Jabuk
Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Naslednja
AirPods
Airpods nakup
Ja
48%
 48%  [ 82 ]
Ne
47%
 47%  [ 81 ]
Kaj je to?
3%
 3%  [ 6 ]
Skupaj glasov : 169
Šerif

Šerif

Pridružen/a: 01.12.2007
Prispevkov: 10361
Kraj:   
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 10.09.2016 20:08:35
AirPods
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih



So res "magical", kot pravijo pri Applu? Nakup ali ne? Vaši komentarji in mnenja ..

_________________
...::: Puck0 :::...
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.07.2013
Prispevkov: 1337
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 10.09.2016 20:15:57
Re: AirPods
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
CNET pravi da v primerjavi z earpodi majo boljsi zvok in ostanejo v usesu.. tko da ce je to res + wirless je kr hudo..

_________________
Lep pozdrav, Mark
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.11.2012
Prispevkov: 946
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 10.09.2016 20:35:13
Re: AirPods
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Najprej moram prodat ledvico Mad
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.03.2008
Prispevkov: 2498
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 10.09.2016 20:38:07
Re: AirPods
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mislim, da ne gre toliko za izdelek, kot za idejo, ki stoji za njim. Wireless je prihodnost, Apple je zgolj imel jajca, da je naredil korak, ki ga noben drug ni upal. Kot vedno Smile

Sam imam custom IEM slušalke, tako da jih zaenkrat ne bom vzel, bom pač adapter uporabljal, bo pa zanimivo videt, kako se bo trg odzval na brezžične slušalke v naslednjih 2-3 letih.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 17.01.2011
Prispevkov: 1883
Kraj: Škofja Loka
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 10.09.2016 21:12:39
Re: AirPods
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Bi jih z veseljem kupil, če bi bila bolj razumna cena. Jaz osebno bi za take slušalke dal največ 100eu. Do takrat pa ostajam na žičnih Smile
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 10.09.2016 21:12:42
Re: AirPods
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
St0rMl0rD je napisal/a:
Mislim, da ne gre toliko za izdelek, kot za idejo, ki stoji za njim. Wireless je prihodnost, Apple je zgolj imel jajca, da je naredil korak, ki ga noben drug ni upal. Kot vedno Smile

Sam imam custom IEM slušalke, tako da jih zaenkrat ne bom vzel, bom pač adapter uporabljal, bo pa zanimivo videt, kako se bo trg odzval na brezžične slušalke v naslednjih 2-3 letih.


Pa saj Apple ni prvi, ki bi predstavil brezzicne slusalke ... Najbolj sveze so recimo Samsungove Icon X ... Drugace pa je brezzicnih slusalk ze malo morje ... Edino taka izvedba, da sta leva in desna slusalka loceni, ni tako veliko ...

excalibur je napisal/a:
Bi jih z veseljem kupil, če bi bila bolj razumna cena. Jaz osebno bi za take slušalke dal največ 100eu. Do takrat pa ostajam na žičnih Smile


Vec ali manj vse brezzicne slusalke so v takem cenovnem rangu... ali pa se visje ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 12.11.2009
Prispevkov: 1112
Kraj: Prekmurje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 10.09.2016 21:21:49
Re: AirPods
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Meni je prdvsem to problem da bedasto zgledajo v usesih brez kabla take slusalke (oblika) za katere smo vajeni da bi tu nekje moral biti kabl Very Happy

No jaz jih kupil nebom, ker to kar jaz slusalke uporabljam za tek so mi tiste z kablom cist super Wink Pa se v dezju bezim itd... tako da nebi glih z zelooo dragimi slusalkami.

V studiu ko snemamo pa itak imamo Akg, tako da pri meni apple slusalke niso nikole bile vec kot uporaba pri teku ali na letalu.

Mogoce so super zadevscina tam v velikih mestih kjer skoraj vse ljudi srecas z slusalkami in to povsod.....

_________________
You are what you think.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.03.2008
Prispevkov: 2498
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 11.09.2016 06:37:41
Re: AirPods
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Vec ali manj vse brezzicne slusalke so v takem cenovnem rangu... ali pa se visje ...


Sicer nisem mislil slušalk, ampak sam iPhone da nima izhoda za navadne slušalke več Smile
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 11.09.2016 06:43:08
Re: AirPods
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
St0rMl0rD je napisal/a:
Sicer nisem mislil slušalk, ampak sam iPhone da nima izhoda za navadne slušalke več Smile


Tukaj jih je pa prehitela Motorola z modelom Moto Z ...

Pa,pozabljamo, da so vcasih vec ali manj vsi telefoni bili taki, da so imeli vsak svoj priklop za slusalke... Ericsson svojga, Nokia svojega, Motorola svojega,... Sele dosti kasneje se je zacelo to standardizirati... Sedaj pa se spet vraca to, da bo imel vsaj svoj nacin priklopa Wink

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1230
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 11.09.2016 06:51:18
Re: AirPods
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz jih bom pa kupil. Letos je pač potrebno nekaj kupiti, ne? Wink Ker to ne bo iPhone 7, bodo pa AirPods. Slušalk nisem kaj dosti uporabljal ravno zaradi žice, ki mi je šla na ku..., brezžične pa bodo precej bolj uporabne, poleg tega je Apple, kot kaže, pripravil zelo dobro delujoče slušalke, in kar me v tem trenutku najbolj zanima je le avtonomija slušalk, ne časovna, ampak področna, torej, koliko stran od naprave si lahko, da še delujejo?

Pa še nekaj: kako bodo slušalke vedele, na kateri napravi jih sedaj želim uporabljati? Če bom npr. stal pred mizo, na kateri je iMac, iPhone, iPad in še recimo Apple Watch. Če bo zazvonil telefon, mi je jasno, da bodo slušalke takoj preklopile na prenos iz iPhona, kaj pa, če bom zagnal iTunes na iMacu? Bodo slušalke avtomatično reagirale na to, in se bo pojavil zvok iz iMaca? Tukaj si še ne predstavljam najbolje, kako bo s tem. Ali bo treba nekako ročno na napravi vklopiti slušalke? Kot vem ne, saj se naj bi samodejno ostale povezane z napravami, ko jih enkrat povežeš s pritiskom na Connect, ni tako?

Jaz velikokrat rad zvečer v postelji še malo pogledam kak Youtube video itd., pa moja teži, naj dam potiho, ker jo motim pri spanju. S slušalkami bo ta problem rešen. Že zato jih bom kupil, pa tudi sicer bodo lahko počasi potem nadomestile mojo Bluetooth slušalko za pogovore. Morda res delujejo nekoliko nenavadno v ušesih, ampak se bomo že navadili. Wink

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 29.05.2011
Prispevkov: 606
Kraj: Dragomelj
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 11.09.2016 11:15:10
Re: AirPods
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz uporabljam že dve leti te slušalke https://www.bose.com/en_us/products/headphones/over_ear_headphones/soundlink-on-ear-bluetooth-headphones.html#ProductTabs_tab1

Res da so bile malo držje, amapk so vredne denarja (vsaj zame). Lahko jih poslušaš brezžično ali žično.

Sicer so mi applove slušalke zanimive, a jih ne bom kupil, ker me in-ear slušalke na splošno ne "ležijo".

_________________
A friend is someone who gives you total freedom to be yourself. (J.M.)

 Macbook M1 pro 14 (2021)
 Thunderbolt display 27
 iPhone 11pro
 Apple TV 4th generation
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 25.04.2014
Prispevkov: 323
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 11.09.2016 20:47:12
Re: AirPods
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ta slika mi je ful zanimiva. Še dobro, da je škatla poleg Very Happy


_________________
iPhone 14 128 GB | Watch series 5 44mm | Macbook 13" M1 2020 256 GB | Airpods Pro | Homepod Mini | AirTags <3
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1230
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 11.09.2016 22:24:11
Re: AirPods
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Takšne, kot so na zgornji sliki, bi bile oblikovno idealne, ker te, ki so jih naredili, zaradi tistega "šrtclja" res izgledajo malo čudno, ampak kaj čmo, Apple je pripravil takšne slušalke in to je to.

Naj pa samo omenim, da je Samsung vsaj kar se tiče oblike, našel precej boljšo rešitev, kot je prikazano na slikah. Ne vem sicer, koliko časa zdržijo v uporabi in morda tehnično niso tako dovršene kot Applove, vendar pa so precej lepše in bolj uporabne. Razz Tudi obljubljajo, da ne padejo z ušes tudi, če tečeš, skačeš itd. No, pa tudi poceni niso, saj stanejo okoli 220 EUR z DDV. Tik-tak pa lahko izgubiš ene in druge. Exclamation







_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 08.03.2009
Prispevkov: 1409
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 20.09.2016 15:47:10
Re: AirPods
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Bo kdo nabavil komplet AirPods(slušalke+subwoofer)?


Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 23.03.2012
Prispevkov: 1230
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 04.10.2016 09:41:30
Re: AirPods
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
AirPods so pred vrati. Razz Verjetno bodo na voljo takoj po oktobrskem dogodku in jih bodo konec meseca morda res imeli že tudi v naših trgovinah. Čeprav sem gledal en kup bluetooth slušalk, pa se zaenkrat še najbolj nagibam k AirPods. Mnoge bluetooth slušalke so glede zvoka verjetno boljše od AirPods, vendar pa nekatere nimajo mikrofona in se ne moreš pogovarjati preko njih, pri AirPods pa sem PREPRIČAN, da bodo delovale "v nulo" tudi na podorčju povezovanja z več napravami hkrati. Sedeti za računalnikom in poslušati glasbo iz iTunes na iMacu preko AirPods, nato pa se oglasiti na telefon, ko ti zvoni, je samo ena funkcija, ki se je veselim, saj VEM, da bo to delovalo tako kot mora, pri "third part" slušalkah pa veliko vprašanje, kako in kaj. Veliko se recimo hvalijo Samsungove slušalke, ki so definitivno lepše od AirPods, pa vendar vprašanje, če res to deluje tako kot bodo AirPods kot del Apple ekosistema. Confused Kar me moti pri AirPods je upravljanje preko Siri, ki vprašanje, kako bo delovalo, sploh glede regulacije glasnosti. Verjetno bom to še vedno urejal kar preko naprave, s katere bo prihajal zvok.


Nazadnje urejal/a iPaddy Tor 04. Okt 2016 09:55; skupaj popravljeno 1 krat

_________________
iPad Pro M2 11" Wi-Fi 256GB Space Grey + Apple Pencil (2nd gen.)
Apple TV 4K HDR 64GB (2. gen., 2021)
AirPods Max Space Gray + Silicone Case (Black)
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminium with Black Sport Band
iPhone XS Max 256GB Space Grey + Apple Leather Case (Black)
iMac 27 5K i7 4.2GHz Kaby Lake, 6TB Fusion Drive, 64GB RAM DDR4, 8GB Radeon Pro 580, mid 2017
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 04.10.2016 09:52:09
Re: AirPods
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPaddy je napisal/a:
... Sedeti za računalnikom in poslušati glasbo iz iTunes na iMacu preko AirPods, nato pa se oglasiti na telefon, ko ti zvoni, je samo ena funkcija, ki se je veselim, saj VEM, da bo to delovalo tako kot mora, pri "third part" slušalkah pa veliko vprašanje, kako in kaj...


Saj to ze sedaj deluje z vecino BT slusalk... Morajo samo omogocati povezovanje z dvema napravama hkrati... Sam trenutno uproabljam Plantronics Voyager Legend UC... in jih uporabljam predvsem za to, da ne motim ostalih v pisarni, ko zelim poslusati kaj preko racunalnika ... Obenem imam pa tudi sparjene z iPhone-om ...



Niso pa to stereo slusalke ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 25.08.2006
Prispevkov: 773
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #17   Objavljeno 04.10.2016 10:51:40
Re: AirPods
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
warcanoid je napisal/a:
Bo kdo nabavil komplet AirPods(slušalke+subwoofer)?



Subwoofer zgleda pa kukr butplug Rolling Eyes
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.04.2009
Prispevkov: 338
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #18   Objavljeno 04.10.2016 11:18:18
Re: AirPods
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A dej dej Very Happy Very Happy
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 17.07.2013
Prispevkov: 298
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #19   Objavljeno 04.10.2016 17:04:39
Re: AirPods
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
lol
Godrnjač

Godrnjač

Pridružen/a: 22.11.2010
Prispevkov: 1264
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #20   Objavljeno 05.10.2016 09:03:51
Re: AirPods
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Te slušalke so vredne prej 18 eur kot 180 eur. Nemoreš niti štimat volume ali pa da bi dal na naslednjo pesem. Zvok je isti kot na applovih žičnih slušalkah ki jih mamo vsi par komadov doma. Če malo veter zapiha itak ne slišiš nič. Podjetja ki delajo samo zvok so 3 korake naprej. Niti dizajn ni kul. Te slušalke bojo mogli zraven dajati k ipodom, če jih bojo želeli spraviti v promet. Fuj.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani