho... ker naslednji, ki dobi tvoj primer ne ve nic o nicemer, kaj si povedal prejsnjemu po telefonu ...

Edino kar je OK... ce takrat ko cakas prostega operaterja izberes, da naj te poklicejo nazaj v roku ene ure... To celo deluje in so me res poklicali Smile ... S tem, da imam internet preko Telekom ADSL ze nekje od leta 2002 (prej pa klicni dostop preko linije) ... In vcasih ko so bili problemi, se je tehnik oglasil najkasneje naslednji delovni dan ...

Trenutno imam se obe varianti ... Telekom VDSL, preko katerega imam lahko najvisjo hitrost 15/1 ... s tem da TV pobere pri HD kanalih okoli 6 Mbps ... in EVJ preko kabelskega dostopa s hitrostjo paketa 100/4

http://www.speedtest.net/my-result/i/1860205402



_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 11.11.2008
Prispevkov: 1417
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #142   Objavljeno 25.11.2016 07:55:35
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mah ja sej to je problem, da meni je internet deloval odlično do menjave modem.. Če bi mi dali nazaj star modem bi bilo vse ql.

Tako sem pa sedaj v dilemi, kaj narediti. Iz reklamacij oziroma telemacha me še nihče ni poklical in rekel, da se bo kaj uredilo... To pomeni da lahko še lep čas čakam...

Če bi internet deloval kot se zagre potem sigurno ostanem pri telemachu, ker je cenovno ugoden...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 07.03.2010
Prispevkov: 216
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #143   Objavljeno 25.11.2016 08:18:11
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Še ima kdo kakšne težave na 7 z sms-i.
Lahko jih pošiljam, prejemam pa jih ne. To sem ugotovil po dveh dneh, ko so me klicali, zakaj ne odgovarjam na sms-e. Angry Angry

Sem dal kartico v drugi telefon in sem takoj dobil vse sms-se za nazaj.

Pa ne bom spet restoral telefona, ker sem ga že, ko sem imel težavo napisano par strani nazaj (ko ne prikazuje številk v kontaktih) in ni nič boljše.

Ko sem sedaj dal SIM nazaj v svojega sem pa spet dobil sms. Sad
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 09.01.2008
Prispevkov: 3100
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #144   Objavljeno 25.11.2016 08:52:28
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
To nima nic s iPhone 7, ce ima ima z iOS 10, oziroma katero verzijo pac uporabljas. Lahko je iOS, lahko so tvoje nastavitve, lahko je ... Restore pa na novo Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 17.07.2013
Prispevkov: 298
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #145   Objavljeno 25.11.2016 15:44:45
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
sole je napisal/a:
Še ima kdo kakšne težave na 7 z sms-i.
Lahko jih pošiljam, prejemam pa jih ne. To sem ugotovil po dveh dneh, ko so me klicali, zakaj ne odgovarjam na sms-e. Angry Angry

Sem dal kartico v drugi telefon in sem takoj dobil vse sms-se za nazaj.

Pa ne bom spet restoral telefona, ker sem ga že, ko sem imel težavo napisano par strani nazaj (ko ne prikazuje številk v kontaktih) in ni nič boljše.

Ko sem sedaj dal SIM nazaj v svojega sem pa spet dobil sms. Sad


če je govor res o SMS sporočilih predlagam, da še tole preveriš:

Change the SMS Centre Number

From the home screen, tap Phone.
If the dial pad is not visible, tap Keypad.
Enter *#5005*7672#, then tap Call.
The current SMSC setting is shown on the screen.
Tap Dismiss.
If the SMSC number needs changing, enter **5005*7672*SMSCNUMBER#, (where SMSCNUMBER is replaced with the correct SMSC number in full international format).
Tap Call.
The message "Setting succeeded, Service Centre Address, No Address" will appear on screen.
Tap Dismiss.
Enter *#5005*7672# then tap Call.
The new SMSC number will be shown on the screen.


namreč lahko da ni bila pravilno vpisana številka sms centra. če ni bila je načeloma rezultat sicer tak, da ne prejemanje ne pošiljanje sms sporočil ne deluje.

ko si menjal simke - sploh če so bile od istega operaterja - se ti je sms center verjetno sam pravilno prepisal in rezultat je tak, da ti sedaj vse dela Like Lahko da je že reset iP pomagal, da se ti je sms center pravilno nastavil. Ne vem, predlagam da malo spremljaš pošiljanje/prejemanje sms sporočil. Fajn je vedeti, če je vse prej delovalo normalno ali se je kaj spremenilo vmes...

Če ti kaj ni jasno predlagam, da se za pravilno številko sms centra obrneš na svojega operaterja.

LP
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.02.2014
Prispevkov: 234
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #146   Objavljeno 03.12.2016 18:48:00
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPhone 7 star 2 tedna. Na ekranu sem kr naenkrat lepega dneva zagledal neke vrste "packo" katera se vidi samo ob umazanem ekranu oz. ko je ceu v prstnih odtisih.. Ko ekran na tem mestu obrišem se tudi ta packa ne vidi več. Ne da se je pa zbrisati ali karkoli.. sploh ne vem če je to na ekranu ali POD ekranom.. zelo čudno vglavnem.. vidi se pa samo ko je ekran prekrit s prstnimi odtisi torej umazan. Nikakor ne spravim dol z micro fiber sem probal z malo sline in micro krpo in nikakor ne gre.. skos isto..

Ekrana nisem čistil z nobenim čistilom.. nisem ga nikjer porajsal ali udaril... ni mi jasno kaj je to kar naenkrat..


Jabček

Jabček

Pridružen/a: 05.07.2014
Prispevkov: 8
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #147   Objavljeno 08.12.2016 18:48:28
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdravo. Kakšnih par dni imam iPhone 7 in imam težave z bluetoothjem. Prej sem 5let uporabljal nexuse, torej android in se trenutno še malo lovim z novim aparatom. Torej problem je, da se telefon ne poveže avtomatsko z avtoradiem in prenosnim zvočnikom. Probal sem pozabit napravo jo ponovno povezat, restartat telefon... Na avtoradiu se mu mogoče celo uspe povezat avtomatsko ampak ne vedno in bolj ne kot ja, medtem pa z prenosnim zvočnikom zaenkrat to ni uspelo niti enkrat. Tudi android je bil tukaj zelo nezanesljiv, pa vendar. Blo bi fajn če bi se naprave povezale avtomatsko, ko so blizu, da ni potrebe za vsako v settingse. Ima še mogoče kdo tukaj take težave, sem malo iskal po internetu in očitno ima veliko ljudi probleme, vendar nisem našel nič konretnega glede rešitve. Kakšen predlog? Software težave?

Lp
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27193
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #148   Objavljeno 08.12.2016 18:56:52
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
fast1slow je napisal/a:
Zdravo. Kakšnih par dni imam iPhone 7 in imam težave z bluetoothjem. Prej sem 5let uporabljal nexuse, torej android in se trenutno še malo lovim z novim aparatom. Torej problem je, da se telefon ne poveže avtomatsko z avtoradiem in prenosnim zvočnikom. Probal sem pozabit napravo jo ponovno povezat, restartat telefon... Na avtoradiu se mu mogoče celo uspe povezat avtomatsko ampak ne vedno in bolj ne kot ja, medtem pa z prenosnim zvočnikom zaenkrat to ni uspelo niti enkrat. Tudi android je bil tukaj zelo nezanesljiv, pa vendar. Blo bi fajn če bi se naprave povezale avtomatsko, ko so blizu, da ni potrebe za vsako v settingse. Ima še mogoče kdo tukaj take težave, sem malo iskal po internetu in očitno ima veliko ljudi probleme, vendar nisem našel nič konretnega glede rešitve. Kakšen predlog? Software težave?

Lp


Se nikoli nisem imel s tem problemov... na nobenem telefonu ... in z nobeno BT opremo ... tako da se mi to zdi cudno ... Naprave se dejansko povezejo avtomatsko... Smile

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #149   Objavljeno 08.12.2016 18:58:22
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kakšen radio pa imaš v avtu?

Namreč meni se poveže takoj ob vžigu avtomobila avtomatsko. Like
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 05.07.2014
Prispevkov: 8
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #150   Objavljeno 08.12.2016 20:37:40
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Radio je pioneer nevem točno kateri. Zvočnik pa je kitajski. Vendar v le teh ni po mojem problem. Z androidom se je zvocnik recimo vedno avtomatsko povezal tukaj pa nikakor noče.
Vse se spari normalno in dela, vendar se potem naslednjič noče povezati sam, moram jet v Bluetooth zavihek in ga kliknit.

_________________
iPhone 13 ProMax 256GB<- iPhone 11 128GB <- iPhone 7 128GB
Watch S6
Macbook 13" mid-2010
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 07.12.2008
Prispevkov: 621
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #151   Objavljeno 09.12.2016 06:35:51
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Imam isto pioneer autoradio in se vedno poveze bp, le takrat ko izklopim bt se naslednjic po tem ko ga spet vklopim ne poveze sam.
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 03.10.2015
Prispevkov: 13
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #152   Objavljeno 10.12.2016 00:31:18
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravcek vsem,

Da se se jaz oglasim s svojo tezavo. Ta teden sem namrec pri Telekomu kupil iPhone 7 plus. Ze takoj pri prvem vklopu, se mi je zdel zvok malo cuden, kot bi nekaj pulziralo v zvocnikih. Prva dva dneva je bila zadeva skoraj komaj zaznavna, nato se je vceraj zacelo hrescanje iz zvocnikov in zatikanje pri skoraj vseh videih. hrescanje je ritmicno, recimo na vsake 2-3 sekunde in tudi pride do malega preskoka na posnetku. Cedalje bolj zatikajoce je bilo tako da sem se odlocil da telefon nesem na servis.

Sem prisel tam, ter istocasno se zgodilo to da je bila tudi ena gospa z 7plusko kateri se je dogajalo enako kot meni, tako da sva pustila telefona na servisu. Je imel mogoce kdo podobno tezavo?

_________________
IPhone 7plus 256gb, jet black
iPad Air 32gb white
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.11.2012
Prispevkov: 951
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #153   Objavljeno 10.12.2016 11:21:22
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ko gledaš video? Ko snemaš? Ko poslušaš?
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 03.10.2015
Prispevkov: 13
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #154   Objavljeno 10.12.2016 11:54:38
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Gledanje in snemanje videa, brskanje po yt, ko vzames screenshoot pa zasteka. Pa se vroc postane. Da ne omenjam skrolanja po apsih ko cisto zablokira za cca pol minutke....

_________________
IPhone 7plus 256gb, jet black
iPad Air 32gb white
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 08.03.2009
Prispevkov: 1409
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #155   Objavljeno 11.12.2016 08:16:22
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Serijska napaka, servis
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 03.10.2015
Prispevkov: 13
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #156   Objavljeno 11.12.2016 09:29:25
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja, je ze. Upam da se cimprej resi Sad

_________________
IPhone 7plus 256gb, jet black
iPad Air 32gb white
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 04.02.2013
Prispevkov: 54
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #157   Objavljeno 11.12.2016 10:57:18
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
zdravo podobna težava z tonom kot zgoraj opisani primer, samo da ko se pogovarjam preko facetime vsakič ko na drugi strani nekdo govori začne pokat oziroma nek čuden zvok kot echo in ropotanje.. Kam se da na servis? EPL LJUBLJANA? hvala?

_________________
Apple n00b
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 03.10.2015
Prispevkov: 13
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #158   Objavljeno 11.12.2016 12:38:36
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz sem ga nesel na EPL, Kongresni trg. So mi rekli da lahko pricakujem odgovor v desetih delovnih dneh.... Pa sem ga imel samo tri dni... Sad Sad Sad

_________________
IPhone 7plus 256gb, jet black
iPad Air 32gb white
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 28.09.2010
Prispevkov: 1310
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #159   Objavljeno 11.12.2016 17:41:00
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
amacar je napisal/a:
Tole je odgovor.

Spoštovani gospod xxx,

zahvaljujemo se vam za poslano sporočilo.

Mobilna aplikacija Abamobi trenutno še ne podpira touch ID vstop z prstnim odtisom. Storitev bo delovala v prihodnji nadgradnji mobilne aplikacije, predvidoma konec decembra 2016.

Lep pozdrav iz Abanke,


Po danasnjem updejtu touch id koncno deluje (i7).
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 21.09.2014
Prispevkov: 3
Kraj: Kranj
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #160   Objavljeno 12.12.2016 21:29:11
Re: iPhone 7, 7 Plus - težave (take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mkrizan je napisal/a:
iPhone 7 star 2 tedna. Na ekranu sem kr naenkrat lepega dneva zagledal neke vrste "packo" katera se vidi samo ob umazanem ekranu oz. ko je ceu v prstnih odtisih..



Tudi sam sem opazil po dobrem tednu enak problem mikro praske, takoj naslednji dan sem kupil screen protector tako da se praske nevidijo več. Ti je mogoče problem uspelo rešiti na kakšen drug način?
« Poglej prejšnjo temo - iPhone težave - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 35, 36, 37  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani