Jabuk
Wifi ni viden če aparat (iPhone/Android) nima SIM-ke
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.05.2009
Prispevkov: 657
Kraj: Vič
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 15.09.2016 08:40:47
Wifi ni viden če aparat (iPhone/Android) nima SIM-ke
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Eno težavico imam, pravzaprav "nerazumevanje".

Imam "spare" telefon iPhone 4 in nekega LG-ja Android. Ko sem ju resetiral, in ponovno nastavil (ala Setup as new phone) ter ju kasneje hočem povezat na WIFI - mojega WIFIja ni na seznamu.

Vidim druge WIFIje - mojega pa ni na listi - imam tako 2,4 kot 5GHz wifi-ja.Če vtaknem SIM kartico v telefon potem pa je WIFI viden.

Kaj za vraga se dogaja?

Sumim da težava ni povezana ne z aparati ne z routerjem ampak z nekimi "standardi" ... ki so jih vrinili v firmware.

Nekaj sem Googl-al pa ne najdem kaj pametnega. Vesel bi bil vsakršne informacije
Gre za Asus RT-AC68U z Merlin FW.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 24.07.2007
Prispevkov: 2060
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 15.09.2016 08:57:24
Re: Wifi ni viden če aparat (iPhone/Android) nima SIM-ke
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jabolcnik je napisal/a:
Eno težavico imam, pravzaprav "nerazumevanje".

Imam "spare" telefon iPhone 4 in nekega LG-ja Android. Ko sem ju resetiral, in ponovno nastavil (ala Setup as new phone) ter ju kasneje hočem povezat na WIFI - mojega WIFIja ni na seznamu.

Vidim druge WIFIje - mojega pa ni na listi - imam tako 2,4 kot 5GHz wifi-ja.Če vtaknem SIM kartico v telefon potem pa je WIFI viden.

Kaj za vraga se dogaja?

Sumim da težava ni povezana ne z aparati ne z routerjem ampak z nekimi "standardi" ... ki so jih vrinili v firmware.

Nekaj sem Googl-al pa ne najdem kaj pametnega. Vesel bi bil vsakršne informacije
Gre za Asus RT-AC68U z Merlin FW.


Poskusi samo z 2.4GHz.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani