Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 141, 142, 143 ... 150, 151, 152  Naslednja
iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 03.06.2012
Prispevkov: 17
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2821   Objavljeno 31.10.2016 11:54:18
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ima kdo težave z exchange accounti in outlook.com, sploh ce jih ima vec ter gre v phone aplication,ki je namenjena klicanju oziroma iskanju po imeniku?Meni od 10 naprej ta dotični phone app dostikrat zamrzne,in tudi ostalim sodeč po mnogo temah na apple forumih...Jaz sem edino tako rešil svoj problem da sem ločil exchange accounte in outlook.com in jih preselil iz stock mail aplikacije v uradno outlook.com aplikacijo od microsofta, a sem izgubil možnost shranjevanja kontaktoviz globalnega adresarja ter iskanje po njem po krajši poti oziroma v eni aplikaciji...Moti me to da je v 9.3.5 vse delovalo bp.Sedaj pa kar težave z exchangeom....Upam da popravijo čimprej.

https://discussions.apple.com/thread/7671366?start=0&tstart=0
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.01.2009
Prispevkov: 555
Kraj: Škofja Loka
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2822   Objavljeno 01.11.2016 16:23:17
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ima še kdo podobne težave da mu iPhone ugasne pri npr. 8% 14% ali včasih 20%...Sam imam iPhone 6 (zadnji možen software). Sem prečesal malo po internetu kaj je lahko vzrok za to.

-Prvi naj bi bila slabo kalibrirana baterija to rešiš tako, da telefon izprazneš oz. se ti ugasne pri kolikor procentih pač se.. in ga nato naponeš do konca in pustiš še kakšno urco ali dve dlje. To ni pomagalo.

-Pisalo je tudi, da naj bi pomagalo resetirati vse settingse. Sem to storil včeraj in se mi je danes telefon pri 14% med updajtanjem aplikacij in nalaganju snapachata ugasnil.

-Zadnja opcija, ki bi lahko pomagala pa je restore.. in verjetno set up as new phone? Da se zadeva celotno spuca, če problem tiči v softwarski napaki seveda.

Preden to naredim me zanima če ima ali pa je imel podoben problem in kako ga je vam uspelo rešiti? Je to morda harware napaka?.. Seveda telefon ni več v garanciji star je 2 leti kupljen pri mobitelu.

Že vnaprej hvala za vse predloge!
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10415
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2823   Objavljeno 01.11.2016 18:17:11
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
To ni nič drugega kot počasno crkavanje baterije. Sedaj ti telefon ugasne med 10 in 20%... čez nekaj časa bo pri 30, 40 in 50%. Rešitev? Nova baterija... vse ostalo je samo placebo.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.01.2009
Prispevkov: 555
Kraj: Škofja Loka
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2824   Objavljeno 01.11.2016 18:20:07
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mikrohard je napisal/a:
To ni nič drugega kot počasno crkavanje baterije. Sedaj ti telefon ugasne med 10 in 20%... čez nekaj časa bo pri 30, 40 in 50%. Rešitev? Nova baterija... vse ostalo je samo placebo.
Sem se bal tega, da je kakšen resen problem z baterijo Mad On no . Če nesem na uraden servis bom plačal okoli 200e za refubrished telefon mar ne?.. Morda kdo lahko priporoča kakšen drug servis?
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10415
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2825   Objavljeno 01.11.2016 18:21:38
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
http://www.ebay.de/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xiphone+6+batterie.TRS0&_nkw=iphone+6+batterie&_sacat=0
https://www.ifixit.com/Guide/iPhone+6+Battery+Replacement/29363
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.01.2009
Prispevkov: 555
Kraj: Škofja Loka
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2826   Objavljeno 01.11.2016 18:27:33
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mikrohard je napisal/a:
http://www.ebay.de/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xiphone+6+batterie.TRS0&_nkw=iphone+6+batterie&_sacat=0
https://www.ifixit.com/Guide/iPhone+6+Battery+Replacement/29363

Tole si pa niti slučajno nebi upal sam delati Rolling Eyes . Kot vidim stane baterija nekaj čez 30e. V tem primeru raje dam 30e še zraven za dobro opravljen servis.
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10415
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2827   Objavljeno 01.11.2016 18:27:42
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če se ti zdi prezahtevno, da bi sam zamenjal baterijo, imaš pa na voljo kar nekaj neuradnih serviserjev. Po moji oceni (sem v zadnjih mesecih menjal baterije na iPhone 5 in 5c... in vidim, da je tukaj postopek zelo podoben) to laiku vzame dobre pol ure. Jaz bi rekel, da bi morala biti cena pri profijih ranga 30-50€.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.01.2009
Prispevkov: 555
Kraj: Škofja Loka
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2828   Objavljeno 01.11.2016 18:32:07
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mikrohard je napisal/a:
Če se ti zdi prezahtevno, da bi sam zamenjal baterijo, imaš pa na voljo kar nekaj neuradnih serviserjev. Po moji oceni (sem v zadnjih mesecih menjal baterije na iPhone 5 in 5c... in vidim, da je tukaj postopek zelo podoben) to laiku vzame dobre pol ure. Jaz bi rekel, da bi morala biti cena pri profijih ranga 30-50€.
To je cena, ki sem jo definitivno pripravljen sprejeti brez problema. Mi je veliko bolje, kot pa sam menjati baterijo. Če bo kdo od uporabnikov predlagal neuraden servis s katerim so bili zadovoljeni (po možnosti isti problem-menjava baterije) bom zelo vesel. Hvala tudi tebi @mikrohard za nasvete!
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 07.07.2010
Prispevkov: 474
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2829   Objavljeno 01.11.2016 21:46:20
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Prosim tudi meni !
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 12.12.2009
Prispevkov: 180
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2830   Objavljeno 04.11.2016 07:45:33
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni
Na mojem Iphonu 6s me moti ena zadeva. Ko se pogovarjam, slišim svoj echo (odmev) v slušalki.
Prosim za nasvet, kako bi se tega rešil, ker je precej moteče.
Hvala
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 25.08.2006
Prispevkov: 773
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2831   Objavljeno 14.11.2016 12:18:44
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
[quote="loler"]Ima še kdo podobne težave da mu iPhone ugasne pri npr. 8% 14% ali včasih 20%...Sam imam iPhone 6 (zadnji možen software).

Meni je pa ravno minulo soboto "crknil", ko je imel še več kot 50% napolnjeno baterijo, ko sem ga ponovno skušal prižgati, se je sicer prižgal, kazal enak % napolnjenosti, vse lepo do odklepa SIM kartice, ko pa sem storil še ta korak, je ponovno "crknil" in na zaslonu je bilo opozorilo, da ga je pač treba napolniti.

Ali to pomeni konec baterije?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 06.09.2012
Prispevkov: 486
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2832   Objavljeno 17.11.2016 12:24:11
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Se je kdo mogoče ukvarjal z popravilom "No service" na iPhone 6. Včasih mi najde signal, včasih ne. Na servisu ga žal niso znali popraviti, ker naj bi bil po njihovo zanič glavni sprejemnik signala (omenjali so tudi IMEI čip). Zamenjali so tudi dva druga čipa, vendar brez uspeha, tega sprejemnika pa žal ne morejo zamenajti ker na bi bil vezan na matično ploščo.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 06.01.2008
Prispevkov: 231
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2833   Objavljeno 19.11.2016 15:42:39
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Na 6+ je zelo tih zvočnik v slušalki, je mel še kdo podoben problem? Verjetno je potrebna menjava? Zajebavanje z nastavitvami in hearing mode ne pomaga ravno dosti.
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2834   Objavljeno 19.11.2016 16:28:05
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
V0RT3X je napisal/a:
Na 6+ je zelo tih zvočnik v slušalki, je mel še kdo podoben problem? Verjetno je potrebna menjava? Zajebavanje z nastavitvami in hearing mode ne pomaga ravno dosti.

Svinarija na mrežci in notri, najbrž samo za spucat.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 06.01.2008
Prispevkov: 231
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2835   Objavljeno 19.11.2016 16:31:24
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Na mrežci sem že spucal sam ni blo ravno vidt velik gor. Možno da je notr kej bolj usran sam se mi zdi brezveze sam zato ga odpirat ampak očitno bo treba. Že lightning je mel tok zabit da ni šel kabl notr do konca in so mislili da je zjeban neki k se ni vedno polnit.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 28.07.2009
Prispevkov: 1064
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2836   Objavljeno 19.11.2016 16:53:28
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
[quote="mukl"]
loler je napisal/a:
Ima še kdo podobne težave da mu iPhone ugasne pri npr. 8% 14% ali včasih 20%...Sam imam iPhone 6 (zadnji možen software).

Meni je pa ravno minulo soboto "crknil", ko je imel še več kot 50% napolnjeno baterijo, ko sem ga ponovno skušal prižgati, se je sicer prižgal, kazal enak % napolnjenosti, vse lepo do odklepa SIM kartice, ko pa sem storil še ta korak, je ponovno "crknil" in na zaslonu je bilo opozorilo, da ga je pač treba napolniti.

Ali to pomeni konec baterije?



nekako podobno je bilo pri meni.. procenti baterije so skakali, ko sem ga dal polnit je iz 20% baterije v trenutko skocilo na 27%, telefon se je segreval.. trenutno je na servisu, bomo videli.
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 08.06.2013
Prispevkov: 6
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2837   Objavljeno 19.11.2016 21:03:01
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdravo vsem.
Jaz imam tezavo na mojem ip6s in sicer mi ne deluje Raise to wake, prav tako sem opazil da mi ne deluje kompas. Obracanje zaslona ter igranje igric katere se igrajo s premikanjem telefona delujejo normalno. Sicer sumim na kak senzor samo mi je cudno ker ostalo dela bp ter je telefon brez praske ter mi ni nikoli padel po tleh. Garancija mi je pa potekle pred cca 30 dnevi.
Je imel kdo podoben primer oz ce se sanja komu kaj bi lahko bilo?
Aja ima pa ios 10.1.1
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 30.01.2014
Prispevkov: 1
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2838   Objavljeno 28.11.2016 21:08:54
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Imam težavo, da mi v tujini napiše No service... Če dam na ročno iskanje omrežja mi najde vsa možna omrežja, vendar se ne priklopi na nobenega. Ko se vrnem v Slovenijo in izberem omrežje Mobitel se tudi ne poveže gor. Na Mobitel omrežje se nato poveže, če dam ven sim kartico ali ugasnem in prižgem telefon. V tujini mi pa ne pomaga niti to, da ugasnem in prižge telefon, da bi prišel do signala.
Če dam v airplane mode ne zazna omrežja, ko ponovno ugasnem airplane mode, če sem bil v tujini, če sem pa v Sloveniji dal airplane mode pa mi, ko ga izklopim najde Mobitel omrežje. Je imel kdo podobne težave oz. še kaka ideja kako bi v tujini prišel do signala?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.01.2009
Prispevkov: 555
Kraj: Škofja Loka
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2839   Objavljeno 01.12.2016 17:11:44
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Evo čis tko za feedback, da povem. Kupil sem battery kit na ebayu vse skupaj z baterijo vred me je stalo cca 15e. Danes sem sam zamenjal baterijo (sicer ne ravno najenostavnejši proces in malce stresno zame. Ampak zaenkrat dela telefon bp in po aplikaciji battery life sodeč je baterija v odličnem stanju. Edino ekran mi ob močnejših stiskih malo poči, morda ga v zadnjem koraku nisem dobro položil (se niso zataknili vsi hakeljci). Bom počakal še par dni morda se z uporabo še zrahlja in gre vse na svoje mesto.
Epilog zgodbe... vse dela super in baterije ni tak bav bav menjati. Se splača, da prišparaš tistih 50e.. sam sem si to vzel kot nek izziv Smile. Hvala @mikrohard za pomoč in nasvete!
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 18.06.2009
Prispevkov: 172
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2840   Objavljeno 01.12.2016 17:57:11
Re: iPhone 6, 6 Plus (težave take in drugačne)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Važno da si prišparal, pa tudi ce ti zdrzi samo 3 mesece😉
« Poglej prejšnjo temo - iPhone težave - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 141, 142, 143 ... 150, 151, 152  Naslednja
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani